Resideo ترموستات های سطح ورودی جدید را راه اندازی می کند

Resideo ترموستات های سطح ورودی جدید را راه اندازی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
Resideo Technologies ، ارائه دهنده جهانی راه حل های آسایش  در خانه ، خط بروزرسانی شده ترموستات های سطح ابتدایی خود را اعلام کرد. اولین راه اندازی محصول این شرکت در سال 2020 به پیمانکاران HVAC راه حل های با کیفیت و مطمئن با عملکرد دقیق ارائه می دهد و گزینه های گسترده تری را به صاحب خانه آگاه  ارائه می دهد.

پترینا زاراسچاک ، معاون رئیس و مدیر کل ، راحتی در Resideo ، گفت: "تعهد مداوم ما به کانال حرفه ای ، همراه با میراث نوآوری ، ما را به طور منحصر به فرد برای پاسخگویی به انتظارات کانال های حرفه ای ، پیمانکاران HVAC و صاحبان خانه آماده می کند."
"Resideo در حال توسعه نمونه کارهای مقاوم و سطح اول ترموستات Home Honeywell Home با گزینه های مقاوم سازی کلاسیک و ویژگی های آشنایی است که پیمانکاران HVAC  از ما انتظار دارند."

این راه حل های جدید که از طریق شبکه توزیع کننده گسترده Resideo ارائه می شوند ، از گزینه های قابل اعتماد و با کیفیت بالا برای پیمانکاران برخوردار هستند که به حداقل تماس و سوالات صاحب خانه کمک می کنند.صاحبان خانه دارای کنترل های بصری و آسان برای خواندن و تنظیم دقیق دما برای حفظ راحتی ثابت در بالاترین سطح دقت هستند.

راه حل ها عبارتند از:

  • Honeywell Home PRO 3000 - با تقاضای عمومی و هم اکنون موجود ، PRO 3000 یک ترموستات اساسی و غیر قابل برنامه ریزی با نمایشگر دیجیتال بزرگ ارائه می دهد که در شرایط مختلف نوری قابل خواندن است. پیمانکاران می توانند انتظار یک ردپای آشنا و نصب یکپارچه و مقاوم سازی را داشته باشند.
  • Honeywell Home E1 PRO - ترموستات سطح پایین و غیر قابل برنامه ریزی دارای صفحه نمایش بزرگ و اندازه قلم برای مشاهده آسان. 
  • Honeywell Home T3 PRO - جدیدترین محصول اضافه شده به سری T ، ترموستات غیرقابل برنامه ریزی دارای ردپای بزرگ و تعامل ساده است و با هر دو سیستم تهویه مطبوع معمولی و پمپ های حرارتی سازگار است.نصب حرفه ای با صفحه دیواری مشترک در خانواده محبوب سری T آسان تر می شود.

Zaraszczak اضافه کرد: "از خانواده ثابت شده ترموستات های سطح ابتدایی گرفته تا حق بیمه ، راه حل های برنده جایزه ، نمونه کارها و تصاویر معتبر و قابل اعتماد Reseyideo Home Honeywell Home به شبکه پیمانکاران HVAC ما کمک می کند راه حل مناسب برای هر صاحبخانه را بدون در نظر گرفتن نیاز و انتظارات ارائه دهند."

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب