Smart R سرمایه گذاری بر روی پروژه دوربین های مدار بسته Comelit را یک فرصت بزرگ برشمرد .

Smart R سرمایه گذاری بر روی پروژه دوربین های مدار بسته Comelit  را یک فرصت بزرگ برشمرد .
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
Comelit’s Gold Partner ، Smart R Distribution ، اخیراً بخش جدید دوربین مدار بسته خود را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای راه حل های نظارت تصویری شبکه IP هوشمند ، یکپارچه راه اندازی کرده است.
توزیع کننده تخصصی امنیت ، که امسال دهمین سالگرد تأسیس خود را جشن می گیرد ، از نصب کنندگان و مجتمع های سیستم که مایل به تهیه دامنه جدید دوربین ها و ضبط کننده های فیلم Comelit هستند ، پشتیبانی می کند.
سری های پیشرفته CCTV SMART و ADVANCE Comelit مشتریان Smart R را با نصب و اتصال ساده راه حل هایی مجهز به تعدادی عملکرد پیشرفته و ویژگی های عملکرد بالا ارائه می دهد.

سایمون شاولی ، مدیر توسعه تجارت توزیع Smart R گفت: "ما در طی 10 سال گذشته به عنوان یک تامین کننده متخصص راه حل های کنترل دسترسی و درب که دارای دانش تخصصی در زمینه کارت و فناوری ریدر است ، موفقیت چشمگیری کسب کرده ایم.
"کیفیت و قابلیت اطمینان راه حل های دسترسی ویدیویی Comelit به این موفقیت کمک کرده است و بنابراین ما خوشحالیم که می توانیم محصولات دوربین مدار بسته جدید آن را به نمونه کارهای خود اضافه کنیم."

Smart R یک شریک طلایی برای Comelit است ، که با توجه به توزیع راه حل های اصلی کنترل دسترسی و درب های ویدئویی ، در یک رابطه تجاری طولانی مدت قابل توجه است.
و با افزایش تقاضای مشتری برای کنترل دسترسی و دوربین مداربسته برای پروژه های مشابه مشخص می شود ، انتظار این است که یک تجربه امنیتی یکپارچه ایجاد کنید ، به ویژه هنگامی که صحبت از اتوماسیون و نظارت بر خانه می شود ، بلکه برای دسترسی به تجارت نیز می باشد.

Francesca Boeris ، مدیرعامل Comelit انگلستان افزود: "Comelit همیشه از یک رابطه کاری عالی با Smart R Distribution برخوردار بوده است ، که واقعاً به عنوان یک مشارکت واقعی عمل می کند.همانند سایر شرکای طلای ما ، هدف ما این است که با آنها رشد کنیم و از پیشرفت های هوشمندانه پذیرفته شده ، تبدیل به اولین قطب محصولات با کیفیت و مشاوره تخصصی شویم."دوربین مداربسته در طی چند سال اخیر بازاری است که رشد مداومی را تجربه می کند. ما خوشحالیم که Smart R سیستم های CCTV SMART و ADVANCE Comelit را در بخش جدید خود معرفی کرده است ، نصب ساده سیستم هایی که هنوز تصاویر با وضوح بالا واضح ، دقیق و کاملاً مشخص ارائه می دهند. با درب ورودی و کنترل دسترسی ما اضافه شده است و توانایی مشترک ما را برای دستیابی به انتظارات بیشتر برای تشخیص مشتریان ترجیح می دهد تا امنیت بصری یکپارچه ، تلفن همراه و سریع داشته باشند. "

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب