Smart R سرمایه گذاری بر روی پروژه دوربین های مدار بسته Comelit را یک فرصت بزرگ برشمرد .

Smart R سرمایه گذاری بر روی پروژه دوربین های مدار بسته Comelit  را یک فرصت بزرگ برشمرد .
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
Comelit’s Gold Partner ، Smart R Distribution ، اخیراً بخش جدید دوربین مدار بسته خود را برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای راه حل های نظارت تصویری شبکه IP هوشمند ، یکپارچه راه اندازی کرده است.
توزیع کننده تخصصی امنیت ، که امسال دهمین سالگرد تأسیس خود را جشن می گیرد ، از نصب کنندگان و مجتمع های سیستم که مایل به تهیه دامنه جدید دوربین ها و ضبط کننده های فیلم Comelit هستند ، پشتیبانی می کند.
سری های پیشرفته CCTV SMART و ADVANCE Comelit مشتریان Smart R را با نصب و اتصال ساده راه حل هایی مجهز به تعدادی عملکرد پیشرفته و ویژگی های عملکرد بالا ارائه می دهد.

سایمون شاولی ، مدیر توسعه تجارت توزیع Smart R گفت: "ما در طی 10 سال گذشته به عنوان یک تامین کننده متخصص راه حل های کنترل دسترسی و درب که دارای دانش تخصصی در زمینه کارت و فناوری ریدر است ، موفقیت چشمگیری کسب کرده ایم.
"کیفیت و قابلیت اطمینان راه حل های دسترسی ویدیویی Comelit به این موفقیت کمک کرده است و بنابراین ما خوشحالیم که می توانیم محصولات دوربین مدار بسته جدید آن را به نمونه کارهای خود اضافه کنیم."

Smart R یک شریک طلایی برای Comelit است ، که با توجه به توزیع راه حل های اصلی کنترل دسترسی و درب های ویدئویی ، در یک رابطه تجاری طولانی مدت قابل توجه است.
و با افزایش تقاضای مشتری برای کنترل دسترسی و دوربین مداربسته برای پروژه های مشابه مشخص می شود ، انتظار این است که یک تجربه امنیتی یکپارچه ایجاد کنید ، به ویژه هنگامی که صحبت از اتوماسیون و نظارت بر خانه می شود ، بلکه برای دسترسی به تجارت نیز می باشد.

Francesca Boeris ، مدیرعامل Comelit انگلستان افزود: "Comelit همیشه از یک رابطه کاری عالی با Smart R Distribution برخوردار بوده است ، که واقعاً به عنوان یک مشارکت واقعی عمل می کند.همانند سایر شرکای طلای ما ، هدف ما این است که با آنها رشد کنیم و از پیشرفت های هوشمندانه پذیرفته شده ، تبدیل به اولین قطب محصولات با کیفیت و مشاوره تخصصی شویم."دوربین مداربسته در طی چند سال اخیر بازاری است که رشد مداومی را تجربه می کند. ما خوشحالیم که Smart R سیستم های CCTV SMART و ADVANCE Comelit را در بخش جدید خود معرفی کرده است ، نصب ساده سیستم هایی که هنوز تصاویر با وضوح بالا واضح ، دقیق و کاملاً مشخص ارائه می دهند. با درب ورودی و کنترل دسترسی ما اضافه شده است و توانایی مشترک ما را برای دستیابی به انتظارات بیشتر برای تشخیص مشتریان ترجیح می دهد تا امنیت بصری یکپارچه ، تلفن همراه و سریع داشته باشند. "

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند
 ۲۵ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

LEEDARSON پلتفرم جهانی اینترنت اشیا را در اجلاس راه حل هوشمند 2019 اعلام می کند

LEEDARSON ، یک شریک جهانی ODM برای تولید محصولات اینترنت اشیا و تولید کننده بسیاری از شناخته شده ترین مارک های فناوری امروزی ، میزبان اجلاس اجلاس اینترنت اشیاuss در دوسلدورف بود تا آمار ویژه بررسی بازاریابی را به بازیکنان خانه های هوشمند در اروپا ارائه دهد. از صاحب ...  ادامه مطلب 
پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

پانل های فضای باز MARINE ELITE برای اندازه گیری و کاملاً قابل تنظیم ساخته شده اند

در سال 70 سالگی ، شرکت اسپانیایی Fermax در زمینه سیستم های ورود به درب متخصص در ارائه آخرین نوآوری های خود ادامه می دهد. و آنچه اکنون به ارمغان می آورد ایجاد محدوده منحصر به فرد MARINE ELITE در پانل های فضای باز ، در محدوده معروف MARINE است.  به لطف این پیشنهاد جدید ، ...  ادامه مطلب 
موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

موارد استفاده از راه حل های مراقبت در منزل سالمندان چیست؟

به طور معمول ، راه حل های مراقبت از سالمندان در خانه به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. نظارت از راه دور بیمار (RPM) و سیستم پاسخ اضطراری شخصی (PERS). نظارت بر بیمار از راه دور نظارت بر سلامتی و سلامتی سالمندان ساکن خانه با انواع مختلف سنسورها آغاز می شود.  حسگرهایی که علائم حیاتی ...  ادامه مطلب 
ProdataKey خواننده بلوتوث
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProdataKey خواننده بلوتوث "touch io" را معرفی می کند

ProdataKey (PDK) ، مبتکر محصولات و خدمات کنترل دسترسی بی سیم مبتنی بر ابر ، از معرفی "touch io" ، یک خواننده بلوتوث و اعتبار سنجی جدید برای تلفن های هوشمند طراحی شده برای استفاده با راه حل کنترل دسترسی مبتنی بر ابر شرکت استفاده می کند ، "pdk io". Touch io راحتی و امنیت جدیدی را برای برقراری ارتباط ...  ادامه مطلب 
IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند
 ۲۴ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

IKEA و Sonos نور جدیدی را بر روی صدا تابانده اند

صدا تقویت کننده روحیه است ، به همان اندازه که برای هر خانه فرش ، تکه هنری یا مبل مهم است. با هدف ایجاد صدای عالی در دسترس همه ، IKEA و Sonos اکنون اولین محصولات را در محدوده SYMFONISK ارائه می دهند - یکی از آنها بلندترین چراغ میز ما از گذشته است. صدا وجود دارد و نور نیز وجود دارد. دو عنصر بسیار مهم برای ...  ادامه مطلب