STRATIS IoT از گسترش تکنولوژی PaaS با شریک بین المللی KDDI خبر داد

STRATIS IoT از گسترش تکنولوژی  PaaS با شریک بین المللی KDDI خبر داد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
STRATIS IoT پس از آزمایشات چند ساله با KDDI (آسیا و اقیانوسیه) راه اندازی رسمی Platform-as-a-Service (PaaS) را اعلام کرد.
STRATIS یک راهکار کاملاً مدیریت شده ، خودکار و ایمن را امکان پذیر می کند که با استقرار و کار در محیط  چند ابر با چند کلیک مدیریت پلت فرم را ساده می کند.
STRATIS PaaS با استفاده از جدیدترین نوآوری های ابری و فن آوری های منبع باز از جمله Kubernetes ، Prometheus و Grafana ساخته شده است و یک صفحه کنترل کاملاً خودکار ارائه می دهد که برخلاف سایر پیشنهادات PaaS ، با یک صفحه داده جداگانه در ابر خصوصی مجازی خود مشتری ارتباط برقرار می کند.
این روش مشتریان را در کنترل داده های خود قرار می دهد و در عین حال مزایای دیگری از جمله عملکرد بالاتر ، تأخیر کمتر و امنیت بیشتر را فراهم می کند.
KDDI ، یک شرکت مخابراتی پیشرو ژاپنی ، STRATIS PaaS را برای ارائه ابتکار عمل IoT خود در ژاپن انتخاب کرده است.
KDDI از au توسط KDDI حامل تلفن همراه با بالاترین میزان رضایت مشتری در ژاپن پشتیبانی می کند. از طریق پلت فرم au HOME ، KDDI اتصالات هوشمند IoT دستگاه را تأمین می کند. KDDI پس از معرفی تکنسین برجسته Ren Egawa از گروه Rexcel Group دارای مجوز STRATIS ، که هر دو سازمان با آنها روابط دیرینه داشتند ، STRATIS را برای امنیت ، صنعت پیشرو ، مقیاس پذیری اثبات شده ، تخصص مشهور پروتکل بی سیم و قابلیت تحویل سریع انتخاب کرد. گروه Rexcel همچنان به ارائه خدمات نهایی به KDDI و STRATIS در آسیا می پردازد. 
KDDI به سرعت از طریق STRATIS PaaS سیستم عامل خود را مقیاس بندی کرده است.به عنوان یک قدرت جهانی در نرم افزار دروازه Z-Wave و Zigbee ، محیط های ابری دستگاه متصل با ترافیک بالا و API برای تعامل دستگاه در نظر گرفته شده . STRATIS از انواع دستگاه های Z-Wave موجود در ژاپن ، از جمله قفل ها ، چراغ ها ، کنترل کننده های صحنه ، شاخه های انرژی هوشمند ، سنسورهای تماس خشک برای هشدار پشتیبانی می کند. اکوسیستم بزرگ دستگاه ها همراه با بستر های نرم افزاری قوی ، امنیت خاطر ، آرامش خاطر و محافظت از دارایی را برای پایگاه گسترده مشتری KDDI فراهم می کند. 
Yasuhisa Yamada KDDI مدیر اداری ، مدیر کل بخش توسعه خدمات اظهار داشت ، "فناوری های اینترنت اشیا که زندگی روزمره را راحت تر می کنند ، شروع به نفوذ در خانه می کنند. "au HOME" یک سرویس اینترنت اشیا است که زندگی روزمره را ایمن می کند و با استفاده از دوربین و حسگر مراقب حیوانات خانگی است و با استفاده از لوازم خانگی مبتنی بر برنامه تلفن های هوشمند راحت است. سرویس خانه هوشمند au HOME کاملاً یکپارچه ، پلاگین و بازی ، از فناوری STRATIS و یکپارچه سازی سیستم Rexcel بهره گرفته است. این مشارکت موفق به ما امکان داده است که ویژگی های جدید خدمات خانه هوشمند را گسترش دهیم و تجارت IoT خود را برای مدت طولانی گسترش دهیم. 

Felicite Moorman مدیرعامل STRATIS و CoFounder اظهار داشت : 
" ما افتخار همکاری با KDDI را داریم ، یک شرکت نمونه ای از نوآوری و اقامت - فن آوری محور KDDI بهینه ترین شریک برای گسترش STRATIS در آسیا است. " 

دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

DSP و Snips برای آوردن فن آوری تشخیص صدای تعبیه شده در چند اتاق

DSP Group و Snips ، پیشگام اروپایی در نرم افزار تعبیه شده صوتی برای مشاغل ، محصولات و خدمات ، همکاری فناوری خود را که ترکیبی از نرم افزار صدای Snips با سیستم تراشه فوق العاده کم انرژی (ULE) (SoC) و DSP گروه DSP (SoC) است ، اعلام کردند. این ترکیب نرم افزار و سخت افزار موجود در شبکه ULE باعث افزایش ...  ادامه مطلب 
استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

استراتژی های جهانی برای خانه های هوشمند

سازندگان خانه در ایالات متحده و آسیا در حال نصب سیستم های خانه هوشمند با استراتژی های کمی متفاوت هستند.  در ایالات متحده ، مارک های معروف خانه های هوشمند به طور مستقیم با سازندگان خانه همکاری می کنند ، سازندگان خانه اغلب از شهرت تولید کنندگان سیستم برای فشار آوردن به فروش استفاده می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه در مورد استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا objects در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب