SALTO KS با نرم افزار مدیریت زمان حضور در FICHAJ.ES ادغام می شود

SALTO KS با نرم افزار مدیریت زمان حضور در FICHAJ.ES ادغام می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ مرداد ۱۳۹۹
SALTO Systems با توسعه دهنده نرم افزار ردیابی زمان FICHAJ.ES یکپارچه سازی کرده است که یک ویژگی راحت - زمان و حضور - را به سیستم مدیریت کنترل دسترسی مبتنی بر فضای  ابری - SALTO KS - Keys as a Service - اضافه می کند.

پابلو پرز د سیریزا مدیر پروژه گفت "ادغام FICHAJ.ES با SALTO KS به کاربر نهایی این امکان را می دهد تا از کنترل دسترسی درب به عنوان ناظر ورود و خروج استفاده کند که به شما کمک می کند تا از سرمایه گذاری های گران قیمت در زمان حضور و غیاب ، تبلت ها ، دستگاه های صفحه کلید و حتی نصب درایورها روی لپ تاپ ها برای اعلان رویداد ساعت و زمان ، صرفه جویی نمایید ."

FICHAJ.ES یک راه حل قابل اعتماد و دقیق برای ردیابی زمان است که دارای ویژگی های قدرتمندی از جمله یک برنامه ساعت آنلاین بصورت آنلاین در دسترس برای Android و iOS و توانایی نشان دادن اضافه کاری و وقفه در نمودارها و نوارهای پیشرفت است.
این برنامه همچنین شامل یک سیستم پیشرفته برای مدیریت برنامه های کاری و حضور و غیاب - از جمله مرخصی زایمان و تعطیلات است.
SALTO KS مدیریت کنترل دسترسی مبتنی بر فضای  ابری را فراهم می کند که نیازی به نصب نرم افزار و هزینه اضافی برای راه حل های قفل الکترونیکی کاملاً سیم دار ندارد.
با کنترل دسترسی ابری ، عملکرد   بسیار بهتری نسبت به یک امکان در سیستم قفل مکانیکی سنتی خواهید داشت.علاوه بر این ، شرکای فناوری یکپارچه SALTO KS Service مدیریت و کنترل دسترسی پیشرفته را به روشی آسان و ایمن ارائه می دهند. اکنون با SALTO KS می توانید دسترسی و زمان حضور و غیاب برای مشاغل خود را در حین کار مدیریت کنید. درها را از راه دور باز کنید ، دسترسی را مسدود کنید ، فعالیت ورود را مشاهده کنید و پیام های فعالیت را در تلفن هوشمند خود دریافت کنید. تنها چیزی که لازم است یک دستگاه آنلاین با اتصال اینترنت است.SALTO KS قابلیت و عملکرد بهتری را به کاربران نهایی ارائه می دهد ، هزینه را کاهش می دهد و تقریباً نیاز به تعمیر و نگهداری را برطرف می کند.

 ادغام SALTO KS و FICHAJ.ES ویژگی های زیر را فراهم می کند:

  • با قفل های الکترونیکی SALTO افرادی را که از هر دری وارد و خارج می شوند ردیابی کنید ، و اطلاعات دقیق در مورد اینکه چه کسی از کجا و چه زمانی عبور کرده است را نشان دهید.
  • این رویدادها از طریق سیستم FICHAJ.ES ثبت و بازیابی می شوند و امکان نظارت جامع را فراهم می کنند.
  • تولید گزارش نیز بر اساس این رویدادها امکان پذیر است ، امکان تهیه گزارش های سفارشی بر اساس شخص ، زمان و تاریخ یا فعالیت درب - که بینش های ارزشمندی در مورد استفاده از دارایی را فراهم می کند.
  • این گزارش ها امکان نظارت روزانه و حضور و غیاب را نیز فراهم می کنند - ردیابی میزان حضور و غیاب به ازای هر نفر یا گروه بندی شده بر اساس خصوصیات منفرد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب