نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری

نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
چه در محدوده اداره و چه در منزل کار کنید ، هر ساله امنیت سایبری به دغدغه های بیشتر بخش های فناوری اطلاعات تبدیل می شود. در زیر سایه COVID-19 ، تعداد کارگران از راه دور به طرز چشمگیری افزایش یافته است. متأسفانه ، بسیاری آماده برای چنین انتقال به خانه نبوده و شبکه ها ، دستگاه ها و داده ها آسیب پذیر باقی مانده اند.
همه چیز از بین نرفته است . از آنجا که سفارشات اقامت در خانه در سراسر جهان صادر می شود ، تعدادی از سازمان ها بهترین راه کار ها را برای دور کاری  ارائه کرده اند. از VPN ها گرفته تا سرویس های ابری  تا بروزرسانی های نرم افزاری ، چندین مرحله وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از نفوذ به شبکه  انجام شود.


سیستم ها را مستقیماً در معرض اینترنت قرار ندهید
در صورت کمک به این برنامه ، برنامه های کاربردی یا سیستم ها را مستقیماً به اینترنت متصل نکنید  مگر اینکه لازم باشد ، کوین دونگان ، مدیر VP of Strategy and Cyber ​​در Convergint Technologies توصیه کرد.
در صورت لزوم ، اطمینان حاصل کنید که آنها از HTTPS / TLS یا سایر استانداردها برای تأمین جلسات استفاده می کنند ، تأیید کنید که سیستم های زیرین ضبط شده اند ، اطمینان حاصل کنید که کاربران دارای اعتبار منحصر به فرد هستند و به استفاده از احراز هویت چند عاملی نیاز دارند.
وی گفت: "از جداسازی فیزیکی یا منطقی برای جداسازی سیستم های در معرض اینترنت استفاده کنید تا آسیب پذیری را محدود کنید ، و توانایی شناسایی و پاسخگویی مدیریت شده (MDR) را برای کاهش خطرات به طور خودکار در هنگام یک حمله بکار گیرید."
استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای دسترسی به شبکه های Wi-Fi و رمزگذاری تمام ارتباطاتی که در اینترنت باز می گذرد ، روش دیگری برای امنیت داده ها است.


بازنشانی گذرواژه‌ها
شرکتها باید رمزهای عبور کارمندان را بازنشانی کنند ، مجدد کدهای رمزگذاری شده برای دسترسی به خدمات شرکت را تنظیم کنند گذرواژه‌های جدید باید در سیاستهای امنیتی دقیق قرار بگیرند - کدهای الفبایی و احراز هویت چند عاملی توصیه می شود.
همچنین تنظیم مجدد کلمه عبور روتر خانگی مهم است. روترهای Wi-Fi خانگی اغلب قربانی هک شدن می شوند زیرا رمزهای پیش فرض تغییر نکرده اند. کار از راه دور ، این کار را یک قدم ساده و در عین حال مهم ، برای تأمین امنیت داده ها و شبکه از حمله سایبری می کند.
غیرفعال کردن خدمات و برنامه های غیر ضروری اکنون زمانی است که فقط به سرویس ها و برنامه های لازم لازم است دسترسی پیدا کنید. Donegan توصیه می کند غیرفعال کردن کلیه خدمات و برنامه های کاربردی که در مورد دستگاه هایی که به نیروی کار به خانه فرستاده نمی شوند کاملاً لازم نیست.
”یک برنامه امنیتی مبتنی بر نقطه پایانی را برای نظارت و محافظت از دستگاه ها فعال یا نصب کنید. به روزرسانی نرم افزار ادامه دهید و سیستم عامل را هنگام استفاده از دستگاه ها وصله کنید"


دستگاه ها و نرم افزار را به روز کنید
تعداد ویروس ها و بدافزارهای جدید ایجاد شده و کشف شده ، همچنان در حال افزایش است. بهره‌برداری از اوقات بحران مخصوصاً برای مجرمان سایبری رایج است ، به همین دلیل نگه داشتن دستگاه ، نرم افزار ، سیستم عامل ، برنامه های کاربردی و غیره ، به روز است.
هکرها از تنبلی مردم برای عدم بروزرسانی نرم افزار خود استفاده می کنند. این کار باعث می شود تا نقض ها آسان شود. به روزرسانی منظم نرم افزار به آسیب پذیری های پچ کمک می کند.


برای دستگاه های از دست رفته آماده باشید
هنگامی که کارمندان در دفتر کار می کنند ، بخش های IT کمتر از وسایل سرقت شده و گمشده نگران می شوند. اما اکنون که شبکه امنیتی به عنوان وسایل ماجراجویی در خارج از بین رفته است. این بدان معناست که شرکت ها باید برنامه ای را برای آنچه اتفاق می افتد و در صورت گم شدن دستگاه ها در دست دارند ، داشته باشند.
مرکز امنیت سایبری ملی مستقر در انگلیس خاطرنشان کرد: کارگران از راه دور باید بدانند که در صورت از بین رفتن یا سرقت دستگاه خود چه کاری انجام دهند. به منظور به حداقل رساندن ریسک در داده ها ، باید کارمندان تشویق شوند که هر چه سریعتر چنین وقایعی را گزارش کنند.


مراقب باشید
اقدامات فوق تنها اقدامات اساسی برای محافظت از شبکه ها و دستگاه ها است. حفظ هوشیاری و پایبندی به خدمات شرکتی برای کارهای کاری می تواند نگرانی های مربوط به امنیت سایبری را کاهش دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _        
| _ || |        
 \ V / | | __ ___ __  __
 / _ \ | |/ // __|\ \ / /
| |_| ||  < \__ \ \ V / 
\_____/|_|\_\|___/ \_/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب