نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری

نحوه ایمن سازی دستگاههای کار از راه دور از تهدیدات امنیت سایبری
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
چه در محدوده اداره و چه در منزل کار کنید ، هر ساله امنیت سایبری به دغدغه های بیشتر بخش های فناوری اطلاعات تبدیل می شود. در زیر سایه COVID-19 ، تعداد کارگران از راه دور به طرز چشمگیری افزایش یافته است. متأسفانه ، بسیاری آماده برای چنین انتقال به خانه نبوده و شبکه ها ، دستگاه ها و داده ها آسیب پذیر باقی مانده اند.
همه چیز از بین نرفته است . از آنجا که سفارشات اقامت در خانه در سراسر جهان صادر می شود ، تعدادی از سازمان ها بهترین راه کار ها را برای دور کاری  ارائه کرده اند. از VPN ها گرفته تا سرویس های ابری  تا بروزرسانی های نرم افزاری ، چندین مرحله وجود دارد که می تواند برای جلوگیری از نفوذ به شبکه  انجام شود.


سیستم ها را مستقیماً در معرض اینترنت قرار ندهید
در صورت کمک به این برنامه ، برنامه های کاربردی یا سیستم ها را مستقیماً به اینترنت متصل نکنید  مگر اینکه لازم باشد ، کوین دونگان ، مدیر VP of Strategy and Cyber ​​در Convergint Technologies توصیه کرد.
در صورت لزوم ، اطمینان حاصل کنید که آنها از HTTPS / TLS یا سایر استانداردها برای تأمین جلسات استفاده می کنند ، تأیید کنید که سیستم های زیرین ضبط شده اند ، اطمینان حاصل کنید که کاربران دارای اعتبار منحصر به فرد هستند و به استفاده از احراز هویت چند عاملی نیاز دارند.
وی گفت: "از جداسازی فیزیکی یا منطقی برای جداسازی سیستم های در معرض اینترنت استفاده کنید تا آسیب پذیری را محدود کنید ، و توانایی شناسایی و پاسخگویی مدیریت شده (MDR) را برای کاهش خطرات به طور خودکار در هنگام یک حمله بکار گیرید."
استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای دسترسی به شبکه های Wi-Fi و رمزگذاری تمام ارتباطاتی که در اینترنت باز می گذرد ، روش دیگری برای امنیت داده ها است.


بازنشانی گذرواژه‌ها
شرکتها باید رمزهای عبور کارمندان را بازنشانی کنند ، مجدد کدهای رمزگذاری شده برای دسترسی به خدمات شرکت را تنظیم کنند گذرواژه‌های جدید باید در سیاستهای امنیتی دقیق قرار بگیرند - کدهای الفبایی و احراز هویت چند عاملی توصیه می شود.
همچنین تنظیم مجدد کلمه عبور روتر خانگی مهم است. روترهای Wi-Fi خانگی اغلب قربانی هک شدن می شوند زیرا رمزهای پیش فرض تغییر نکرده اند. کار از راه دور ، این کار را یک قدم ساده و در عین حال مهم ، برای تأمین امنیت داده ها و شبکه از حمله سایبری می کند.
غیرفعال کردن خدمات و برنامه های غیر ضروری اکنون زمانی است که فقط به سرویس ها و برنامه های لازم لازم است دسترسی پیدا کنید. Donegan توصیه می کند غیرفعال کردن کلیه خدمات و برنامه های کاربردی که در مورد دستگاه هایی که به نیروی کار به خانه فرستاده نمی شوند کاملاً لازم نیست.
”یک برنامه امنیتی مبتنی بر نقطه پایانی را برای نظارت و محافظت از دستگاه ها فعال یا نصب کنید. به روزرسانی نرم افزار ادامه دهید و سیستم عامل را هنگام استفاده از دستگاه ها وصله کنید"


دستگاه ها و نرم افزار را به روز کنید
تعداد ویروس ها و بدافزارهای جدید ایجاد شده و کشف شده ، همچنان در حال افزایش است. بهره‌برداری از اوقات بحران مخصوصاً برای مجرمان سایبری رایج است ، به همین دلیل نگه داشتن دستگاه ، نرم افزار ، سیستم عامل ، برنامه های کاربردی و غیره ، به روز است.
هکرها از تنبلی مردم برای عدم بروزرسانی نرم افزار خود استفاده می کنند. این کار باعث می شود تا نقض ها آسان شود. به روزرسانی منظم نرم افزار به آسیب پذیری های پچ کمک می کند.


برای دستگاه های از دست رفته آماده باشید
هنگامی که کارمندان در دفتر کار می کنند ، بخش های IT کمتر از وسایل سرقت شده و گمشده نگران می شوند. اما اکنون که شبکه امنیتی به عنوان وسایل ماجراجویی در خارج از بین رفته است. این بدان معناست که شرکت ها باید برنامه ای را برای آنچه اتفاق می افتد و در صورت گم شدن دستگاه ها در دست دارند ، داشته باشند.
مرکز امنیت سایبری ملی مستقر در انگلیس خاطرنشان کرد: کارگران از راه دور باید بدانند که در صورت از بین رفتن یا سرقت دستگاه خود چه کاری انجام دهند. به منظور به حداقل رساندن ریسک در داده ها ، باید کارمندان تشویق شوند که هر چه سریعتر چنین وقایعی را گزارش کنند.


مراقب باشید
اقدامات فوق تنها اقدامات اساسی برای محافظت از شبکه ها و دستگاه ها است. حفظ هوشیاری و پایبندی به خدمات شرکتی برای کارهای کاری می تواند نگرانی های مربوط به امنیت سایبری را کاهش دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Arlo با Eagle Eye Networks برای نظارت تصویری تجاری همکاری می کند

Arlo Technologies از همکاری با Eagle Eye Networks برای ترکیب سیستم دوربین Arlo FlexPower با Eagle Eye Cloud VMS خبر داد. با گسترش راه حل های نظارت بر دوربین تجاری Arlo ، این پیشنهاد مشترک جدید حداکثر 4 دوربین بدون سیم در هر پایگاه ایستگاه پایه FlexPower فراهم می کند. با هر تعداد ایستگاه پایه FlexPower که به دلخواه متصل ...  ادامه مطلب 
روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

روش هایی که برنامه های پارکینگ زندگی مدیران را آسان می کند

پارکینگ برای مدیران ساختمان چالشی است. خوشبختانه اکنون راه حل های پارکینگ هوشمند برای سهولت زندگی در دسترس است. برنامه های مدیر پارکینگ نمونه ای از این موارد هستند.  نیازی به گفتن نیست که پارکینگ قسمت مهمی از بازدید یا رفتن به یک ساختمان است. با این حال ممکن است موقعیت ...  ادامه مطلب 
چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چگونه سیستم های مدیریت بازدید کننده امنیت آپارتمان ها و دفاتر را بهبود می بخشند

سیستم مدیریت بازدید کننده مبتنی بر Acloud (VMS) یکپارچه با کنترل دسترسی می تواند امنیت و راحتی را برای امکانات تجاری و مسکونی فراهم کند.  با استفاده از یک سیستم کنترل دسترسی مجازی VMS ، پس از اعلام حضور بازدید کننده ، می توان به طور خودکار در برخی از ورودی ...  ادامه مطلب 
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است
 ۳۰ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شده است

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب