کار از راه دور توجه به آسیب پذیری های فضای مجازی را به خود جلب می کند

کار از راه دور توجه به آسیب پذیری های فضای مجازی را به خود جلب می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
تعداد کارگران از راه دور از زمان شروع همه گیری COVID-19 به طرز چشمگیری افزایش یافته است. برای اطمینان از ایمن ماندن کارکنان در برابر جوندگان ، شرکت ها در حال کار با افرادی هستند که از خانه کار می کنند. با این حال ، این امر شرکتها را در برابر ویروس های رایانه ای و مجرمان سایبری آسیب پذیرتر کرده است.

آیا شبکه های خانگی برای دستگاههای شرکتی آماده هستند؟
coronavirus رمان در هنگام کار از راه دور سؤالات بسیاری را ایجاد کرده است. برای برخی مشاغل این سؤال که آیا حتی می توان از راه دور آنها را اداره کرد یا خیر ، مطرح کرد. برخی دیگر تعجب می کنند که کار کردن از خانه برای امنیت داده های حساس شرکت چیست.
مشاغل خانگی همچنین باعث ایجاد نگرانی در مورد حریم خصوصی داده ها ، حملات سایبری ، کلاهبرداری و هک هایی می شود که توسط شبکه های خانگی کمتر از امنیت تسهیل شده اند. به طور معمول دستگاههایی که در محدوده فیزیکی محیط اداری کار می کنند برای استفاده در خارج از دیوار آتش شرکت تنظیم نشده اند. شرایط فعلی قرار دادن این دستگاه ها و شبکه های خانگی در آزمایش است.
کوین Donegan ، VP از استراتژی و سایبر گفت: "خدماتی مانند کشف شبکه ، چاپ بی سیم و RPC / SMB غیرفعال نشده اند و اکنون این دستگاه ها را با تهدیدهای بیشتری در معرض تهدید قرار می دهیم." Convergint Technologies ، یکپارچه سازنده اصلی سیستم مستقر در ایالات متحده است
تضمین اینکه کارکنان از دانش امنیتی اساسی برخوردار باشند ، حائز اهمیت است موارد ساده مانند اطمینان از ایمن بودن روترهای خانگی Wi-Fi و عدم باز کردن ایمیل های فیشینگ می تواند راههای طولانی را طی کند.


تغییر پروتکل
به خاطر سپردن زمانهایی که دستگاههای متداول غیر معمول بودند ، دشوار است. امروزه ، با توجه به همه چیز ، احتمالاً آنقدر که باید به امنیت شبکه توجه نمی کنیم. متأسفانه ، این بدان معنی است که ممکن است ارتباطات شبکه مان را در معرض استراق سمع آسیب پذیر قرار دهیم.
وی گفت: "ما این را تصور می کنیم که دستگاه های ما می توانند به سرورهای پرونده ، بانکهای اطلاعاتی و سایر برنامه های شرکتی در شبکه های ایمن ما متصل شوند ، بنابراین بارها معاملات ما غیرقابل رمزگذاری هستند. در برخی سازمان ها ، فناوری اطلاعات دسترسی به اپراتورها از خانه را باز کرده است ، اما پروتکل های ارتباطی تغییر نکرده اند ، و اقدامات لازم برای تأمین امنیت کانال ها انجام نشده است. "
اطمینان از رمزگذاری اتصالات شبکه خانگی می تواند به ایمن نگه داشتن داده ها و دستگاه ها کمک کند. چندین استاندارد رمزگذاری Wi-Fi مختلف وجود دارد ، اما توصیه می شود از WPA2 یا WPA3 استفاده شود. همچنین ، به یاد داشته باشید رمزهای عبور قوی را انتخاب کنید.


استقرار فن آوری های جدید برای امنیت بهتر
دونگان در حالی که اقتصادهای جهانی برای مقابله با COVID-19 تلاش می کنند ، توضیح داد که در حالی که بودجه ها کاهش می یابند و سطح کارمندان افزایش می یابند ، سطح حمله گسترش می یابد.
وی گفت: "بیشتر سازمان ها برنامه ای برای انتقال نیروی کار خود به الگوی کار از خانه در برنامه ادامه فعالیت خود (BCP) نداشتند ، بنابراین آنها در تلاشند تا این کار را هرچه بهتر انجام دهند."
برای انجام این کار ، مشاغل نیاز به استقرار فناوریهای جدید برای ایمن سازی و نگهداری دستگاهها ، ایجاد روشی برای مدیریت از راه دور و به روزرسانی دستگاه ها و مدیریت فرایندی برای کاهش تهدیدات بر روی دستگاه های جسمی از ابزارهای امنیتی دارند.
دونگان توصیه کرد: "خیلی سریع ، فن آوری های جدید باید انتخاب و مستقر شوند ، فرآیند ها و مراحل باید ایجاد شود و پرسنل باید در مورد فن آوری ها و رویه ها آموزش ببینند."


برای آینده آماده شوید
هیچ کس نمی داند که همه گیر فعلی تا چه مدت ادامه خواهد داشت یا چه مدت سفارشات در خانه و مسافت اجتماعی باقی خواهد ماند. در حال حاضر ، کار از راه دور یک امر طبیعی خواهد بود ، به این معنی که رسیدگی به همه خطرات امنیتی مرتبط با کار از خانه بسیار مهم است.
 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب