کار از راه دور توجه به آسیب پذیری های فضای مجازی را به خود جلب می کند

فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
از زمان شروع همه گیری COVID-19 تعداد کارگران از راه دور به طرز چشمگیری افزایش یافته است. برای اطمینان از ایمن ماندن کارکنان در برابر بیماری ، شرکت ها در حال کار با افرادی هستند که از خانه کار می کنند. با این حال ، این امر شرکتها را در برابر ویروس های رایانه ای و مجرمان سایبری آسیب پذیرتر کرده است.

آیا شبکه های خانگی برای دستگاههای شرکتی آماده هستند؟
coronavirus  در هنگام کار از راه دور سؤالات بسیاری را ایجاد کرده است. برای برخی مشاغل این سؤال که آیا حتی می توان از راه دور آنها را اداره کرد یا خیر ، مطرح کرد. برخی دیگر تعجب می کنند که کار کردن از خانه برای امنیت داده های حساس شرکت چیست.
مشاغل خانگی همچنین باعث ایجاد نگرانی در مورد حریم خصوصی داده ها ، حملات سایبری ، کلاهبرداری و هک هایی می شود که توسط شبکه های خانگی کمتر از امنیت تسهیل شده اند. به طور معمول دستگاههایی که در محدوده فیزیکی محیط اداری کار می کنند برای استفاده در خارج از دیوار آتش شرکت تنظیم نشده اند. شرایط فعلی قرار دادن این دستگاه ها و شبکه های خانگی در آزمایش است.
کوین Donegan ، VP از استراتژی و سایبر گفت: "خدماتی مانند کشف شبکه ، چاپ بی سیم و RPC / SMB غیرفعال نشده اند و اکنون این دستگاه ها را با تهدیدهای بیشتری در معرض تهدید قرار می دهیم." Convergint Technologies ، یکپارچه سازنده اصلی سیستم مستقر در ایالات متحده است.
تضمین اینکه کارکنان از دانش امنیتی اساسی برخوردار باشند ، حائز اهمیت است موارد ساده مانند اطمینان از ایمن بودن روترهای خانگی Wi-Fi و عدم باز کردن ایمیل های فیشینگ می تواند راههای طولانی را طی کند.


تغییر پروتکل
به خاطر سپردن زمانهایی که دستگاههای متداول غیر معمول بودند ، دشوار است. امروزه ، با توجه به همه چیز ، احتمالاً آنقدر که باید به امنیت شبکه توجه نمی کنیم. متأسفانه ، این بدان معنی است که ممکن است ارتباطات شبکه مان را در معرض استراق سمع آسیب پذیر قرار دهیم.
وی گفت: "ما این را تصور می کنیم که دستگاه های ما می توانند به سرورهای پرونده ، بانکهای اطلاعاتی و سایر برنامه های شرکتی در شبکه های ایمن ما متصل شوند ، بنابراین بارها معاملات ما غیرقابل رمزگذاری هستند. در برخی سازمان ها ، فناوری اطلاعات دسترسی به اپراتورها از خانه را باز کرده است ، اما پروتکل های ارتباطی تغییر نکرده اند ، و اقدامات لازم برای تأمین امنیت کانال ها انجام نشده است. "
اطمینان از رمزگذاری اتصالات شبکه خانگی می تواند به ایمن نگه داشتن داده ها و دستگاه ها کمک کند. چندین استاندارد رمزگذاری Wi-Fi مختلف وجود دارد ، اما توصیه می شود از WPA2 یا WPA3 استفاده شود. همچنین ، به یاد داشته باشید رمزهای عبور قوی را انتخاب کنید.


استقرار فن آوری های جدید برای امنیت بهتر
کارشناسی در حالی که اقتصادهای جهانی برای مقابله با COVID-19 تلاش می کنند ، توضیح داد که در حالی که بودجه ها کاهش می یابند و سطح کارمندان افزایش می یابند ، سطح حمله گسترش می یابد.
وی گفت: "بیشتر سازمان ها برنامه ای برای انتقال نیروی کار خود به الگوی کار از خانه در برنامه ادامه فعالیت خود (BCP) نداشتند ، بنابراین آنها در تلاشند تا این کار را هرچه بهتر انجام دهند."
برای انجام این کار ، مشاغل نیاز به استقرار فناوریهای جدید برای ایمن سازی و نگهداری دستگاهها ، ایجاد روشی برای مدیریت از راه دور و به روزرسانی دستگاه ها و مدیریت فرایندی برای کاهش تهدیدات بر روی دستگاه های جسمی از ابزارهای امنیتی دارند.
این کارشناس توصیه کرد: "خیلی سریع ، فن آوری های جدید باید انتخاب و مستقر شوند ، فرآیند ها و مراحل باید ایجاد شود و پرسنل باید در مورد فن آوری ها و رویه ها آموزش ببینند."


برای آینده آماده شوید
هیچ کس نمی داند که همه گیر فعلی تا چه مدت ادامه خواهد داشت یا چه مدت سفارشات در خانه و مسافت اجتماعی باقی خواهد ماند. در حال حاضر ، کار از راه دور یک امر طبیعی خواهد بود ، به این معنی که رسیدگی به همه خطرات امنیتی مرتبط با کار از خانه بسیار مهم است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب