تأمین دفاتر خالی هنگام کار از راه دور

تأمین دفاتر خالی هنگام کار از راه دور
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
امنیت سایبری ممکن است اولین مسئله ای باشد که مردم در مورد کار از راه دور به آن فکر می کنند ، اما امنیت جسمی دفاتر به دلیل COVID-19 خالی است؟ محافظت از دارایی های داخل یک دفتر و آنهایی که ممکن است نیاز به ورود و خروج داشته باشند ، هنوز هم باید اولویت اصلی باشد.

نظارت از راه دور و دسترسی
افسران امنیتی و دارندگان مشاغل هنوز باید به نظارت از راه دور هرگونه فضای خالی و بلااستفاده از دفتر دسترسی داشته باشند. قابلیت های نظارت از راه دور - از طریق دستگاه های تلفن همراه یا دسکتاپ - توسط اکثر ارائه دهندگان نظارت تصویری امروز ارائه شده اند. اگرچه ، اپراتورهای امنیتی ممکن است قبل از این همه گیری از آن کاملاً استفاده نکرده باشند. اکنون زمان خوبی برای بررسی قابلیت های نظارت از راه دور سیستم شما است.
در حالی که ممکن است اما لازم نیست کارمندان را کاملاً قفل و محاصره کنید و از ساختمانهای اداری استفاده کنید ، دسترسی به سیستم های نظارت و کنترل دسترسی می تواند به نظارت بر همه فعالیت ها در داخل و اطراف امکانات خالی کمک کند. نظارت از راه دور به پرسنل امنیتی این امکان را می دهد تا ببینند چه کسی به محوطه دسترسی پیدا می کند و به چه مدت . همچنین سیستم های کنترل دسترسی می توانند برای قفل نگه داشتن مناطق غیرمجاز تنظیم شوند و در صورت تلاش برای ورود به افراد لازم ، اطلاع دهند.
کوین Donegan ، VP از استراتژی و سایبر در Convergint Technologies ، همچنین بر لزوم نظارت از راه دور دستگاه ها و سیستم ها تأکید کرد. وی خاطرنشان کرد: دستگاه ها و سیستم ها باید ایمن باشند اما باید آنها نیز حفظ شوند.
وی گفت: "برای پایش از راه دور سلامت و عملکرد دستگاه ها و همچنین امنیت آن باید از ظرفیت هایی استفاده کرد." "کارمندان امنیتی باید بتوانند وسایل را از خانه خود بروز کنند یا وصله کنند و بدانند که دستگاه ها با شکست مواجه می شوند. دستگاه ها باید ایمن ، پایش شوند و توانایی کاهش تهدیدات هنگام بروز آنها را داشته باشند. "


امنیت سایبری هنوز هم مهم است
به گفته دونگان ، این عمل نظارت بر راه دور سیستم های امنیتی می تواند آسیب پذیری های جدیدی را در سیستم ها ایجاد کند. وی گفت: "این اتصالات جدید را باز می کند ، ارتباطات بیشتری را در اینترنت در معرض دید قرار می دهد و مهاجمان را به استراق سمع ارتباطات یا تلاش برای ضربت زدن به شبکه دعوت می کند."
دونگان توضیح داد که در حالی که پورتال های ورود به سیستم برای سیستم های حساس - مانند شبکه های دستگاه های امنیتی فیزیکی و سیستم های اتوماسیون ساختمان - مستقیماً در اینترنت قرار می گیرند تا متخصصان امنیتی بتوانند از خانه به آنها دسترسی داشته و آنها را مدیریت کنند ، اما اغلب اوقات این سیستم های پایان عمر هستند. این بدان معنی است که آنها دیگر توسط شرکت های تولید کننده پشتیبانی نمی شوند و یا به طور مرتب سرویس نمی شوند و آسیب پذیری های جدیدی را که به راحتی توسط مهاجمان قابل کشف است ، باز می کنند.
دونگان گفت: "ما در حال استفاده از قابلیت های شناسایی و پاسخگویی مدیریت شده مبتنی بر ابر (MDR) و نظارت بر سلامت (HM) هستیم که دارای مدل های ارتباطی ایمن هستند که با استانداردهای صنعت مطابقت دارند یا از آنها فراتر رفته اند." "این سیستم ها به تیم ها اجازه می دهند بدون افزایش میزان قرار گرفتن در معرض خود و کاهش بار کارکنان امنیتی ، محیط زیست خود را از راه دور رصد ، به روز و ایمن کنند."


برنامه امنیتی خود را دوباره ارزیابی کنید
با خالی بودن دفاتر ، می تواند زمان مناسبی برای بررسی و اجرای سیاست ها و رویه های امنیتی جدید و موجود باشد. انجام ارزیابی امنیتی در حالی که دفاتر خالی هستند ، به ارزیابان اجازه می دهد آزمایشات را بدون قطع عملیات عادی انجام دهند.
همچنین زمان خوبی برای فکر کردن در مورد پروتکل های امنیتی و برنامه های احتمالی برای همه سیستم های امنیتی بدنی ، از جمله نظارت تصویری ، کنترل دسترسی ، تشخیص نفوذ ، نورپردازی و غیره است. تاکنون ، اکثر شرکت ها احتمالاً نیازی به اجرای موارد احتمالی حوادث ندارند. با این حال ، همه گیری COVID-19 ثابت کرده است که چقدر اهمیت داشتن آنها ، به روزرسانی و بهبود یافته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب