تأمین دفاتر خالی هنگام کار از راه دور

تأمین دفاتر خالی هنگام کار از راه دور
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
امنیت سایبری ممکن است اولین مسئله ای باشد که مردم در مورد کار از راه دور به آن فکر می کنند ، اما امنیت جسمی دفاتر به دلیل COVID-19 خالی است؟ محافظت از دارایی های داخل یک دفتر و آنهایی که ممکن است نیاز به ورود و خروج داشته باشند ، هنوز هم باید اولویت اصلی باشد.

نظارت از راه دور و دسترسی
افسران امنیتی و دارندگان مشاغل هنوز باید به نظارت از راه دور هرگونه فضای خالی و بلااستفاده از دفتر دسترسی داشته باشند. قابلیت های نظارت از راه دور - از طریق دستگاه های تلفن همراه یا دسکتاپ - توسط اکثر ارائه دهندگان نظارت تصویری امروز ارائه شده اند. اگرچه ، اپراتورهای امنیتی ممکن است قبل از این همه گیری از آن کاملاً استفاده نکرده باشند. اکنون زمان خوبی برای بررسی قابلیت های نظارت از راه دور سیستم شما است.
در حالی که ممکن است اما لازم نیست کارمندان را کاملاً قفل و محاصره کنید و از ساختمانهای اداری استفاده کنید ، دسترسی به سیستم های نظارت و کنترل دسترسی می تواند به نظارت بر همه فعالیت ها در داخل و اطراف امکانات خالی کمک کند. نظارت از راه دور به پرسنل امنیتی این امکان را می دهد تا ببینند چه کسی به محوطه دسترسی پیدا می کند و به چه مدت . همچنین سیستم های کنترل دسترسی می توانند برای قفل نگه داشتن مناطق غیرمجاز تنظیم شوند و در صورت تلاش برای ورود به افراد لازم ، اطلاع دهند.
کوین Donegan ، VP از استراتژی و سایبر در Convergint Technologies ، همچنین بر لزوم نظارت از راه دور دستگاه ها و سیستم ها تأکید کرد. وی خاطرنشان کرد: دستگاه ها و سیستم ها باید ایمن باشند اما باید آنها نیز حفظ شوند.
وی گفت: "برای پایش از راه دور سلامت و عملکرد دستگاه ها و همچنین امنیت آن باید از ظرفیت هایی استفاده کرد." "کارمندان امنیتی باید بتوانند وسایل را از خانه خود بروز کنند یا وصله کنند و بدانند که دستگاه ها با شکست مواجه می شوند. دستگاه ها باید ایمن ، پایش شوند و توانایی کاهش تهدیدات هنگام بروز آنها را داشته باشند. "


امنیت سایبری هنوز هم مهم است
به گفته دونگان ، این عمل نظارت بر راه دور سیستم های امنیتی می تواند آسیب پذیری های جدیدی را در سیستم ها ایجاد کند. وی گفت: "این اتصالات جدید را باز می کند ، ارتباطات بیشتری را در اینترنت در معرض دید قرار می دهد و مهاجمان را به استراق سمع ارتباطات یا تلاش برای ضربت زدن به شبکه دعوت می کند."
دونگان توضیح داد که در حالی که پورتال های ورود به سیستم برای سیستم های حساس - مانند شبکه های دستگاه های امنیتی فیزیکی و سیستم های اتوماسیون ساختمان - مستقیماً در اینترنت قرار می گیرند تا متخصصان امنیتی بتوانند از خانه به آنها دسترسی داشته و آنها را مدیریت کنند ، اما اغلب اوقات این سیستم های پایان عمر هستند. این بدان معنی است که آنها دیگر توسط شرکت های تولید کننده پشتیبانی نمی شوند و یا به طور مرتب سرویس نمی شوند و آسیب پذیری های جدیدی را که به راحتی توسط مهاجمان قابل کشف است ، باز می کنند.
دونگان گفت: "ما در حال استفاده از قابلیت های شناسایی و پاسخگویی مدیریت شده مبتنی بر ابر (MDR) و نظارت بر سلامت (HM) هستیم که دارای مدل های ارتباطی ایمن هستند که با استانداردهای صنعت مطابقت دارند یا از آنها فراتر رفته اند." "این سیستم ها به تیم ها اجازه می دهند بدون افزایش میزان قرار گرفتن در معرض خود و کاهش بار کارکنان امنیتی ، محیط زیست خود را از راه دور رصد ، به روز و ایمن کنند."


برنامه امنیتی خود را دوباره ارزیابی کنید
با خالی بودن دفاتر ، می تواند زمان مناسبی برای بررسی و اجرای سیاست ها و رویه های امنیتی جدید و موجود باشد. انجام ارزیابی امنیتی در حالی که دفاتر خالی هستند ، به ارزیابان اجازه می دهد آزمایشات را بدون قطع عملیات عادی انجام دهند.
همچنین زمان خوبی برای فکر کردن در مورد پروتکل های امنیتی و برنامه های احتمالی برای همه سیستم های امنیتی بدنی ، از جمله نظارت تصویری ، کنترل دسترسی ، تشخیص نفوذ ، نورپردازی و غیره است. تاکنون ، اکثر شرکت ها احتمالاً نیازی به اجرای موارد احتمالی حوادث ندارند. با این حال ، همه گیری COVID-19 ثابت کرده است که چقدر اهمیت داشتن آنها ، به روزرسانی و بهبود یافته است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب 
برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه اندازی سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر چه کاری لازم است؟

در حالی که بسیاری از مشاغل همچنان به روش دستی برای مدیریت دسترسی بازدیدکنندگان متکی هستند ، سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان مبتنی بر ابر (VMS) می توانند بدون نیاز به سرمایه گذاری گسترده در سخت افزار و نرم افزار ، فرآیندهای ورود را به صورت خودکار انجام ...  ادامه مطلب 
Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Tech Data توافق نامه توزیع جهانی را با Resideo اعلام کرد

Tech Data از توافق توزیع بین المللی با Resideo برای حمل خط کامل این شرکت با نام تجاری Honeywell Home DIY و نصب خودکار امنیت و راحتی برای مشتریان مسکونی خبر داد. محصولات هانیول Home Resideo از قدرت اتصال برای ایجاد خانه هایی راحت تر ، ایمن تر و با مصرف انرژی بالاتر بهره می برند. این محدوده شامل ترموستات های ...  ادامه مطلب