IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)

IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آزمایشگاه های Silicon خط جدیدی از IC های مدیریت انرژی دوستانه (PMIC) را به عنوان تراشه های همراه اختصاصی برای دستگاه های بی سیم EFR32 و میکروکنترلرهای EFM32 (MCU) ارائه می دهد. خانواده EFP01 PMIC یک راه حل مدیریت انرژی در سطح سیستم قابل انعطاف و با افزایش بهره وری انرژی از برنامه های باتری از جمله سنسور IoT ، برچسب دارایی ، کنتورهای هوشمند ، اتوماسیون منازل و ساختمان ، امنیت و محصولات بهداشتی و سلامتی فراهم می کند. این PMIC های سرشار از ویژگی ها ، توسعه دهندگان را قادر می سازند ضمن کنترل منبع تغذیه محصول بر روی چندین ریل و ولتاژ خروجی ، نوع باتری و مواد شیمیایی بهینه را برای برنامه های خود انتخاب کنند.
 توسعه دهندگان اغلب از PMIC ها برای برآورده کردن نیازهای کم مصرف در طراحی های IoT استفاده می کنند. با این وجود انتخاب PMIC مناسب از بین هزاران قسمت ارائه شده توسط توزیع کنندگان کاتالوگ می تواند چالش برانگیز و وقت گیر باشد ، و اضافه کردن پیچیدگی برای توسعه دهندگان تحت فشار زمان به بازار. راه حل PMIC Silicon Labs با افزایش بهره وری انرژی محصولات بی سیم و MCU و در عین حال ساده سازی طراحی محصول با بهترین ابزارها و پشتیبانی ، به نیازهای مدیریت توسعه دهندگان IoT پاسخ می دهد.
 مت Saunders ، معاون رئیس اجرایی در بازاریابی IoT و برنامه های کاربردی در آزمایشگاه های Silicon گفت: "اگر می خواهید ساده ترین گزینه را برای پیکربندی و همچنین  بهترین راه حل بی سیم با کمترین قدرت ، EFP01 PMIC Silicon Labs با Wireless Gecko انتخاب کنید." "خانواده EFP01 یک راه حل همراه با مدیریت نیروی کلید در دست برای خانواده های SoC و MCU بی سیم ما ، همراه با ابزارهای Simplicity Studio ، طرح های مرجع ، برنامه های نمونه و پشته های بی سیم PMIC" برای توسعه آسان فراهم می کند. EFP01 برای سیستم عامل های اتصال IoT ما بهینه شده است ، و نیاز به ترکیب چندین طرح مرجع فروشنده را در یک طرح شماتیک یا طرح قرار می دهد. "
 EFP01 PMIC طراحی سیستم نیرو را ساده کرده و از طریق کنترل پیشرفته ، مصرف انرژی را کاهش می دهد. PMICS شامل مبدل ها و تنظیم کننده های dc-dc با ولتاژ پایین و همچنین مکانیزم انعطاف پذیر برای مدیریت ریل های برق در یک طراحی سیستم است.
 "ایجاد اولین برچسب امنیتی هوشمند صنعت خرده فروشی که می تواند به صورت بی سیم با دستگاه های تلفن همراه ارتباط برقرار کند ، نیاز به نبوغ و نوآوری در مدیریت انرژی دارد." "ترکیبی از سکوی بی سیم Gecko Labs Silicon ، راه حل کلید در دست PMIC ، ابزارهای توسعه و طرح های مرجع ما را قادر به ایجاد برچسب های دارایی با انرژی کم مصرف می کند که هم باتری طولانی تر و هم عملکرد بی سیم استثنایی دارد."
خانواده EFP01 PMIC مجموعه ای از ویژگیهای غنی را در اختیار شما قرار می دهد که به توسعه دهندگان امکان می دهد طرح های IoT خود را برای بهینه سازی انرژی و افزایش عمر باتری بهینه کنند:
ولتاژ ورودی / خروجی انعطاف پذیر: طیف وسیعی از ولتاژ ورودی (0.8 ولت تا 5.5 ولت) مجموعه ای از باتری ها را پشتیبانی می کند. ولتاژهای خروجی گسترده از انواع جانبی ، MCU و رادیو پشتیبانی می کند.
موارد استفاده انعطاف پذیر: PMIC ها قادر به تبدیل ولتاژ باک و افزایش ولتاژ و همچنین تقویت و جابجایی با فشار ("تقویت بوت استرپ") از ریلهای با ولتاژ کم و زیاد برای محصولات IoT هستند که به باتری های سکه نیاز دارند و قدرت انتقال بیشتری نیز دارند (تا +20 dBm)
ریل قدرت خروجی چندگانه: این ویژگی به یک محصول IoT اجازه می دهد تا با استفاده از یک PMIC کم هزینه ، با استفاده از املاک و مستغلات کمتر تابلو و طراحی نرم افزار / سخت افزار ساده شود.
جریان کم ساکن: برخلاف بسیاری از PMIC ، EFP01 برای دستگاههای خواب آور بهینه شده است و جریان کم ساکن را به اندازه 150 نانومتر کاهش می دهد تا بتواند جریان خواب را کاهش داده و عمر باتری را کاهش دهد.
شمارش کولوم: EFP01 از شمارش کولوم (ویژگی ارائه شده توسط چند راه حل PMIC) پشتیبانی می کند و اطلاعات حیاتی را برای تخمین عمر باتری و نگهداری پیشگیرانه ارائه می دهد.


قیمت گذاری و در دسترس بودن
نمونه ها و مقادیر تولیدی EFP01 PMIC در بسته QFN20 3 میلی متر 3 میلی متر در حال حاضر موجود است که قیمت ها با قیمت 0.55 دلار (MSRP USD) در مقادیر 10،000 واحد آغاز می شود. سه تخته توسعه شامل برد صفحه رادیویی SLWRB4179B با قیمت 39 دلار (USD MSRP) و دو تخته ارزیابی PMIC که هر کدام 49 دلار (MSRP USD) قیمت دارند. استودیوی سادگی ، بدون هزینه در دسترس توسعه دهندگان ، ابزارهای آنالایزر انرژی و آنالایزر شبکه ، پشته های بی سیم و طرح های مرجع را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب