IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)

IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آزمایشگاه های Silicon خط جدیدی از IC های مدیریت انرژی دوستانه (PMIC) را به عنوان تراشه های همراه اختصاصی برای دستگاه های بی سیم EFR32 و میکروکنترلرهای EFM32 (MCU) ارائه می دهد. خانواده EFP01 PMIC یک راه حل مدیریت انرژی در سطح سیستم قابل انعطاف و با افزایش بهره وری انرژی از برنامه های باتری از جمله سنسور IoT ، برچسب دارایی ، کنتورهای هوشمند ، اتوماسیون منازل و ساختمان ، امنیت و محصولات بهداشتی و سلامتی فراهم می کند. این PMIC های سرشار از ویژگی ها ، توسعه دهندگان را قادر می سازند ضمن کنترل منبع تغذیه محصول بر روی چندین ریل و ولتاژ خروجی ، نوع باتری و مواد شیمیایی بهینه را برای برنامه های خود انتخاب کنند.
 توسعه دهندگان اغلب از PMIC ها برای برآورده کردن نیازهای کم مصرف در طراحی های IoT استفاده می کنند. با این وجود انتخاب PMIC مناسب از بین هزاران قسمت ارائه شده توسط توزیع کنندگان کاتالوگ می تواند چالش برانگیز و وقت گیر باشد ، و اضافه کردن پیچیدگی برای توسعه دهندگان تحت فشار زمان به بازار. راه حل PMIC Silicon Labs با افزایش بهره وری انرژی محصولات بی سیم و MCU و در عین حال ساده سازی طراحی محصول با بهترین ابزارها و پشتیبانی ، به نیازهای مدیریت توسعه دهندگان IoT پاسخ می دهد.
 مت Saunders ، معاون رئیس اجرایی در بازاریابی IoT و برنامه های کاربردی در آزمایشگاه های Silicon گفت: "اگر می خواهید ساده ترین گزینه را برای پیکربندی و همچنین  بهترین راه حل بی سیم با کمترین قدرت ، EFP01 PMIC Silicon Labs با Wireless Gecko انتخاب کنید." "خانواده EFP01 یک راه حل همراه با مدیریت نیروی کلید در دست برای خانواده های SoC و MCU بی سیم ما ، همراه با ابزارهای Simplicity Studio ، طرح های مرجع ، برنامه های نمونه و پشته های بی سیم PMIC" برای توسعه آسان فراهم می کند. EFP01 برای سیستم عامل های اتصال IoT ما بهینه شده است ، و نیاز به ترکیب چندین طرح مرجع فروشنده را در یک طرح شماتیک یا طرح قرار می دهد. "
 EFP01 PMIC طراحی سیستم نیرو را ساده کرده و از طریق کنترل پیشرفته ، مصرف انرژی را کاهش می دهد. PMICS شامل مبدل ها و تنظیم کننده های dc-dc با ولتاژ پایین و همچنین مکانیزم انعطاف پذیر برای مدیریت ریل های برق در یک طراحی سیستم است.
 "ایجاد اولین برچسب امنیتی هوشمند صنعت خرده فروشی که می تواند به صورت بی سیم با دستگاه های تلفن همراه ارتباط برقرار کند ، نیاز به نبوغ و نوآوری در مدیریت انرژی دارد." "ترکیبی از سکوی بی سیم Gecko Labs Silicon ، راه حل کلید در دست PMIC ، ابزارهای توسعه و طرح های مرجع ما را قادر به ایجاد برچسب های دارایی با انرژی کم مصرف می کند که هم باتری طولانی تر و هم عملکرد بی سیم استثنایی دارد."
خانواده EFP01 PMIC مجموعه ای از ویژگیهای غنی را در اختیار شما قرار می دهد که به توسعه دهندگان امکان می دهد طرح های IoT خود را برای بهینه سازی انرژی و افزایش عمر باتری بهینه کنند:
ولتاژ ورودی / خروجی انعطاف پذیر: طیف وسیعی از ولتاژ ورودی (0.8 ولت تا 5.5 ولت) مجموعه ای از باتری ها را پشتیبانی می کند. ولتاژهای خروجی گسترده از انواع جانبی ، MCU و رادیو پشتیبانی می کند.
موارد استفاده انعطاف پذیر: PMIC ها قادر به تبدیل ولتاژ باک و افزایش ولتاژ و همچنین تقویت و جابجایی با فشار ("تقویت بوت استرپ") از ریلهای با ولتاژ کم و زیاد برای محصولات IoT هستند که به باتری های سکه نیاز دارند و قدرت انتقال بیشتری نیز دارند (تا +20 dBm)
ریل قدرت خروجی چندگانه: این ویژگی به یک محصول IoT اجازه می دهد تا با استفاده از یک PMIC کم هزینه ، با استفاده از املاک و مستغلات کمتر تابلو و طراحی نرم افزار / سخت افزار ساده شود.
جریان کم ساکن: برخلاف بسیاری از PMIC ، EFP01 برای دستگاههای خواب آور بهینه شده است و جریان کم ساکن را به اندازه 150 نانومتر کاهش می دهد تا بتواند جریان خواب را کاهش داده و عمر باتری را کاهش دهد.
شمارش کولوم: EFP01 از شمارش کولوم (ویژگی ارائه شده توسط چند راه حل PMIC) پشتیبانی می کند و اطلاعات حیاتی را برای تخمین عمر باتری و نگهداری پیشگیرانه ارائه می دهد.


قیمت گذاری و در دسترس بودن
نمونه ها و مقادیر تولیدی EFP01 PMIC در بسته QFN20 3 میلی متر 3 میلی متر در حال حاضر موجود است که قیمت ها با قیمت 0.55 دلار (MSRP USD) در مقادیر 10،000 واحد آغاز می شود. سه تخته توسعه شامل برد صفحه رادیویی SLWRB4179B با قیمت 39 دلار (USD MSRP) و دو تخته ارزیابی PMIC که هر کدام 49 دلار (MSRP USD) قیمت دارند. استودیوی سادگی ، بدون هزینه در دسترس توسعه دهندگان ، ابزارهای آنالایزر انرژی و آنالایزر شبکه ، پشته های بی سیم و طرح های مرجع را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____    _____   
| _ |   | _ |   
| |_| | ___ | |_| | ____
\____ | / __|\____ ||_ /
.___/ /| (__ .___/ / / / 
\____/ \___|\____/ /___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب