IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)

IC های مدیریت انرژی باعث افزایش محصولات IoT باتری (در دسترس در سراسر جهان)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آزمایشگاه های Silicon خط جدیدی از IC های مدیریت انرژی دوستانه (PMIC) را به عنوان تراشه های همراه اختصاصی برای دستگاه های بی سیم EFR32 و میکروکنترلرهای EFM32 (MCU) ارائه می دهد. خانواده EFP01 PMIC یک راه حل مدیریت انرژی در سطح سیستم قابل انعطاف و با افزایش بهره وری انرژی از برنامه های باتری از جمله سنسور IoT ، برچسب دارایی ، کنتورهای هوشمند ، اتوماسیون منازل و ساختمان ، امنیت و محصولات بهداشتی و سلامتی فراهم می کند. این PMIC های سرشار از ویژگی ها ، توسعه دهندگان را قادر می سازند ضمن کنترل منبع تغذیه محصول بر روی چندین ریل و ولتاژ خروجی ، نوع باتری و مواد شیمیایی بهینه را برای برنامه های خود انتخاب کنند.
 توسعه دهندگان اغلب از PMIC ها برای برآورده کردن نیازهای کم مصرف در طراحی های IoT استفاده می کنند. با این وجود انتخاب PMIC مناسب از بین هزاران قسمت ارائه شده توسط توزیع کنندگان کاتالوگ می تواند چالش برانگیز و وقت گیر باشد ، و اضافه کردن پیچیدگی برای توسعه دهندگان تحت فشار زمان به بازار. راه حل PMIC Silicon Labs با افزایش بهره وری انرژی محصولات بی سیم و MCU و در عین حال ساده سازی طراحی محصول با بهترین ابزارها و پشتیبانی ، به نیازهای مدیریت توسعه دهندگان IoT پاسخ می دهد.
 مت Saunders ، معاون رئیس اجرایی در بازاریابی IoT و برنامه های کاربردی در آزمایشگاه های Silicon گفت: "اگر می خواهید ساده ترین گزینه را برای پیکربندی و همچنین  بهترین راه حل بی سیم با کمترین قدرت ، EFP01 PMIC Silicon Labs با Wireless Gecko انتخاب کنید." "خانواده EFP01 یک راه حل همراه با مدیریت نیروی کلید در دست برای خانواده های SoC و MCU بی سیم ما ، همراه با ابزارهای Simplicity Studio ، طرح های مرجع ، برنامه های نمونه و پشته های بی سیم PMIC" برای توسعه آسان فراهم می کند. EFP01 برای سیستم عامل های اتصال IoT ما بهینه شده است ، و نیاز به ترکیب چندین طرح مرجع فروشنده را در یک طرح شماتیک یا طرح قرار می دهد. "
 EFP01 PMIC طراحی سیستم نیرو را ساده کرده و از طریق کنترل پیشرفته ، مصرف انرژی را کاهش می دهد. PMICS شامل مبدل ها و تنظیم کننده های dc-dc با ولتاژ پایین و همچنین مکانیزم انعطاف پذیر برای مدیریت ریل های برق در یک طراحی سیستم است.
 "ایجاد اولین برچسب امنیتی هوشمند صنعت خرده فروشی که می تواند به صورت بی سیم با دستگاه های تلفن همراه ارتباط برقرار کند ، نیاز به نبوغ و نوآوری در مدیریت انرژی دارد." "ترکیبی از سکوی بی سیم Gecko Labs Silicon ، راه حل کلید در دست PMIC ، ابزارهای توسعه و طرح های مرجع ما را قادر به ایجاد برچسب های دارایی با انرژی کم مصرف می کند که هم باتری طولانی تر و هم عملکرد بی سیم استثنایی دارد."
خانواده EFP01 PMIC مجموعه ای از ویژگیهای غنی را در اختیار شما قرار می دهد که به توسعه دهندگان امکان می دهد طرح های IoT خود را برای بهینه سازی انرژی و افزایش عمر باتری بهینه کنند:
ولتاژ ورودی / خروجی انعطاف پذیر: طیف وسیعی از ولتاژ ورودی (0.8 ولت تا 5.5 ولت) مجموعه ای از باتری ها را پشتیبانی می کند. ولتاژهای خروجی گسترده از انواع جانبی ، MCU و رادیو پشتیبانی می کند.
موارد استفاده انعطاف پذیر: PMIC ها قادر به تبدیل ولتاژ باک و افزایش ولتاژ و همچنین تقویت و جابجایی با فشار ("تقویت بوت استرپ") از ریلهای با ولتاژ کم و زیاد برای محصولات IoT هستند که به باتری های سکه نیاز دارند و قدرت انتقال بیشتری نیز دارند (تا +20 dBm)
ریل قدرت خروجی چندگانه: این ویژگی به یک محصول IoT اجازه می دهد تا با استفاده از یک PMIC کم هزینه ، با استفاده از املاک و مستغلات کمتر تابلو و طراحی نرم افزار / سخت افزار ساده شود.
جریان کم ساکن: برخلاف بسیاری از PMIC ، EFP01 برای دستگاههای خواب آور بهینه شده است و جریان کم ساکن را به اندازه 150 نانومتر کاهش می دهد تا بتواند جریان خواب را کاهش داده و عمر باتری را کاهش دهد.
شمارش کولوم: EFP01 از شمارش کولوم (ویژگی ارائه شده توسط چند راه حل PMIC) پشتیبانی می کند و اطلاعات حیاتی را برای تخمین عمر باتری و نگهداری پیشگیرانه ارائه می دهد.


قیمت گذاری و در دسترس بودن
نمونه ها و مقادیر تولیدی EFP01 PMIC در بسته QFN20 3 میلی متر 3 میلی متر در حال حاضر موجود است که قیمت ها با قیمت 0.55 دلار (MSRP USD) در مقادیر 10،000 واحد آغاز می شود. سه تخته توسعه شامل برد صفحه رادیویی SLWRB4179B با قیمت 39 دلار (USD MSRP) و دو تخته ارزیابی PMIC که هر کدام 49 دلار (MSRP USD) قیمت دارند. استودیوی سادگی ، بدون هزینه در دسترس توسعه دهندگان ، ابزارهای آنالایزر انرژی و آنالایزر شبکه ، پشته های بی سیم و طرح های مرجع را ارائه می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب