Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد

Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
تقاضا برای دسترسی منظم به اماکن عمومی و خصوصی عاملی است که معماران ، سازندگان و مدیران تأسیسات به طور فزاینده مجبورند با تأثیر خطرات جسمی و سلامتی از جمله کنترل ویروس ، وارد برنامه های خود شوند.
گاهی اوقات این مسئله حامل عوامل بالقوه عوامل خطر مانند شرایط مسری است. گاهی اوقات مسئله این است که خود عامل خطر مانند آلودگی وسایل نقلیه ، دود و حساسیت های گسترده از جمله گرده را از بین ببریم. چنین آلرژی ها به ویژه می تواند بر مبتلایان به تب یونجه (رینیت آلرژیک) تأثیر بگذارد ، که در حدود 18 درصد از مردم استرالیا و نیوزیلند را تحت تأثیر قرار می دهد.
وی گفت: "ما شاهد تأثیر قطعی تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی تحت تأثیر عوامل بلند مدت ، مانند خطرات بهداشت عمومی با افزایش سطح آلودگی هوا و آلرژن ها هستیم. و ما همچنین به دلیل مسائل بهداشتی عمومی مانند دود ناشی از آتش سوزی و نیاز به بیماری پانورونی کروناویروس برای تنظیم بازدید کنندگان به اماکن عمومی و خصوصی و مراکز درمانی ، علاقه جدیدی به کنترل دسترسی و محیط زیست شاهد باشیم . این تنها می تواند در آینده تحت آگاهی بهداشت عمومی ایجاد شده توسط همه گیری هایی مانند coronavirus افزایش یابد ، "
آقای فیشر می گوید عواملی که باعث افزایش تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی - به عنوان بخشی از برنامه های بهداشتی گسترده تر - نمی شوند از بین بروند. این موارد طیف وسیعی از مسائل رو به رشد را شامل می شود زیرا تعداد بیشتری از افراد در محیط های متراکم شهری فضای کمتری را اشغال می کنند. این موارد شامل تنظیم تهدیدات سلامتی است که توسط افراد آلوده ارائه می شود ، از طریق عوامل بهداشتی و پایداری گسترده تر که بر کل ساختمان ها تأثیر می گذارد ، از جمله محرومیت از آلودگی و حفظ انرژی مورد استفاده در سیستم های گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که CSIRO استرالیا می گوید. HVAC بین 40 تا 50 درصد از انرژی مصرفی یک ساختمان تجاری را تشکیل می دهد و 34.7 مگاتن از انتشار دی اکسید کربن در هر سال کاهش میدهد .


مزایای چندگانه
طراحان مدت ها است که از حفظ انرژی ، پایداری و ساختمان سالمتر از مزایای داخلی درهای گردان آگاه هستند ، با عملکرد "همیشه باز ، همیشه بسته" محدودیت های تلفات HVAC و حذف آلاینده های موجود در هوا. این امر به این دلیل است که درهای گردان بسیار زیبا به عنوان هواپیماهای هوایی عمل می کنند و این امکان را می دهد تا ضمن نگه داشتن هوای خنک گرانقیمت در روزهای گرم ، عابر پیاده روان را کاهش داده و هزینه های تهویه مطبوع را کاهش دهد. در زمان های خنک تر ، آنها هوای سرد را از خود دور می کنند و در نتیجه هزینه های گرمایشی را کاهش می دهند. و توانایی داخلی آنها برای جلوگیری از آلاینده های موجود در هوا در هر زمان و تحت تأثیر تهدیدات طولانی مدت و فصلی ، مانند آلودگی به طور کلی و بخصوص آتش سوزی در حال گسترش است.
وی گفت: "و آگاهی از نیاز به درهای گردان و ورودی های امنیتی نیز افزایش خواهد یافت زیرا کارفرمایان و مقامات دولتی برای تقویت وظیفه مراقبت از خود ، برای تنظیم امکاناتی که ممکن است  کارگران در معرض تأثیر تهدیدات جسمی ، حساسیت زایی و ویروسی قرار گیرند ، افزایش می یابند. آینده. خطر عفونت از طرف افرادی که مبتلا به عفونت هستند ، فقط می تواند افزایش یابد ، زیرا تعداد بیشتری از افراد در مکانهای کوچکتر در محل کار و امکانات عمومی متمرکز می شوند. به عنوان مثال ، فضا برای هر کارمند در دهه ها در حال کاهش است و اکنون به طور معمول در 8  متر مربع در یک فرد قرار دارد.
عفونت های ویروس یک واقعیت طولانی مدت زندگی است. بیماری های عفونی از ابتدای زمان با ما همراه بوده اند ، زیرا مردم به طور گسترده تر با هم در هم می آمیزند. حتی در طول این قرن گذشته ، ما گرفتاری های عظیمی از جمله آنفولانزای اسپانیایی را داشته ایم ، که به طور مثال 30 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدند ، از جمله بیش از 10،000 نفر در استرالیا.
وی گفت: "این یک امر بسیار افراطی است ، و ما لازم نیست که هشدار دهنده باشیم - فقط آماده شده ایم. و ما لحظه ای تظاهر نمی کنیم که یک راه حل می تواند یک گلوله نقره ای برای مسائل پایداری داخلی باشد - این یک مسئله چند لایه است - اما ما می گویم که درهای گردان دارای مزایای ذاتی هستند که به طور فزاینده متناسب با محیط داخلی ما هستند. کلیه طراحان و مدیران تأسیسات وظیفه مراقبت مداوم را برای محدود کردن تهدیدها و آلودگیها و ورودیها بخشی از آن دارند. "
وی گفت: "شما اغلب پزشکان را می شنوید که در هنگام آلودگی زیاد یا هوای آلوده به آلرژن ها ، از مردم بخواهند در خانه بمانند. این توصیه خوبی است. و همچنین باید فضای داخلی را سالم و پایدار نگه دارید. بنابراین ، مقامات بهداشت عمومی همچنین از لزوم تنظیم افرادی که شما در مواقع بیماری همه گیر ، در مراکز دولتی و خصوصی پذیرش می کنید ، آگاه هستند. این فرایندی است که از ورودی ورودی شروع می شود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب