Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد

Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
تقاضا برای دسترسی منظم به اماکن عمومی و خصوصی عاملی است که معماران ، سازندگان و مدیران تأسیسات به طور فزاینده مجبورند با تأثیر خطرات جسمی و سلامتی از جمله کنترل ویروس ، وارد برنامه های خود شوند.
گاهی اوقات این مسئله حامل عوامل بالقوه عوامل خطر مانند شرایط مسری است. گاهی اوقات مسئله این است که خود عامل خطر مانند آلودگی وسایل نقلیه ، دود و حساسیت های گسترده از جمله گرده را از بین ببریم. چنین آلرژی ها به ویژه می تواند بر مبتلایان به تب یونجه (رینیت آلرژیک) تأثیر بگذارد ، که در حدود 18 درصد از مردم استرالیا و نیوزیلند را تحت تأثیر قرار می دهد.
وی گفت: "ما شاهد تأثیر قطعی تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی تحت تأثیر عوامل بلند مدت ، مانند خطرات بهداشت عمومی با افزایش سطح آلودگی هوا و آلرژن ها هستیم. و ما همچنین به دلیل مسائل بهداشتی عمومی مانند دود ناشی از آتش سوزی و نیاز به بیماری پانورونی کروناویروس برای تنظیم بازدید کنندگان به اماکن عمومی و خصوصی و مراکز درمانی ، علاقه جدیدی به کنترل دسترسی و محیط زیست شاهد باشیم . این تنها می تواند در آینده تحت آگاهی بهداشت عمومی ایجاد شده توسط همه گیری هایی مانند coronavirus افزایش یابد ، "
آقای فیشر می گوید عواملی که باعث افزایش تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی - به عنوان بخشی از برنامه های بهداشتی گسترده تر - نمی شوند از بین بروند. این موارد طیف وسیعی از مسائل رو به رشد را شامل می شود زیرا تعداد بیشتری از افراد در محیط های متراکم شهری فضای کمتری را اشغال می کنند. این موارد شامل تنظیم تهدیدات سلامتی است که توسط افراد آلوده ارائه می شود ، از طریق عوامل بهداشتی و پایداری گسترده تر که بر کل ساختمان ها تأثیر می گذارد ، از جمله محرومیت از آلودگی و حفظ انرژی مورد استفاده در سیستم های گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که CSIRO استرالیا می گوید. HVAC بین 40 تا 50 درصد از انرژی مصرفی یک ساختمان تجاری را تشکیل می دهد و 34.7 مگاتن از انتشار دی اکسید کربن در هر سال کاهش میدهد .


مزایای چندگانه
طراحان مدت ها است که از حفظ انرژی ، پایداری و ساختمان سالمتر از مزایای داخلی درهای گردان آگاه هستند ، با عملکرد "همیشه باز ، همیشه بسته" محدودیت های تلفات HVAC و حذف آلاینده های موجود در هوا. این امر به این دلیل است که درهای گردان بسیار زیبا به عنوان هواپیماهای هوایی عمل می کنند و این امکان را می دهد تا ضمن نگه داشتن هوای خنک گرانقیمت در روزهای گرم ، عابر پیاده روان را کاهش داده و هزینه های تهویه مطبوع را کاهش دهد. در زمان های خنک تر ، آنها هوای سرد را از خود دور می کنند و در نتیجه هزینه های گرمایشی را کاهش می دهند. و توانایی داخلی آنها برای جلوگیری از آلاینده های موجود در هوا در هر زمان و تحت تأثیر تهدیدات طولانی مدت و فصلی ، مانند آلودگی به طور کلی و بخصوص آتش سوزی در حال گسترش است.
وی گفت: "و آگاهی از نیاز به درهای گردان و ورودی های امنیتی نیز افزایش خواهد یافت زیرا کارفرمایان و مقامات دولتی برای تقویت وظیفه مراقبت از خود ، برای تنظیم امکاناتی که ممکن است  کارگران در معرض تأثیر تهدیدات جسمی ، حساسیت زایی و ویروسی قرار گیرند ، افزایش می یابند. آینده. خطر عفونت از طرف افرادی که مبتلا به عفونت هستند ، فقط می تواند افزایش یابد ، زیرا تعداد بیشتری از افراد در مکانهای کوچکتر در محل کار و امکانات عمومی متمرکز می شوند. به عنوان مثال ، فضا برای هر کارمند در دهه ها در حال کاهش است و اکنون به طور معمول در 8  متر مربع در یک فرد قرار دارد.
عفونت های ویروس یک واقعیت طولانی مدت زندگی است. بیماری های عفونی از ابتدای زمان با ما همراه بوده اند ، زیرا مردم به طور گسترده تر با هم در هم می آمیزند. حتی در طول این قرن گذشته ، ما گرفتاری های عظیمی از جمله آنفولانزای اسپانیایی را داشته ایم ، که به طور مثال 30 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدند ، از جمله بیش از 10،000 نفر در استرالیا.
وی گفت: "این یک امر بسیار افراطی است ، و ما لازم نیست که هشدار دهنده باشیم - فقط آماده شده ایم. و ما لحظه ای تظاهر نمی کنیم که یک راه حل می تواند یک گلوله نقره ای برای مسائل پایداری داخلی باشد - این یک مسئله چند لایه است - اما ما می گویم که درهای گردان دارای مزایای ذاتی هستند که به طور فزاینده متناسب با محیط داخلی ما هستند. کلیه طراحان و مدیران تأسیسات وظیفه مراقبت مداوم را برای محدود کردن تهدیدها و آلودگیها و ورودیها بخشی از آن دارند. "
وی گفت: "شما اغلب پزشکان را می شنوید که در هنگام آلودگی زیاد یا هوای آلوده به آلرژن ها ، از مردم بخواهند در خانه بمانند. این توصیه خوبی است. و همچنین باید فضای داخلی را سالم و پایدار نگه دارید. بنابراین ، مقامات بهداشت عمومی همچنین از لزوم تنظیم افرادی که شما در مواقع بیماری همه گیر ، در مراکز دولتی و خصوصی پذیرش می کنید ، آگاه هستند. این فرایندی است که از ورودی ورودی شروع می شود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب