Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد

Coronavirus یکی دیگر از بازدیدکنندگان ناخواسته است که درهای ما را می کوبد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
تقاضا برای دسترسی منظم به اماکن عمومی و خصوصی عاملی است که معماران ، سازندگان و مدیران تأسیسات به طور فزاینده مجبورند با تأثیر خطرات جسمی و سلامتی از جمله کنترل ویروس ، وارد برنامه های خود شوند.
گاهی اوقات این مسئله حامل عوامل بالقوه عوامل خطر مانند شرایط مسری است. گاهی اوقات مسئله این است که خود عامل خطر مانند آلودگی وسایل نقلیه ، دود و حساسیت های گسترده از جمله گرده را از بین ببریم. چنین آلرژی ها به ویژه می تواند بر مبتلایان به تب یونجه (رینیت آلرژیک) تأثیر بگذارد ، که در حدود 18 درصد از مردم استرالیا و نیوزیلند را تحت تأثیر قرار می دهد.
وی گفت: "ما شاهد تأثیر قطعی تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی تحت تأثیر عوامل بلند مدت ، مانند خطرات بهداشت عمومی با افزایش سطح آلودگی هوا و آلرژن ها هستیم. و ما همچنین به دلیل مسائل بهداشتی عمومی مانند دود ناشی از آتش سوزی و نیاز به بیماری پانورونی کروناویروس برای تنظیم بازدید کنندگان به اماکن عمومی و خصوصی و مراکز درمانی ، علاقه جدیدی به کنترل دسترسی و محیط زیست شاهد باشیم . این تنها می تواند در آینده تحت آگاهی بهداشت عمومی ایجاد شده توسط همه گیری هایی مانند coronavirus افزایش یابد ، "
آقای فیشر می گوید عواملی که باعث افزایش تقاضا برای درهای گردان و ورودی های امنیتی - به عنوان بخشی از برنامه های بهداشتی گسترده تر - نمی شوند از بین بروند. این موارد طیف وسیعی از مسائل رو به رشد را شامل می شود زیرا تعداد بیشتری از افراد در محیط های متراکم شهری فضای کمتری را اشغال می کنند. این موارد شامل تنظیم تهدیدات سلامتی است که توسط افراد آلوده ارائه می شود ، از طریق عوامل بهداشتی و پایداری گسترده تر که بر کل ساختمان ها تأثیر می گذارد ، از جمله محرومیت از آلودگی و حفظ انرژی مورد استفاده در سیستم های گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، که CSIRO استرالیا می گوید. HVAC بین 40 تا 50 درصد از انرژی مصرفی یک ساختمان تجاری را تشکیل می دهد و 34.7 مگاتن از انتشار دی اکسید کربن در هر سال کاهش میدهد .


مزایای چندگانه
طراحان مدت ها است که از حفظ انرژی ، پایداری و ساختمان سالمتر از مزایای داخلی درهای گردان آگاه هستند ، با عملکرد "همیشه باز ، همیشه بسته" محدودیت های تلفات HVAC و حذف آلاینده های موجود در هوا. این امر به این دلیل است که درهای گردان بسیار زیبا به عنوان هواپیماهای هوایی عمل می کنند و این امکان را می دهد تا ضمن نگه داشتن هوای خنک گرانقیمت در روزهای گرم ، عابر پیاده روان را کاهش داده و هزینه های تهویه مطبوع را کاهش دهد. در زمان های خنک تر ، آنها هوای سرد را از خود دور می کنند و در نتیجه هزینه های گرمایشی را کاهش می دهند. و توانایی داخلی آنها برای جلوگیری از آلاینده های موجود در هوا در هر زمان و تحت تأثیر تهدیدات طولانی مدت و فصلی ، مانند آلودگی به طور کلی و بخصوص آتش سوزی در حال گسترش است.
وی گفت: "و آگاهی از نیاز به درهای گردان و ورودی های امنیتی نیز افزایش خواهد یافت زیرا کارفرمایان و مقامات دولتی برای تقویت وظیفه مراقبت از خود ، برای تنظیم امکاناتی که ممکن است  کارگران در معرض تأثیر تهدیدات جسمی ، حساسیت زایی و ویروسی قرار گیرند ، افزایش می یابند. آینده. خطر عفونت از طرف افرادی که مبتلا به عفونت هستند ، فقط می تواند افزایش یابد ، زیرا تعداد بیشتری از افراد در مکانهای کوچکتر در محل کار و امکانات عمومی متمرکز می شوند. به عنوان مثال ، فضا برای هر کارمند در دهه ها در حال کاهش است و اکنون به طور معمول در 8  متر مربع در یک فرد قرار دارد.
عفونت های ویروس یک واقعیت طولانی مدت زندگی است. بیماری های عفونی از ابتدای زمان با ما همراه بوده اند ، زیرا مردم به طور گسترده تر با هم در هم می آمیزند. حتی در طول این قرن گذشته ، ما گرفتاری های عظیمی از جمله آنفولانزای اسپانیایی را داشته ایم ، که به طور مثال 30 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدند ، از جمله بیش از 10،000 نفر در استرالیا.
وی گفت: "این یک امر بسیار افراطی است ، و ما لازم نیست که هشدار دهنده باشیم - فقط آماده شده ایم. و ما لحظه ای تظاهر نمی کنیم که یک راه حل می تواند یک گلوله نقره ای برای مسائل پایداری داخلی باشد - این یک مسئله چند لایه است - اما ما می گویم که درهای گردان دارای مزایای ذاتی هستند که به طور فزاینده متناسب با محیط داخلی ما هستند. کلیه طراحان و مدیران تأسیسات وظیفه مراقبت مداوم را برای محدود کردن تهدیدها و آلودگیها و ورودیها بخشی از آن دارند. "
وی گفت: "شما اغلب پزشکان را می شنوید که در هنگام آلودگی زیاد یا هوای آلوده به آلرژن ها ، از مردم بخواهند در خانه بمانند. این توصیه خوبی است. و همچنین باید فضای داخلی را سالم و پایدار نگه دارید. بنابراین ، مقامات بهداشت عمومی همچنین از لزوم تنظیم افرادی که شما در مواقع بیماری همه گیر ، در مراکز دولتی و خصوصی پذیرش می کنید ، آگاه هستند. این فرایندی است که از ورودی ورودی شروع می شود. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب