Aerial دسترسی گسترده از طریق امواج WIFI را برای کاربران میسر کرد

Aerial دسترسی گسترده از طریق امواج WIFI را برای کاربران میسر کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
Aerial Technologies ، یک شرکت امنیتی مستقر در مونترال ، از راه اندازی راه حل مراقبت از راه دور محیطی مبتنی بر امواج  WIFI خبر داد.
تیم فوق و همچنین متخصصان شرکت Aerial در 5 سال گذشته بر روی فناوری پیشرفته خود که در سال 2010 به ثبت رسیده است کار کرده اند تا  پیشرفته ترین راه حل را ایجاد کنند که می تواند از زیرساخت های WiFi موجود در خانه های مردم بدون نیاز به سخت افزار اضافی استفاده کند!
این فناوری جدید الگوی صنعت TeleCare را تغییر می دهد.
این امکان ، دسترسی گسترده تر به مراقبت از راه دور را با کاهش  هزینه و همچنین راحتی بیشتر با رویکرد غیر تهاجمی منفعل آن فراهم می کند.

تکنولوژی   مراقبت از راه دور Aerial :

با تجزیه و تحلیل اختلال ایجاد شده توسط حرکت در سیگنال های WiFi در خانه ، پردازش هوش مصنوعی Aerial فعالیت های انسانی را برای ایجاد راه حل های هوشمند که زندگی را بهتر می کند ، در دست گرفت .
راه حل مراقبت از راه دور Aerial به بسیاری از بزرگان و خانواده های آنها کمک خواهد کرد تا به یک راه حل بصری و مقرون به صرفه و بدون دقدقه ، برای تامین امنیت محیط پیرامون خود  دسترسی داشته باشند.
یکی از مزایای عمده این سیستم نظارتی امکان کنترل و نظارت سالمندان و مراقبت پیوسته از آنان از طریق تلفن همراه است . 
داده های Parks Associated نشان می دهد که 90٪ از سالمندان زندگی مستقل در خانه های خود را برای مدت زمان طولانی "بسیار مهم" می دانند ، و درخواست Wi-Fi در خانواده های سالخورده به طور فزاینده ای گسترش یافته است.
جنیفر کنت ، مدیر ارشد ، Parks Associated ، گزارش می دهد: "87٪ از مشترکین پهنای باند در  ایالات متحده از 65 تا 74 سال و 76٪ از آنها از 75 سال به بالا از Wi-Fi در خانه خود استفاده میکنند .
این تکنولوژی رفاه را برای سالمندان به ارمغان آورده تا زیر سایه نظارت خانواده و یا پرستار خود دوران سالمندی را با آسودگی خاطر سپری نمایند .
"راه حل مراقبت از راه دور  انقلابی در TeleCare است. این جدیدترین فن آوری و نظارت  پیشرفته است که بصورت شخصی و جامع ساخته شده است. به خصوص در بحران همه گیر کنونی ما لزوم استفاده از آن حس میشود . امیدوارم مصرف کنندگان سیستم های نظارتی از آن استقبال کنند .
دکتر شلدون المان ، بنیانگذار گروه بهداشت Medisys ، گفت: "این راه حل را برای آسیب پذیرترین افرادجامعه مناسب و کاربردی خواهد بود ."
این نوآوری با استفاده از زیرساخت های موجود بی سیم انقلابی در بازار TeleCare ایجاد می کند: دکتر سام حیدری ، رئیس هیئت مدیره می گوید: "ما توانستیم یک راه حل پیشرفته ایجاد کنیم و پتانسیل کامل WiFi Motion Intelligence را با فناوری ثبت شده خود ارتقا دهیم .
سالها تحقیق و توسعه در سیستم عامل هوش مصنوعی ما اکنون پتانسیل بی نظیری را در اختیار عموم قرار داده که ، به Aerial اجازه می دهد تا به سرعت خدمات پیشرفته و قدرتمند اطلاعات حرکتی را ارائه دهد ، به زودی ویژگی های بسیار هیجان انگیزتری ارائه را در بروز رسانی های جدید این تکنولوژی ارائه خواهیم کرد . "
Aerial Technologies با داشتن شرکای قدرتمندی مانند Telefónica ، ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد تا ارزش سرمایه خود را افزایش دهند . که برای مثال میتوان به سرمایه گذاری عظیم شرکت Telefónica  که در راستای افزایش دارایی های مالی این شرکت است اشاره نمود .
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    ______ _____ _ 
   |___ /| ___|(_)
__ __  / / |___ \ _ 
\ \/ / / /   \ \| |
 > < ./ /  /\__/ /| |
/_/\_\\_/  \____/ |_|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب