Semtech و YoSmart با دستگاه های LoRa خانه های امن تر و باهوش تری ایجاد می کنند

Semtech و YoSmart با دستگاه های LoRa خانه های امن تر و باهوش تری ایجاد می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
شرکت Semtech اعلام کرد که YoSmart ، یک شرکت با فن آوری بالا با تمرکز بر تولید محصولات هوشمند خانه و زندگی ، دستگاه های LoRa Semtech را در محصولات جدید اینترنت اشیا ((IoT) "YoLink" جدید خود برای استفاده در خانه روانه بازار  کرده است.
استفاده  از مزایای دستگاه های LoRa برای استقرار ساده برای اتصال سریع انواع برنامه های خانگی از جمله درها ، سیستم های امنیتی ، پریزهای برق و لوله کشی آب برای نظارت دقیق بر داده ها در زمان واقعی و ایجاد خانه های امن تر و مقرون به صرفه استفاده می کنند.
جان خو ، مدیر ارشد اجرایی در YoSmart گفت: "دستگاه های LoRa Semtech بستر ایده آل برای ساختن راه حل های IoT خانه هوشمند را فراهم می کنند که خلا  موجود در شبکه های خانگی سنتی مانند Wi-Fi را پر می کند."
با استفاده از سیستم LoRa کمپانی صاحبان خانه را قادر میسازد نظارت بیشتری بر روی خانه و همچنین لوازم خانه خود داشته باشند . 
نمونه این محصول کاربردی هم اکنون در دسترس هزاران شهروند آمریکایی قرار گرفته و آنها میتوانند با استفاده از این تکنولوژی زندگی خود را لذت بخش تر و امنیت خانه خود را افزایش دهند .
سبد محصولات YoLink شامل یک کیت استارت "کل خانه" و همچنین انواع سنسورهای مبتنی بر LoRa و یک هاب برد طولانی برای تأمین پوشش شبکه ثابت تا 1000 فوت از خود دستگاه است. 
همچنین امکان برقراری از طریق تکنولوژی WIFI در این محصول میسر شده تا کاربرد راحت تری برای مصرف کنندگان آن داشته باشد .
کیت استارت YoLink مجموعه ای مقرون به صرفه از سنسورهای خانگی برای ارائه داده های جامع در مورد تامین امنیت  خانه است.
در میان اولین کیت های خانگی هوشمند مصرفی مبتنی بر LoRa ، کیت YoLink متشکل از سنسورهایی برای ردیابی حرکت ، مدیریت قفل درب ، نظارت بر درب گاراژ ، استفاده از شیر گاز / آب ، تشخیص نشت لوله و نظارت بر پریز برق است.
این تکنولوژی  به طور یکپارچه با زیرساخت های موجود خانه ادغام می شوند و داده های زمان واقعی را در مورد شرایط از جمله استفاده از انرژی و وضعیت ارائه می دهند. 
علاوه بر این ، سنسورهای قفل درب و نشت لوله ، صاحبان خانه را از وقایع بالقوه خطرناک آگاه می کنند ، و در مورد ایمنی خانه آنها آرامش خاطر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از تهدیدات ، پاسخ سریع می دهند.
مارک پگولو ، معاون رئیس اینترنت اشیا در گروه محصولات بی سیم و سنجش Semtech ، گفت: "دستگاه های LoRa یک بسته شتاب دهنده توسعه را ارائه می دهند که روند ایجاد ، استقرار و مدیریت برنامه های اینترنت اشیا را برای ارائه مزایای عملیاتی مستقیم به مشتریان ساده می کند."
"برنامه های مبتنی بر LoRa سادگی و سهولت استفاده صاحبان خانه هنگام اتصال سیستم های خانگی را ارائه می دهند و بستر ایده آل را برای رفع چالش های اتصال داخلی سیستم عامل های شبکه سنتی فراهم می کنند."

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ProKNX برای کنترل خودکار صدا برای هتل ها

سرور خانه هوشمند ProKNX realKNX Air به محصولی جدید و بهینه شده برای کنترل صوتی هتل و اتاق کنفرانس تبدیل شده است. realKNX O-two یک سیستم کنترل صدای مستقل است که روی سقف نصب شده است. شناخت گفتار و درک زبان طبیعی توسط تیراندازها و هوش مصنوعی تأمین می شود. کنترل صوتی تعبیه شده realKNX O-two به اندازه خواهران و برادران ...  ادامه مطلب 
سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

سیستم اتوماسیون خانگی Verisure دقیقاً هوشمندتر شد

طبق تحقیقات اخیر ، بیش از 90 درصد از نصب کنندگان امنیت ، اتوماسیون خانه را یک بازار رشد قابل توجه می دانند. Verisure ، شماره یک شرکت کنترل زنگ خطر در اروپا ، مواردی فراتر از محافظت در برابر متجاوزان را ارائه می دهد. راه حل امنیتی هوشمند در حال رشد آن شامل کنترل آب و هوا ، ادغام آتش نشانی ، ...  ادامه مطلب 
چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

چرخه عمر محصول بلندگوی هوشمند برای ورود به "اکثریت اولیه" در سال 2019: Voicebot

بلندگوهای هوشمند روز به روز در ایالات متحده محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و بر اساس گزارش تصویب مصرف کننده بلندگوی هوشمند که توسط Voicebot منتشر شده است ، بیش از یک نفر از هر چهار بزرگسال آمریکایی به بلندگو هوشمند دسترسی دارند.  Voicebot با استفاده از چرخه عمر ...  ادامه مطلب 
Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Qolsys و Alarm.com شامل شناسایی چهره در دوربین IQ Panel 2 هستند

Qolsys ، ارائه دهنده امنیت و فناوری خانه های هوشمند ، اعلام کرد که با همکاری Alarm.com ، تصاویر گرفته شده توسط دوربین داخلی پنل 5MP در IQ Panel 2 Plus خلع سلاح می شوند و اکنون شامل شناسایی چهره با استفاده از Alarm.com است. Qolsys SVP فروش و بازاریابی مایک هاکت می گوید: "این یک پیشرفت فوق العاده برای راه ...  ادامه مطلب 
هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش
 ۲۷ دی ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

هوش مصنوعی در حال حاضر در اینجا وجود دارد و در سال 2019 شیوع بیشتری دارد: گزارش

هوش مصنوعی (AI) مهمترین پیشرفت فناوری در طول زندگی ما است و "دوره بعدی محاسبات" را نشان می دهد ، بر اساس گزارش "روند نوظهور فناوری 2019" که توسط موسسه آینده امروز منتشر شده است.  برخلاف تصور مردم. هوش مصنوعی چیزی نیست که روزی در آینده به آن برسد. هوش ...  ادامه مطلب