Semtech و YoSmart با دستگاه های LoRa خانه های امن تر و باهوش تری ایجاد می کنند

Semtech و YoSmart با دستگاه های LoRa خانه های امن تر و باهوش تری ایجاد می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۹
شرکت Semtech اعلام کرد که YoSmart ، یک شرکت با فن آوری بالا با تمرکز بر تولید محصولات هوشمند خانه و زندگی ، دستگاه های LoRa Semtech را در محصولات جدید اینترنت اشیا ((IoT) "YoLink" جدید خود برای استفاده در خانه روانه بازار  کرده است.
استفاده  از مزایای دستگاه های LoRa برای استقرار ساده برای اتصال سریع انواع برنامه های خانگی از جمله درها ، سیستم های امنیتی ، پریزهای برق و لوله کشی آب برای نظارت دقیق بر داده ها در زمان واقعی و ایجاد خانه های امن تر و مقرون به صرفه استفاده می کنند.
جان خو ، مدیر ارشد اجرایی در YoSmart گفت: "دستگاه های LoRa Semtech بستر ایده آل برای ساختن راه حل های IoT خانه هوشمند را فراهم می کنند که خلا  موجود در شبکه های خانگی سنتی مانند Wi-Fi را پر می کند."
با استفاده از سیستم LoRa کمپانی صاحبان خانه را قادر میسازد نظارت بیشتری بر روی خانه و همچنین لوازم خانه خود داشته باشند . 
نمونه این محصول کاربردی هم اکنون در دسترس هزاران شهروند آمریکایی قرار گرفته و آنها میتوانند با استفاده از این تکنولوژی زندگی خود را لذت بخش تر و امنیت خانه خود را افزایش دهند .
سبد محصولات YoLink شامل یک کیت استارت "کل خانه" و همچنین انواع سنسورهای مبتنی بر LoRa و یک هاب برد طولانی برای تأمین پوشش شبکه ثابت تا 1000 فوت از خود دستگاه است. 
همچنین امکان برقراری از طریق تکنولوژی WIFI در این محصول میسر شده تا کاربرد راحت تری برای مصرف کنندگان آن داشته باشد .
کیت استارت YoLink مجموعه ای مقرون به صرفه از سنسورهای خانگی برای ارائه داده های جامع در مورد تامین امنیت  خانه است.
در میان اولین کیت های خانگی هوشمند مصرفی مبتنی بر LoRa ، کیت YoLink متشکل از سنسورهایی برای ردیابی حرکت ، مدیریت قفل درب ، نظارت بر درب گاراژ ، استفاده از شیر گاز / آب ، تشخیص نشت لوله و نظارت بر پریز برق است.
این تکنولوژی  به طور یکپارچه با زیرساخت های موجود خانه ادغام می شوند و داده های زمان واقعی را در مورد شرایط از جمله استفاده از انرژی و وضعیت ارائه می دهند. 
علاوه بر این ، سنسورهای قفل درب و نشت لوله ، صاحبان خانه را از وقایع بالقوه خطرناک آگاه می کنند ، و در مورد ایمنی خانه آنها آرامش خاطر ایجاد می کنند و برای جلوگیری از تهدیدات ، پاسخ سریع می دهند.
مارک پگولو ، معاون رئیس اینترنت اشیا در گروه محصولات بی سیم و سنجش Semtech ، گفت: "دستگاه های LoRa یک بسته شتاب دهنده توسعه را ارائه می دهند که روند ایجاد ، استقرار و مدیریت برنامه های اینترنت اشیا را برای ارائه مزایای عملیاتی مستقیم به مشتریان ساده می کند."
"برنامه های مبتنی بر LoRa سادگی و سهولت استفاده صاحبان خانه هنگام اتصال سیستم های خانگی را ارائه می دهند و بستر ایده آل را برای رفع چالش های اتصال داخلی سیستم عامل های شبکه سنتی فراهم می کنند."

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______         _____ 
|___ /        / __ \
  / / _ __ ___  ___ `' / /'
 / / | '_ ` _ \ / __| / / 
./ /  | | | | | |\__ \./ /___
\_/  |_| |_| |_||___/\_____/
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب