هانیول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان راه اندازی کرد

هانیول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان راه اندازی کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
Honwell مجموعه ای از راه حل های یکپارچه را برای کمک به صاحبان ساختمان برای بهبود سلامت محیط ساختمان خود ، عملی تر و ایمن تر کار کردن ، پیروی از سیاست های دوردست اجتماعی و راه اندازی مجدد به سرنشینان اطمینان داد که بازگشت به محیط کار بی خطر است. با ادغام فناوری های کیفیت هوا ، ایمنی و امنیت به همراه تجزیه و تحلیل پیشرفته ، راهکارهای ساختمانهای سالم هانیول به منظور کمک به صاحبان ساختمان به حداقل رساندن خطرات احتمالی آلودگی و اطمینان از تداوم فعالیت با نظارت بر محیط زیست ساختمان و ایجاد رفتارهای سرنشینان کمک می کند.
راه حلهای جدید هانیول کنترل بیشتری بر فاکتورهای مهم سلامتی ، ایمنی و امنیتی در اختیار دارندگان ساختمان می گذارد تا بتواند پیروی از پایدار بودن درمورد استانداردهای ساختمان ، دستورالعمل های ایمنی ، مقررات صادر شده از دولت و سیاستهای مدیریت ریسک شرکت را تشویق کند. این راه حل های نوآورانه همچنین شفافیت در وضعیت سلامتی ساختمان را برای سرنشینان خود فراهم می کند.
ویامال کاپور ، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت فن آوری های ساختمان هانیول گفت: "همه گیر COVID-19 در حال تغییر فرهنگ نحوه مدیریت ساختمان ها با نیاز به تأمین سلامت و رفاه در همه ابعاد زندگی ما است." "هانیول راه حل های مبتنی بر نتیجه را توسعه داده است که به صاحبان ساختمان امکان می دهد تا در صورت عدم پشتیبانی از نیازهای پیوسته در تجارت خود در یک محیط نامشخص ، از نحوه محدود کردن قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس ها استفاده کنند. ما داده های مورد نیاز خود را برای اطمینان خاطر با اطمینان از کارمندان خود در اختیار آنها قرار می دهیم. برای تسریع در عملیات تجاری خود ".
کاپور افزود: بازگشت به محل کار پس از همه گیری ، طبق معمول به کار باز نخواهد گشت. هکر ها  می خواهند اطلاعات موثق و افزایش دید در مورد چگنوگی حفاظت از فن آوری ساختمان از سلامتی خود و آنچه برای اطمینان از ایمنی ساختمان های آنها انجام شده است ، بخواهند. ساختمانهای سالم فراتر از صرفه جویی در مصرف انرژی هستند تا از سلامتی ، آسایش ، اطمینان و بهره وری از افرادی که از آنها استفاده می کنند اطمینان حاصل شود. "
راه حل های ساختمان های سالم هانیول بخشی از تلاشهای گسترده در بین مشاغل هانیول برای گرد هم آوردن سریع راه حل هایی است که به بخشهای مهم اقتصاد جهانی کمک می کند تا بهبود یابند. راه حل های ساختمان های سالم Honeywell یک نگرش کامل در مورد سلامتی ساختمان را بر اساس فاکتورهای کلیدی مانند کیفیت هوای داخل ساختمان ، جریان سرنشینان ، آنالیز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ، غربالگری حرارتی ، مسافت اجتماعی و کارآیی بهداشتی ارائه می دهد.
رمان Honeywell #HealthyBuildings Analytics Score هشدارهایی را در زمان واقعی به صاحبان ساختمان و اپراتورها ارائه می دهد تا بتوانند به سرعت مسائل مربوط به عدم انطباق را برطرف کنند یا با حوادث مرتبط با عفونت مقابله کنند. امتیاز HealthyBuildings شامل معیارهای کلیدی بهداشتی ساختمان است که می توانند در یک نمای ساده در داشبورد در اختیار سرنشینان قرار دهند. نتایج ساختمانهای سالم از هانیول فورج نیرو می گیرد و از طریق نمره HealthyBuildings کنترل می شود.
راه حل های ساختمان های سالم هانیول دارای دو بسته است - یکی متمرکز بر کیفیت هوای داخل خانه و دیگری بر روی ایمنی و امنیت.
بسته بندی کیفیت هوای ساختمان های سالم Honeywell ، با استفاده از پارامترهای اصلی ، مانیتور و کنترل پارامترهای کلیدی را ایجاد می کند تا در عین اینکه بازده انرژی را مدیریت می کند ، یک محیط ساخته شده سالمتر ایجاد کند. بسته کیفیت هوا می تواند:
به صاحبان ساختمان کمک کندتا با  آخرین تکنولوژی و سایر دستورالعمل های محلی پیاده سازی کنند 
فشار ، تهویه ، دما و رطوبت را کنترل کنید
اندازه گیری پارامترهای زیست محیطی و اشغال
ارائه بینش در زمان واقعی در مورد خطر آلودگی ، هشدارهایی برای تغییر فیلترهای HEPA ، نظافت و رفتار سرنشینان
مسدود سازی  UV ، تصفیه هوا و ترکیب هوا را کنترل و بهینه کنید
بسته ایمنی و امنیتی ساختمانهای سالم Honeywell دارای سخت افزار و نرم افزاری است که می تواند با نظارت ، شناسایی و پاسخ به مسائل احتمالی با استفاده از ابزارهای امنیتی یکپارچه ، ریسک را به حداقل برساند. بسته ایمنی و امنیتی می تواند:
مدیریت و گزارش دهی افراد ، شمارش افراد ، محافظت از خاصیت فعال ، غربالگری دمای حرارتی و تشخیص ماسک PPE
نظارت و کمک به تطابق با مسافت های اجتماعی ، بهداشت فضایی
پشتیبانی از ردیابی مخاطب به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس با اعمال فشارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل فیلم و گردش کار مدیریت حادثه
راه حل های ساختمان های سالم Honeywell می تواند نیازهای هر ساختمان را پشتیبانی کند و راه حل های خاصی را برای ساختمان های تجاری برتر ، فرودگاه ها ، مهمان خانه ها  ، مراقبت های بهداشتی و آموزش ارائه می دهد. کنترل های کاملاً یکپارچه کیفیت هوا ، بهداشت ، ایمنی و امنیت توسط خدمات تخصصی و پشتیبانی از راه دور پشتیبانی می شوند. مشتریان همچنین می توانند از زیرساخت های موجود خود ، از جمله راه حل های شخص ثالث ، استفاده کنند تا کیفیت هوا و نتایج امنیتی را به میزان مناسب افزایش دهند.
مشاغل دیگر در هانیول در حال معرفی فناوری های نوآورانه و نوین هستند تا بتوانند محیطی سالم تر برای مشتریان و کاربران نهایی فراهم کنند. به عنوان مثال ، هانیول اخیراً محلول مانیتورینگ دما ThermoRebellion خود را به بازار معرفی کرده است که می تواند به سرعت در ورودی یک کارخانه ، فرودگاه ، مرکز توزیع ، استادیوم یا سایر ساختمان های تجاری مستقر شود تا به سرعت و کارآمد تشخیص داده شود که آیا پرسنل از درجه حرارت بالای صورت برخوردار هستند.
این شرکت همچنین یک چک بهداشتی سیستم کنترل محیط زیست ایجاد کرده است که به شرکت های هواپیمایی امکان می دهد به سرعت از داده های هواپیما و تجزیه و تحلیل پیشرفته استفاده کنند تا کیفیت هوا سالم را در کابین کنترل و اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این ، این نرم افزار از پلت فرم Honeywell Forge استفاده می کند تا به مشتریان کمک کند تا ساختمان ها ، کارخانه ها ، انبارها ، زنجیره های تأمین و هواپیماها را با کارایی بیشتری و به شیوه هایی که سلامت و ایمنی سرنشینان ، کارگران و مسافران را ارتقا می بخشد ، اداره کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

کوالکام توسعه شبکه های Wi-Fi مش با الکسا را ​​ساده می کند

کوالکام کیت توسعه شبکه های Wi-Fi مش را که توسط آمازون واجد شرایط است ، برای ادغام سرویس صدای Alexa Alexa (AVS) اعلام کرده است. کیت توسعه شبکه مش کوالکام بلوک های ساختمانی لازم را برای ایجاد سریع و مقرون به صرفه سیستم های Wi-Fi مش با داخلی الکسا به تولید کنندگان ارائه می دهد و راحتی کنترل ...  ادامه مطلب 
زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است
 ۰۷ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

زیمنس در حال راه اندازی ذخیره سازی جدید باتری برای خانه های شخصی است

با استفاده از باتری هوشمند Junelight ، زیمنس اولین ذخیره سازی باتری خود را ارائه می دهد که با توجه به نیازهای خانه های شخصی برای ذخیره سازی و استفاده از انرژی خود تولید می شود. ذخیره سازی یون لیتیوم عملکردهایی را برای مدیریت انرژی هوشمند و ایمن و طراحی مدرن ترکیب می ...  ادامه مطلب 
Orange به اتحاد ULE پیوست
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Orange به اتحاد ULE پیوست

در نشست سالانه DECT Forum و اتحاد ULE در نورنبرگ ، پرتقال عضویت خود را در اتحاد ULE اعلام کرد. این تصمیم از تصمیم گروه برای تمرکز بر استفاده از فناوری ULE برای مدیریت اتصال اشیا within در سرویس "خانه متصل" آینده خود در فرانسه ناشی می شود. برای اینکه مشتریانش بتوانند به راحتی از طریق ایمن اشیا their متصل را در خانه های خود ...  ادامه مطلب 
ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ویژگی های پیشرفته سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر

ثبت نام مهمان در بیشتر ساختمانهای اداری الزامی است. با استفاده از سیستم های مدیریت بازدید کننده مبتنی بر ابر (VMS) ، فرایند ثبت نام می تواند به صورت خودکار انجام شود ، صرفه جویی در تلاش ، کاهش هزینه ها و بهبود تجربه مهمان.  راه حل های زیادی در بازار وجود دارد ، اما در اصل ...  ادامه مطلب 
برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید
 ۰۴ بهمن ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

برای راه حل های جدید هوشمند در The Security Event دعوت می شوید

گروه Comelit ، به عنوان یکی از بنیانگذاران The Security Event ، به طور انحصاری جدیدترین راه حل های هوشمند خود را در ورودی شیک ، اتوماسیون خانه ، آتش سوزی و دوربین مدار بسته در نمایشگاه صنعت برتر ارائه می دهد. Comelit راه حل نوآورانه سوئیچ خود را راه اندازی می کند ، که فقط برای نصب کنندگان توسعه ...  ادامه مطلب