هانیول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان راه اندازی کرد

هانیول راه حل هایی را برای کمک به بهبود سلامت ساختمان راه اندازی کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
Honwell مجموعه ای از راه حل های یکپارچه را برای کمک به صاحبان ساختمان برای بهبود سلامت محیط ساختمان خود ، عملی تر و ایمن تر کار کردن ، پیروی از سیاست های دوردست اجتماعی و راه اندازی مجدد به سرنشینان اطمینان داد که بازگشت به محیط کار بی خطر است. با ادغام فناوری های کیفیت هوا ، ایمنی و امنیت به همراه تجزیه و تحلیل پیشرفته ، راهکارهای ساختمانهای سالم هانیول به منظور کمک به صاحبان ساختمان به حداقل رساندن خطرات احتمالی آلودگی و اطمینان از تداوم فعالیت با نظارت بر محیط زیست ساختمان و ایجاد رفتارهای سرنشینان کمک می کند.
راه حلهای جدید هانیول کنترل بیشتری بر فاکتورهای مهم سلامتی ، ایمنی و امنیتی در اختیار دارندگان ساختمان می گذارد تا بتواند پیروی از پایدار بودن درمورد استانداردهای ساختمان ، دستورالعمل های ایمنی ، مقررات صادر شده از دولت و سیاستهای مدیریت ریسک شرکت را تشویق کند. این راه حل های نوآورانه همچنین شفافیت در وضعیت سلامتی ساختمان را برای سرنشینان خود فراهم می کند.
ویامال کاپور ، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت فن آوری های ساختمان هانیول گفت: "همه گیر COVID-19 در حال تغییر فرهنگ نحوه مدیریت ساختمان ها با نیاز به تأمین سلامت و رفاه در همه ابعاد زندگی ما است." "هانیول راه حل های مبتنی بر نتیجه را توسعه داده است که به صاحبان ساختمان امکان می دهد تا در صورت عدم پشتیبانی از نیازهای پیوسته در تجارت خود در یک محیط نامشخص ، از نحوه محدود کردن قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس ها استفاده کنند. ما داده های مورد نیاز خود را برای اطمینان خاطر با اطمینان از کارمندان خود در اختیار آنها قرار می دهیم. برای تسریع در عملیات تجاری خود ".
کاپور افزود: بازگشت به محل کار پس از همه گیری ، طبق معمول به کار باز نخواهد گشت. هکر ها  می خواهند اطلاعات موثق و افزایش دید در مورد چگنوگی حفاظت از فن آوری ساختمان از سلامتی خود و آنچه برای اطمینان از ایمنی ساختمان های آنها انجام شده است ، بخواهند. ساختمانهای سالم فراتر از صرفه جویی در مصرف انرژی هستند تا از سلامتی ، آسایش ، اطمینان و بهره وری از افرادی که از آنها استفاده می کنند اطمینان حاصل شود. "
راه حل های ساختمان های سالم هانیول بخشی از تلاشهای گسترده در بین مشاغل هانیول برای گرد هم آوردن سریع راه حل هایی است که به بخشهای مهم اقتصاد جهانی کمک می کند تا بهبود یابند. راه حل های ساختمان های سالم Honeywell یک نگرش کامل در مورد سلامتی ساختمان را بر اساس فاکتورهای کلیدی مانند کیفیت هوای داخل ساختمان ، جریان سرنشینان ، آنالیز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ، غربالگری حرارتی ، مسافت اجتماعی و کارآیی بهداشتی ارائه می دهد.
رمان Honeywell #HealthyBuildings Analytics Score هشدارهایی را در زمان واقعی به صاحبان ساختمان و اپراتورها ارائه می دهد تا بتوانند به سرعت مسائل مربوط به عدم انطباق را برطرف کنند یا با حوادث مرتبط با عفونت مقابله کنند. امتیاز HealthyBuildings شامل معیارهای کلیدی بهداشتی ساختمان است که می توانند در یک نمای ساده در داشبورد در اختیار سرنشینان قرار دهند. نتایج ساختمانهای سالم از هانیول فورج نیرو می گیرد و از طریق نمره HealthyBuildings کنترل می شود.
راه حل های ساختمان های سالم هانیول دارای دو بسته است - یکی متمرکز بر کیفیت هوای داخل خانه و دیگری بر روی ایمنی و امنیت.
بسته بندی کیفیت هوای ساختمان های سالم Honeywell ، با استفاده از پارامترهای اصلی ، مانیتور و کنترل پارامترهای کلیدی را ایجاد می کند تا در عین اینکه بازده انرژی را مدیریت می کند ، یک محیط ساخته شده سالمتر ایجاد کند. بسته کیفیت هوا می تواند:
به صاحبان ساختمان کمک کندتا با  آخرین تکنولوژی و سایر دستورالعمل های محلی پیاده سازی کنند 
فشار ، تهویه ، دما و رطوبت را کنترل کنید
اندازه گیری پارامترهای زیست محیطی و اشغال
ارائه بینش در زمان واقعی در مورد خطر آلودگی ، هشدارهایی برای تغییر فیلترهای HEPA ، نظافت و رفتار سرنشینان
مسدود سازی  UV ، تصفیه هوا و ترکیب هوا را کنترل و بهینه کنید
بسته ایمنی و امنیتی ساختمانهای سالم Honeywell دارای سخت افزار و نرم افزاری است که می تواند با نظارت ، شناسایی و پاسخ به مسائل احتمالی با استفاده از ابزارهای امنیتی یکپارچه ، ریسک را به حداقل برساند. بسته ایمنی و امنیتی می تواند:
مدیریت و گزارش دهی افراد ، شمارش افراد ، محافظت از خاصیت فعال ، غربالگری دمای حرارتی و تشخیص ماسک PPE
نظارت و کمک به تطابق با مسافت های اجتماعی ، بهداشت فضایی
پشتیبانی از ردیابی مخاطب به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس با اعمال فشارهای پیشرفته تجزیه و تحلیل فیلم و گردش کار مدیریت حادثه
راه حل های ساختمان های سالم Honeywell می تواند نیازهای هر ساختمان را پشتیبانی کند و راه حل های خاصی را برای ساختمان های تجاری برتر ، فرودگاه ها ، مهمان خانه ها  ، مراقبت های بهداشتی و آموزش ارائه می دهد. کنترل های کاملاً یکپارچه کیفیت هوا ، بهداشت ، ایمنی و امنیت توسط خدمات تخصصی و پشتیبانی از راه دور پشتیبانی می شوند. مشتریان همچنین می توانند از زیرساخت های موجود خود ، از جمله راه حل های شخص ثالث ، استفاده کنند تا کیفیت هوا و نتایج امنیتی را به میزان مناسب افزایش دهند.
مشاغل دیگر در هانیول در حال معرفی فناوری های نوآورانه و نوین هستند تا بتوانند محیطی سالم تر برای مشتریان و کاربران نهایی فراهم کنند. به عنوان مثال ، هانیول اخیراً محلول مانیتورینگ دما ThermoRebellion خود را به بازار معرفی کرده است که می تواند به سرعت در ورودی یک کارخانه ، فرودگاه ، مرکز توزیع ، استادیوم یا سایر ساختمان های تجاری مستقر شود تا به سرعت و کارآمد تشخیص داده شود که آیا پرسنل از درجه حرارت بالای صورت برخوردار هستند.
این شرکت همچنین یک چک بهداشتی سیستم کنترل محیط زیست ایجاد کرده است که به شرکت های هواپیمایی امکان می دهد به سرعت از داده های هواپیما و تجزیه و تحلیل پیشرفته استفاده کنند تا کیفیت هوا سالم را در کابین کنترل و اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این ، این نرم افزار از پلت فرم Honeywell Forge استفاده می کند تا به مشتریان کمک کند تا ساختمان ها ، کارخانه ها ، انبارها ، زنجیره های تأمین و هواپیماها را با کارایی بیشتری و به شیوه هایی که سلامت و ایمنی سرنشینان ، کارگران و مسافران را ارتقا می بخشد ، اداره کنند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب