Olivier NITRE | معاون سیاسی راه حل های امنیتی

Olivier NITRE | معاون سیاسی راه حل های امنیتی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ تیر ۱۴۰۰
تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال و هوش تجاری را در نظر می گیرند.
اما بهترین روشهای خاصی وجود دارد که باید هنگام نصب راه حلهای تحلیلی ویدئویی برای سیستمهای حمل و نقل عمومی دنبال کنید. در این مقاله از سه متخصص صنعت خواسته شده است که نظر خود را در مورد چگونگی استفاده بهتر یکپارچه ها و مشتریان از بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل پردازنده به اشتراک بگذارند.


Olivier NITRE ، معاون سیاسی راه حل های امنیتی ، Teleste
یکی از عناصر مهم ، طبق معمول ، مشخص کردن نیاز و هدف نهایی برای اپراتور است. شما می خواهید به چه جیزی برسید؟ آیا تجزیه و تحلیل ویدئو بهترین ابزار برای رسیدن به هدف است؟ در صورت وجود ، با چه ابزاری می توان ترکیب کرد؟ بدترین دشمن تجزیه و تحلیل ویدئو این اعتقاد است که "یک ابزار برای همه مناسب است".
"ما دوربین (ها) را نصب خواهیم کرد ، و اجازه دهید ببینیم که بعداً با VCA می توانیم به چه نتیجه ای برسیم" محتوای نهایی ویدیو ، قاتل تجزیه و تحلیل است! برنامه ریزی دقیق و تعریف صحیح انتظارات و مشخصات ، رمز موفقیت در تحقق تجزیه و تحلیل فیلم است.
استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیویی با استفاده از هوش مصنوعی به طرز چشمگیری بهبود می یابد. هوش مصنوعی چیزی نیست که بلافاصله دیده شود و همچنین "زنگ و سوت" های ساده نیست. این سازوکاری عمیق است که تجزیه و تحلیل ویدئو را به عنوان یک م criticalلفه مهم قابل اعتماد به شدت ناهموار و اهرم می کند.


هارتموت اسپراو ، CTO ، MOBOTIX
مهمتر از همه ، شما باید مطمئن شوید که محصول انتخاب شده نیازهای شما و مشتری شما را برآورده می کند بدون اینکه تحت تأثیر اصطلاحاتی مانند هوش مصنوعی یا یادگیری عمیق قرار بگیرید. بهترین راه حل همچنان راه حلی است که مشکلات مشتری شما را برطرف کند.
نکته مهم دیگر در نظر گرفتن شرایط محلی و انطباق استفاده از محصولات بر اساس آن است. همچنین برای تکمیل کل مفهوم ، مدیریت منابع دوربین برای کارایی کارآمد در محل ضروری است.


فلوریان ماتوسک ، مدیر گروه محصولات ، تجزیه و تحلیل ویدئو ، Genetec
قبل از اینکه پروژه خود را شروع کنید و قبل از اینکه پروژه خود را برنامه ریزی کنید ، باید درمورد آنچه می خواهید بدست آورید کاملاً واضح باشد. شما باید تعریف کنید که چه داده ای می خواهید از آن خارج شود؟
اگر هدف شما مثلاً شمردن افراد در داخل قطار است ، موقعیت ها و تجهیزات دوربین را به طور خاص برای این منظور برنامه ریزی کنید. شما نباید از دوربین های موجود و سیستم های موجود استفاده کنید زیرا اغلب ممکن است موقعیت دوربین مناسب نباشد و دوربین برای این نوع برنامه ها مناسب نباشد.
بنابراین معمولاً برای تجزیه و تحلیل ویدئو باید دوربین های اختصاصی نصب کنید. برای این منظور ، شما باید قبل از اینکه بدانید برای تهیه یک برنامه ایده آل چه کاری باید انجام دهید ، بدانید.


پاسخگویی به الزامات در دوره COVID-19
بیماری همه گیر COVID-19 نیز در افزایش تقاضا نقش داشته است. تجهیزات پردازنده چیزی نیست که در یک هفته یا یک ماه تصمیم گرفته شود یا نصب شود ، زیرا آنها در این فرآیند محدودیت های متعددی دارند ، حتی اگر فرآیند برای تجهیزات زمین کمی ساده باشد. اما سوالات جدیدی صرفاً با COVID-19 مرتبط شده است ، به عنوان مثال ، "تشخیص ماسک" یا "اندازه گیری فاصله".
NITRE توضیح می دهد: "اما در بلند مدت ، اپراتورهای راه آهن و آژانس های حمل و نقل قطعاً می خواهند سیاست های امنیتی و امنیتی خود را فعال کنند تا اعتماد و اطمینان را درباره نحوه اداره آژانس همه گیر کنند."
"نمای زنده در واگن های ریلی ، شمارش مسافران و مدیریت جمعیت در مرکز توجه قرار دارد. اما همچنین TFT ها و LCD های داخلی ، خارجی و داخلی می توانند به PSA های برنامه ریزی شده ، گزارش های بهداشتی زنده و دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی برای سوارکاران ، و داده های زمان واقعی را می توان با گرافیک بصری ارائه داد که به سوارکاران اجازه می دهد تا آگاهانه در مورد قطارها و اتوبوس هایی که باید استفاده کنند تصمیم گیری کنند. "
اسپراو اضافه کرد که مردم به دنبال ابزارهای فناوری هستند که برای برآورده ساختن نیازهای نظارتی به کار خود کمک کنند. این موارد شامل ایجاد مفاهیم بهداشتی و همچنین مهمتر از همه محافظت از کارکنان آنها است. هنگام در نظر گرفتن بهترین روش ها در زمان همه گیری ، مجتمع ها و مشتریان باید اطمینان حاصل کنند که راه حل چنین شرایطی را برآورده می کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _   _____        
| |  |____ |       
| |__   / /__  ____  __
| '_ \   \ \\ \ / /\ \ / /
| |_) |.___/ / \ V / \ V / 
|_.__/ \____/  \_/  \_/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب 
Office Depot به شریک نصب دستگاه های هوشمند Google و Nest تبدیل می شود
 ۰۵ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Office Depot به شریک نصب دستگاه های هوشمند Google و Nest تبدیل می شود

Office Depot ، ارائه دهنده پیشگام همه کانال در زمینه خدمات و تجهیزات تجاری ، محصولات و راه حل های فناوری ، اکنون یک شریک نصب مجاز برای دستگاه های خانه هوشمند Google و Nest است. این بدان معنی است که مشتریان نه تنها می توانند دوربین های Google Home Minis و Nest ، ترموستات و موارد دیگر را از Office Depot ...  ادامه مطلب