نسخه جدید Metasys | اتوماسیون ساختمان Metasys

نسخه جدید Metasys | اتوماسیون ساختمان Metasys
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ تیر ۱۴۰۰
Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک رابط مشترک قابل مشاهده هستند.
Metasys 10.0 مجموعه تلفیقی جدید و بهبود یافته ای را ارائه می دهد. اینها شامل یکپارچه سازی های جدید با C · CURE 9000 Access Access و سیستم های مدیریت ویدئو Victor و ادغام های ساده تر با SIMPLEX Fire Systems و با سیستم های روشنایی از ارائه دهندگان برجسته روشنایی است.
یک رابط برنامه نویسی برنامه کاربردی جدید Metasys (API) این امکان را فراهم می کند تا داده ها به طور ایمن از Metasys 10.0 استخراج و با Johnson Controls یا ابزارهای تجسم داده شخص ثالث برای تجزیه و تحلیل و گزارش قوی داده ها تلفیق شوند.
کریس آیشمن ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، گفت: "Metasys همیشه یک پلت فرم یکپارچه سازی قوی ارائه داده است ، اما ما واقعاً هیجان زده هستیم که چقدر آسان می کنیم مشتری بتواند سیستم های HVAC و غیر HVAC را در Metasys 10.0 ادغام کند." محصولات کنترل جهانی ، کنترل جانسون. وی افزود: "دسترسی مشتریان ما به داده های مهم سیستم از طریق یک رابط طراحی شده بصری ، کار آنها را سریعتر و آسان تر می کند. ما در اوایل موفقیت های بزرگی در سایتهایی مانند جورجیا-اقیانوس آرام در آتلانتا شاهد هستیم. "
کریس آیشمن ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل ، اظهار داشت: "Metasys همیشه یک پلت فرم یکپارچه سازی قوی ارائه داده است ، اما ما واقعاً هیجان زده هستیم که چقدر آسان می کنیم مشتری بتواند سیستم های HVAC و غیر HVAC را در Metasys 10.0 ادغام کند." Global Controls Products، Johnson Controls.
چندین دستگاه سخت افزاری جدید نیز به Metasys 10.0 اضافه شدند ، از جمله:
دو کنترل کننده تجهیزات جدید با بلوک های ترمینال پیچ متحرک برای نصب آسان ، حافظه با ظرفیت بالا و پردازش سریع
یک سری جدید حسگر شبکه 4 در 1 با قابلیت تشخیص دما ، رطوبت ، CO2 و میزان اشغال - همه با یک سنسور
یک کنترل کننده ترموستات جدید TEC3000 با صفحه لمسی رنگی
ویژگی ابتکاری دیگر پشتیبانی از توپولوژی حلقه اترنت برای کنترل کننده های تجهیزات IP Metasys است. این سرویس به عنوان بخشی از همکاری جانسون کنترل با سیسکو ارائه می شود ، به شما امکان می دهد کنترلرها را در یک شبکه حلقه ای پیکربندی کنید ، که باعث بهبود قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری سیستم می شود.
به عنوان بخشی از نسخه جدید Metasys ، رابط کاربر Metasys (UI) چندین ویژگی جدید را معرفی می کند که باعث کاهش زمان انجام کار توسط اپراتورها می شود. ویژگی کلیدی این امکان برای کاربران است که می توانند گزارش های تحویل داده شده از طریق ایمیل را برنامه ریزی کرده و الگوهای گزارش را بر اساس تقاضا ذخیره و اجرا کنند ، و این باعث کاهش زمان صرف پیکربندی و ارائه گزارش می شود.
برای بیش از یک ربع قرن ، اتوماسیون ساختمان Metasys نتایج مطلوبی را ارائه داده است تا حتی پیچیده ترین نیازهای مدیریت ساختمان را برآورده کند. این نسخه مهم جدید ، ساختمانهای امروزی را با تمام مزایای Metasys که انتظار دارید از جمله:
صرفه جویی عملیاتی از طریق قابلیت مدیریت گسترده ساختمان و افزایش بهره وری
صرفه جویی در انرژی از طریق کنترل هماهنگ ، داده های دقیق و اوج عملکرد تجهیزات
امنیت IT و سیستم عامل از طریق فرایندهای بهترین روش
عیب یابی و پاسخ سریعتر از طریق تشخیص پیشرفته
آسایش ، امنیت و رضایت بیشتر سرنشینان
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب 
Office Depot به شریک نصب دستگاه های هوشمند Google و Nest تبدیل می شود
 ۰۵ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Office Depot به شریک نصب دستگاه های هوشمند Google و Nest تبدیل می شود

Office Depot ، ارائه دهنده پیشگام همه کانال در زمینه خدمات و تجهیزات تجاری ، محصولات و راه حل های فناوری ، اکنون یک شریک نصب مجاز برای دستگاه های خانه هوشمند Google و Nest است. این بدان معنی است که مشتریان نه تنها می توانند دوربین های Google Home Minis و Nest ، ترموستات و موارد دیگر را از Office Depot ...  ادامه مطلب