دوربین مدار بسته بیسیم | انواع دوربین مداربسته بیسیم

دوربین مدار بسته بیسیم | انواع دوربین مداربسته بیسیم
تاریخ:
۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دوربین مدار بسته بیسیم به مدلی از دوربین های مدار بسته گفته می شود که بدون استفاده از سیم، عملیات انتقال تصاویر را انجام می دهند. گفتنی هستیم که برای تامین برق این مدل ها حتما باید از سیم استفاده شود و راه دیگری برای تامین برق وجود ندارد. این مدل از دوربین ها بسیار به روز و پیشرفته می باشند و افراد می بایست در انتخاب آن ها دقت لازم و کافی را داشته باشند.

 
 دوربین های فوق در مدل های مختلف ساخته شده اند که هر کدام از آن ها می تواند به نیاز های منحصر به فرد افراد پاسخ بسیار مناسبی را بدهد. در سراسر کشور نمایندگی های معتبر و همچنین فروشگاه های معتبری وجود دارد که افراد بتوانند دوربین مدار بسته ی مورد نیاز خود را بدون درد سر و مشکل خاصی تهیه کنند و از آن در راستای محقق ساختن اهداف خود استفاده نمایند.
خرید از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر سبب می گردد تا افراد نگرانی خاصی در ارتباط با اورجینال بودن جنس خریداری شده و همچنین مرغوب بودن آن نداشته باشند. در صورت خرید این محصولات از مراکز نه چندان معتبر ممکن است نگرانی هایی برای افراد به وجود بیاید که بعضی اوقات این نگرانی ها ممکن است واقعا افراد را دچار مشکل کند.
 دوربین-مداربسته-بیسیم-حفاظت کالا
  


بیشتر بخوانیم : دوربین مداربسته Ahd

 

انواع دوربین مداربسته بیسیم

 full hd دوربین های مدار بسته در مدل های مختلفی موجود می باشند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و بسیار جذابی هستند که سبب می گردد افراد در انتخاب خود به دلیل خارق العاده بودن ویژگی ها دچار مشکل شوند و نتوانند انتخاب کنند. برای مثال دوربین مداربسته بیسیم full hd که می تواند تصاویر بسیار با کیفیت و همچنین فوق العاده ای را برای کاربران خود ارائه دهد.
امروزه به دلیل افزایش کیفیت دوربین های مختلف افراد انتظار دارند که کیفیت تصاویر دوربین های مدار بسته نیز بسیار بالا باشد. گفتنی هستیم که دوربین هایی بیسیمی که دارای ویژگی فوق هستند در مدل های مختلف وجود دارند و افراد می توانند با توجه به نیاز ها و همچنین اهداف خود دوربین مدار بسته بیسیم خود را انتخاب و از آن استفاده های بسیار بهینه ای را به عمل بیاورند.
 
 دوربین-مداربسته-بیسیم-حفاظت کالا

 دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار؟

دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار در مدل های بسیار زیادی در بازار موجود است و افراد می توانند از آن ها برای استفاده و همچنین رسیدن به هدف های خود استفاده نمایند. نکته ای که وجود دارد این است که این مدل از دوربین ها نیازی به دستگاه های مختلف برای ذخیره سازی تصاویر ندارند و می توانند تصاویر ضبط شده را به صورت کامل در کارت حافظه ی خود ذخیره سازی نمایند.
کارکرد این مدل از دوربین ها نیز بسیار خارق العاده می باشد و افراد می توانند در هنگام کارکرد دوربین مداربسته بیسیم حافظه دار این موضوع را به خوبی مشاهده نمایند. دوربین های فوق می توانند کارت های حافظه با میزان فضای ذخیره سازی متفاوتی را پشتیبانی نمایند. این پشتیبانی برای هر مدل منحصر به فرد می باشد و هر کدام از آن ها تا حداکثر مقدار مشخصی را پشتیبانی می کنند
 

مدل های دوربین مدار بسته بیسیم بسیار زیاد است و ویژگی های آن ها با توجه به نیاز افراد متفاوت می باشد. برای مثال تفاوت در برخی ویژگی های اصلی و فرعی در انواع دوربین مداربسته بیسیم سبب می گردد تا نوع کارکرد و همچنین هدف استفاده از دوربین های بیسیم منحصر به فرد شده و افراد از انتخاب آن ها صرفه نظر کنند و یا مشتاق استفاده از آن ها شوند که این اقدام توسط شرکت های سازنده بسیار جالب توجه است.

دوربین مداربسته بیسیم چرخشی 

دوربین مداربسته بیسیم چرخشی نیز در بازار با ویژگی های مختلفی همچون ارائه تصاویر با کیفیت دو مگاپیکسل، پشتیبانی از کارت حافظه با حداکثر فضای 256، قابلیت چرخش به طرفین و بالا و پایین و همچنین ضد آب و ضد گرد و غبار موجود است و افراد می توانند از این مدل دوربین ها که بیش تر برای تامین امنیت محل مورد نظر به کار می رود استفاده نمایند.

 

بیشتر بخوانیم : دوربین مداربسته و مزایای آن

 

دوربین مداربسته بیسیم سیم کارت خور

یکی از بهترین دوربین مدار بسته بیسیم که در بازار موجود می باشد دوربین مداربسته بیسیم سیم کارت خور می باشد که نیازی به مودم و وای فای برای اتصال به شبکه ی اینترنت ندارد و افراد می توانند بدون نیاز به این دو و با استفاده از سیم کارت اینترنت مورد نیاز برای دوربین های مدار بسته را تامین کنند و بدین شکل بتوانند از آن ها استفاده نمایند که در نوع خود بسیار جالب می باشد.
 

 معایب و مزایای دوربین مداربسته بیسیم

معایب و مزایای دوربین مداربسته بیسیم با توجه به نیاز افراد می تواند منحصر به فرد باشد. گفتنی هستیم که دوربین مدار بسته بیسیم دارای معایب آنچنانی نمی باشد و بیش تر برای افراد دارای مزیت می باشد. از جمله مزیت هایی که می توان برای دوربین مدار بسته بیسیم تعریف کرد هزینه ی بسیار ناچیز آن برای نصب می باشد که ممکن است برای افراد بسیار مهم باشد.
مورد دیگری هم که باید در ارتباط با مزیت های دوربین مدار بسته بیسیم ذکر کنیم مکالمه و گفت و گو می باشد که با این دستگاه ها قابل انجام است. برخورداری از حسگر حرکتی به گونه ای که هدف را به خوبی تشخیص دهد نیز وجود دارد. پشتیبانی از کارت حافظه با فضای ذخیره سازی متفاوت نیز از جمله ویژگی های دوربین مدار بسته بیسیم می باشد.
برخورداری از چرخش در بازه ی 180 تا 360 درجه و همچنین بهره مندی از چندین گیرنده ی تصویر از جمله بهترین مزیت های این مدل از دوربین های مدار بسته می باشد که در نوع خود بسیار جالب می باشد و می تواند برای افراد کارایی های فوق العاده ای داشته باشد.

 
 دوربین-مداربسته-بیسیم-حفاظت کالا
 

سوالات متداول

دوربین مداربسته بیسیم چیست؟
 
دوربین مدار بسته بیسیم به مدلی از دوربین های مدار بسته گفته می شود که بدون استفاده از سیم، عملیات انتقال تصاویر را انجام می دهند. گفتنی هستیم که برای تامین برق این مدل ها حتما باید از سیم استفاده شود و راه دیگری برای تامین برق وجود ندارد

انواع دوربین مداربسته بیسیم؟


full hd دوربین های مدار بسته در مدل های مختلفی موجود می باشند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و بسیار جذابی هستند که سبب می گردد افراد در انتخاب خود به دلیل خارق العاده بودن ویژگی ها دچار مشکل شوند و نتوانند انتخاب کنند. برای مثال دوربین مداربسته بیسیم full hd که می تواند تصاویر بسیار با کیفیت و همچنین فوق العاده ای را برای کاربران خود ارائه دهد.

مزایا و معایب دوربین مداربسته بیسیم؟


گفتنی هستیم که دوربین مدار بسته بیسیم دارای معایب آنچنانی نمی باشد و بیش تر برای افراد دارای مزیت می باشد. از جمله مزیت هایی که می توان برای دوربین مدار بسته بیسیم تعریف کرد هزینه ی بسیار ناچیز آن برای نصب می باشد که ممکن است برای افراد بسیار مهم باشد.


 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _         
| _ || |        
 \ V / | |__  _ __  ___ 
 / _ \ | '_ \ | '_ \ / __|
| |_| || |_) || | | |\__ \
\_____/|_.__/ |_| |_||___/
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب