سیستم های امنیتی | Siveillance VMS300

سیستم های امنیتی | Siveillance VMS300
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ خرداد ۱۴۰۰
دبی در راه ایجاد یکی از مرتبط ترین و پایدارترین نمایشگاه های جهانی در تاریخ است ، زیرا زیمنس یکی از بزرگترین نصب های فناوری های ساختمانی خود را در نمایشگاه 2020 دبی آغاز می کند. راه حل های دیجیتال با MindSphere ، سیستم عامل مبتنی بر ابر برای اینترنت اشیا buildings ، به جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها برای تصمیم گیری هوشمندانه و اقدامات ، ساختمانهای سراسر سایت را متصل ، نظارت و کنترل می کند. فناوری های هوشمند از اهداف Expo 2020 Dubai برای بهره وری انرژی ، آسایش ، ایمنی و امنیت پشتیبانی می کنند.
زیمنس - شریک دیجیتالی سازی زیرساخت اکسپو 2020 - پیاده سازی گسترده ای از سیستم مدیریت ساختمان دیجیتال Desigo CC را در سطح سایت ارائه می دهد که شامل هر یک از مناطق موضوعی رویداد (تحرک ، فرصت و پایداری) ، غرفه های مربوطه و مرکز نمایشگاه های دبی است. این سیستم از سنسورها و تجزیه و تحلیل برای نظارت و کنترل عملکردهای ساختمان در هر سه منطقه از جمله تهویه هوا ، مصرف انرژی ، کنترل روشنایی ، آسانسورها ، کیفیت هوا و سیستم های اعلام حریق استفاده خواهد کرد.
داده های این سیستم ها توسط یک مرکز کنترل و کنترل در هر منطقه موضوعی مدیریت می شود تا مصرف انرژی را کاهش دهد ، راحتی کاربری ساختمان را تأمین کند و حداکثر سطح ایمنی و امنیت را حفظ کند. اطلاعات همچنین به زیمنس ناوبر ، یک سیستم عامل اصلی مبتنی بر ابر ، داده می شود. با اتصال 137 ساختمان از یک سایت ، این یکی از بزرگترین نصب های سیستم ابری در جهان است که به اپراتورها امکان مشاهده کل سایت و استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای نظارت بر مصرف انرژی در طول نمایشگاه را می دهد. با تأمین انرژی زیرساخت های دیجیتال توسط MindSphere ، داده های حاصل از چندین حسگر ، دروازه ، سیستم و برنامه ها ادغام ، همبستگی ، تجزیه و تحلیل و تجسم می شوند تا اقدامات هوشمندانه ای انجام شود.
مارکوس استروهمایر ، معاون اجرایی ارشد رئیس فناوری های ساختمان گفت: "نمایشگاه 2020 دبی در حال ساخت دیجیتالی ترین و متصل ترین نمایشگاه در تاریخ 167 ساله رویداد است و ما با زیرساخت های داده محور برای پایداری ، ایمنی و امنیت از آن پشتیبانی خواهیم کرد." بخش ، زیمنس خاورمیانه. "با بیش از 25 میلیون بازدید کننده انتظار می رود ، نمایشگاه 2020 دبی بزرگترین رویدادی است که تاکنون در کشورهای عربی برگزار شده است و یک معیار جهانی است که چگونه زیرساخت های هوشمند بنیان شهرهای آینده ما را تشکیل می دهد. من افتخار می کنم که زیمنس در حال بازی اصلی است نقش در دیجیتال سازی این رویداد مهم بین المللی. "
محمد الحشمی ، معاون ارشد رئیس جمهور - فناوری نوآوری و آینده ، نمایشگاه 2020 دبی ، گفت: "نوآوری در قلب نمایشگاه جهانی و امارات متحده عربی است. همراه با برنامه های بلندپروازانه دبی برای پیشگامی در فناوری شهر هوشمند ، خوشحال می شویم که از طریق همکاری ما با زیمنس ، نمایشگاه 2020 دبی به یک ویترین پیشرو در جهان برای پتانسیل شهرهای هوشمند تبدیل خواهد شد. "
سیستم های امنیتی و امنیتی کلیدی در زیرساخت های دیجیتال Expo از جمله نصب جهانی سیستم مدیریت فیلمبرداری زیمنس Siveillance VMS300 و سیستم کنترل دسترسی قدرتمند SiPass Integrated ادغام خواهند شد. بیش از 20 زیر سیستم از جمله سیستم های امنیتی ، کنترل دسترسی ، مدیریت ساختمان و ایمنی در برابر آتش با سیستم کنترل و کنترل متمرکز Siveillance Vantage ادغام می شوند و آگاهی از موقعیت کلی را فراهم می کنند و تصمیم گیری هوشمندانه را امکان پذیر می کنند.
زیمنس همچنین متعهد شده است که یک مرکز جهانی تدارکات به عنوان عنصر اصلی میراث سایت ایجاد کند. این شرکت طیف گسترده ای از راه حل ها ، فن آوری ها و محصولات نوآورانه را برای کمک به برنامه ریزی ، ساخت و بهره برداری از رویداد ارائه می دهد. تحت این مشارکت ، زیمنس همچنین برنامه های هوشمندی را برای فعالیت های فنی و سایت Expo 2020 دبی از جمله MindSphere ، سیستم عامل باز و مبتنی بر ابر برای اینترنت اشیا supply فراهم می کند.
زیمنس دارای سابقه طولانی در زمینه دیجیتالی سازی زیرساخت ها در سراسر خاورمیانه است ، با نشانه های منطقه ای مانند فرودگاه بین المللی دبی ، اپرای دبی و مسجد جامع شیخ زاید ابوظبی با استفاده از فناوری زیمنس برای دستیابی به بازده قابل توجه انرژی ، ایمنی و امنیت.
این شرکت از زمان نمایش تلگراف اشاره گر خود در اولین بار در لندن در سال 1851 در نمایشگاه های جهانی شرکت کرده است. در پاریس در سال 1937 ، زیمنس غرفه آلمان را به روشنایی گسترده مجهز کرد و در سال 1967 زیرساخت های کل نمایشگاه ها را در مونترال تأمین کرد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب