اکوسیستم ELAN | سنسور دما و رطوبت

اکوسیستم ELAN | سنسور دما و رطوبت
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
با گسترش بیشتر اکوسیستم ELAN با ضمیمه های هوشمند که امکان پیکربندی یکپارچه را برای نصب کننده های سفارشی فراهم می کند ، Nortek Security & Control (NSC) اعلام کرد که اکنون سه سنسور جدید دما و رطوبت از راه دور ELAN را برای خط ترموستات خود ارسال می کند. سنسورهای کاملاً جدید EL-TSTAT-SEN-8083 ، EL-TSTAT-SEN-8051 و EL-TSTAT-SEN-8052 در توزیع یکنواخت کنترل دما و رطوبت در خانه کمک می کنند.
نیل السورث ، مدیر محصولات NSC ، توضیح داد: "هنگامی که با ترموستات صفحه لمسی Wi-Fi ELAN جفت می شوند ، این سنسورهای نصب کننده براق کاربران را قادر می سازند تا درجه حرارت را تا چهار مکان مختلف به طور متوسط ​​فراهم کنند تا محیطی مناسب فراهم شود." "تعبیه شده با چراغ ELAN ، نصب را برای فروشندگان ELAN آسان تر می کند ، در حالی که کنترل دما را برای صاحبان خانه حتی یکپارچه می کند."
سنسورهای جدید شامل:
EL-TSTAT-SEN-8083: سنسور دما و رطوبت کنترل از راه دور داخلی ، داده های دما و رطوبت را جمع آوری می کند ، که می توان از چندین مکان به طور متوسط ​​با اتصال به ترموستات EL-TSTAT-8820 به طور متوسط ​​دریافت کرد.
EL-TSTAT-SEN-8051: سنسور کنترل از راه دور دماغه داخلی با کمک به کنترل نقاط گرم و سرد در خانه ، راحتی اتاق های مهم را فراهم می کند. این می تواند برای نظارت بر دمای از راه دور و میانگین یا غلبه بر دمای گرفته شده در EL-TSTAT-8820 استفاده شود.
EL-TSTAT-SEN-8052: سنسور دما از راه دور برای نصب در فضای باز یا کانال طراحی شده است. براکت برای برنامه های تجاری مسکونی یا سبک ایده آل است ، می توان براکت را برداشته و اجازه دهد پروب در برنامه های جریان تابشی نصب شود.
سنسورها با ترموستات صفحه لمسی Wi-Fi ELAN (EL-TSTAT-8820) ادغام می شوند.
"نصب تنها با یک کلیک با ELAN Discovery به نصب کنندگان این امکان را می دهد تا ترموستات ها را به سرعت در سیستم ELAN جدید یا موجود پیکربندی کنند." "ویژگی کشف خودکار و پیکربندی خودکار ، شبکه را برای دستگاه ها اسکن می کند - از جمله بی سیم - و دستگاه ها را به اکوسیستم ELAN فقط با یک کلیک. "
ترموستات صفحه لمسی Wi-Fi ELAN (EL-TSTAT-8820) همچنین دارای نصب ELAN Discovery برای نصب با یک کلیک برای نصب آسان است. با دسترسی و کنترل از راه دور از طریق Wi-Fi ، واحد کنترل کیفیت هوای داخلی را کنترل و کنترل می کند ، از جمله کنترل خودکار یا دستی رطوبت ، تمیز کردن هوا بر اساس رویدادها و تهویه هوا. 
صفحه لمسی بزرگ EL-TSTAT-8820 که شامل یک نور پس زمینه قابل تنظیم است ، دمای اتاق ، رطوبت اتاق ، تنظیمات دما و دمای بیرون را نمایش می دهد. یک مرکز پیام داخلی بازخورد و دستورالعمل هایی را با فیلتر هوا ، رطوبت ساز ، رطوبت گیر ، هوای تازه و یادآوری های سرویس HVAC ارائه می دهد. این واحد همچنین امکان کنترل برنامه ریزی فن با حالت گردش فن را فراهم می کند. یک ویژگی بازیابی تدریجی در ابتدای رویداد برنامه دمای مناسب را تضمین می کند ، در حالی که محافظت از کمپرسور داخلی به طور موثری از آسیب تجهیزات جلوگیری می کند. برای دارندگان خانه ، کنترل دما آسان است ، با این گزینه می توانید فوراً هر رویداد برنامه ریزی شده را نادیده بگیرید.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب