Bixby سامسونگ | Galaxy Home | آشپزی با هوش

Bixby سامسونگ | Galaxy Home | آشپزی با هوش
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
دستیارهای هوشمند در چند سال اخیر در لوازم خانگی مختلف ظاهر شده اند ، از ترموستات هوشمند ، کلید روشنایی هوشمند ، ردیاب دود گرفته تا ریموت تلویزیون ، نوار صدا و لامپ. گجت هایی که قبلاً در خانه ها "ضروری" بودند ، داشتن دستیارهای هوشمند داخلی ، در تلاش اضافی کاربران برای قرار دادن اسپیکر هوشمند در خانه صرفه جویی می کنند در حالی که احتمال خرید دستگاه های هوشمند توسط مصرف کنندگان را افزایش می دهند.
"دستگاه های دارای یک دستیار هوشمند داخلی در حال تبدیل شدن به بزرگترین روند هستند. دستیاران هوشمند به سرعت در حال ظهور سنگ بنای اکوسیستم IoT مصرف کننده هستند. "آدام رایت ، تحلیلگر ارشد IDC گفت.
علاوه بر الکسا و دستیار گوگل ، Bixby سامسونگ می تواند در سال 2019 محبوبیت بیشتری کسب کند. در ماه مه ، غول فناوری کره جنوبی اعلام کرد که Bixby را در تمام محصولات خود ، در مجموع 14 میلیون دستگاه ، تا سال 2020 وارد خواهد کرد. در ماه آگوست ، اولین اسپیکر هوشمند این شرکت ، Galaxy Home ، رونمایی شد و برای حمل و نقل تا پایان سال 2018 یا آغاز سال 2019 برنامه ریزی شده است.
Bixby برای جلوگیری از بهتر قابلیت نویز و کوتاه شدن زمان پاسخ ، امسال با پردازش زبان طبیعی چند به روزرسانی عمده داشته است. صاحبان خانه قادر به شروع اتوماسیون با دستورات مختلف هستند. وقتی می گویند "امروز گرم است" ، کولر در خانه به طور خودکار روشن می شود. یا می توانند به راحتی بگویند "شب بخیر" تلویزیون ها را خاموش کنند و کولرهای گازی را در حالت خواب قرار دهند.
سامسونگ به همه توسعه دهندگان شخص ثالث اجازه داده است تا مهارت های صوتی Bixby خود را ایجاد کنند. علاوه بر انگلیسی و کره ای ، Bixby در ماه های آینده به زبان های آلمانی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، اسپانیایی و انگلیسی نیز ارائه خواهد شد. نحوه عملکرد پلت فرم صوتی جدید در فن آوری صوتی پرطرفدار ، سال آینده در صنعت از نزدیک مشاهده خواهد شد.


آشپزی با هوش
آشپزخانه هوشمند ، مفهومی که هر وسیله ای در آشپزخانه به سهولت آشپزی در خانه کمک می کند ، در بازار خانه های هوشمند نیز مورد توجه قرار گرفته است.
Startup innit با ال جی و گوگل مشارکت کرده است و پلت فرم غذای متصل شده Innit را با Google Assistant و اجاق های هوشمند LG متصل می کند.
برنامه آشپزی هوش مصنوعی Chefling برای ایجاد تجربه پخت و پز خودکار از طریق لوازم آشپزی بوش کار با Bosch Home Connect را شروع کرد.
بستر های نرم افزاری پخت و پز SideChef با دستگاه های Echo با GE ، LG و Amazon همکاری کرده است و دستورات هماهنگ اتوماسیون پخت و پز را به خانه های مدرن می آورد.
آشپزخانه هوشمند داشتن فقط یک وسیله متصل در آشپزخانه نیست. درعوض ، به هر دستگاه سخت افزاری متصل می شود ، یک بستر مرکزی برای کنترل همه دستگاه ها و یک رابط برای انتخاب دستورالعمل ها و نظارت بر همه دستگاه ها به کاربران. به همین منظور ، تعداد بیشتری از لوازم آشپزخانه در سال 2019 برای تحقق بخشیدن به چشم انداز هوشمند آشپزخانه متصل می شوند.
"یک تفاوت عمده بین خانه هوشمند و آشپزخانه هوشمند این است که شما با خانه اساساً چیزها را روشن و خاموش می کنید: قفل ، دوربین ، چراغ ، تلویزیون. در آشپزخانه ، مصرف کنندگان می خواهند لوازم خانگی به آنها کمک کند یک روز املت درست کنند و روز دیگر لازانیا درست کنند. یک آشپز نیاز به وسایل خانه دارد تا به صورت هماهنگ کار کند تا هر روز به تهیه دستورهای مختلف کمک کند. ”
یو انتظار دارد سازندگان لوازم خانگی یخچال های هوشمندی را معرفی کنند که می توانند موجودی مواد غذایی را مدیریت کنند و اجاق های هوشمند را بهمراه داشته باشند تا تجربه پخت و پز دیجیتالی را در سال 2019 امکان پذیر کنند. "این مهمترین م componentلفه ای است که آشپزخانه هوشمند برای شروع نیاز دارد - اتصال به صورت استاندارد در همه دستگاه ها "گفت یو.


تجربه خانه از محل کار را ساده کنید
به دلیل ادغام عمیق بین مایکروسافت کورتانا و آمازون الکسا ، از دستیارهای صوتی بیشتر در ادارات و خانه ها استفاده می شود. با نصب داخل اتومبیل ، دستیار صوتی انتظار می رود که در تمام طول روز به کاربران خدمت کند.
با راه اندازی الکسا برای تجارت ، دستیار صوتی در سال 2018 به دفتر معرفی شد. این بستر صوتی قابل کنترل و قابل تنظیم توسط بخش های IT شرکت ها ، به کارمندان اجازه می دهد جلسات صوتی یا اتاق های جلسات فیزیکی را با صدای خود ترتیب دهند. شرکت هایی از جمله WeWork ، Condé Nast ، GE ، Brooks Brothers ، دانشگاه سنت لوئیس و MicroStrategy این برنامه های کاربردی صوتی جدید را در محیط کار پذیرفته اند.
هر دستگاه دارای الکسا همچنین از برنامه های کورتانا پشتیبانی می کند و بالعکس. به عبارت دیگر ، کاربران می توانند از طریق بلندگوهای اکو ، رایانه های شخصی ویندوز 10 و ابزارهای شخص ثالث با الکسا داخلی به دو دستیار صوتی دسترسی پیدا کنند. آنها می توانند برای جابجایی بین این دو ، "سلام الکسا ، کورتانا را باز کنید" یا "هی کورتانا ، الکسا را ​​باز کنید" بگویند.
این دو دستیار می توانند در محل دفتر برای رزرو اتاق جلسات ، در اتومبیل برای تنظیم درجه حرارت در خانه یا خانه برای پخش موسیقی مورد علاقه Spotify به کاربران خدمت کنند. ادغام تجربه دستیار همه جانبه را برآورده می کند و دستیار صوتی را از فضای خصوصی بیرون می آورد.


دستگاه های سرگرمی خانگی و آمریکای شمالی بازار را رهبری می کنند
2019 برای بازار خانه های هوشمند سال مهیجی خواهد بود. فعالان صنعت در هر بخش تغییرات استراتژی ایجاد کرده و رشد کلی ایجاد می کنند.
دستگاه های سرگرمی ویدئویی ، مانند تلویزیون های هوشمند و آداپتورهای رسانه های دیجیتال ، طبق پیش بینی IDC برای سال 2019 ، بیشترین سهم را در واحد های حمل و نقل و ارزش دارند. از نظر جغرافیایی آمریکای شمالی از نظر تعداد و واحد حمل و نقل ، بقیه جهان را رهبری می کند ، "به دلیل بخشی از اشباع اشتراک های باند پهن خانگی در منطقه است که به عنوان پایه ای برای مصرف کنندگان در سفرهای خانه های هوشمند خود قرار می گیرد. "، رایت ، تحلیلگر IDC گفت.
رایت گفت: "رشد بازار خانه های هوشمند" تا حدی با افزایش نفوذ باند پهن و درآمد یکبار مصرف در کشورهای در حال توسعه هدایت می شود ، اگرچه نگرانی های مصرف کنندگان در مورد حریم خصوصی ، امنیت ، هزینه ها و قابلیت همکاری توسعه بازار را برای آینده نزدیک محدود می کند.
با افزایش نفوذ باند پهن در آسیای اقیانوسیه ، آمریکای لاتین و مناطق EMEA در آینده نزدیک ، کاربران از این بازارها همچنین شروع به استفاده از دستگاه های خانه هوشمند می کنند و تعداد حمل و نقل بیشتری را به گزارش صنعت سه ماهه ارائه می دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
     _       
     (_)       
 ___   _  ___ _ __ 
 / _ \  | | / __|| '_ \ 
| (_) | | || (__ | |_) |
 \___/  | | \___|| .__/ 
    _/ |   | |  
    |__/    |_|  
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب