محصولات خانه هوشمند در CES 2018 | تحقیقاتی IDC

محصولات خانه هوشمند در CES 2018 | تحقیقاتی IDC
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۲ خرداد ۱۴۰۰
محصولات خانه هوشمند در CES 2018 مورد توجه قرار گرفتند و این صنعت سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. مارک های بزرگ قوی تر شده اند ، در حالی که شرکت های کوچکتر متحد شده اند. استفاده از دستیارهای صوتی باعث افزایش آگاهی از خانه های هوشمند در میان کاربران نهایی شده است. 
بر اساس پیش بینی شرکت تحقیقاتی IDC ، ارزش کل محموله های دستگاه های هوشمند خانگی از 166.7 میلیارد دلار در سال 2017 به 210.3 میلیارد دلار در 2018 افزایش خواهد یافت که نمایانگر افزایش سالانه 26.1 درصدی است. ارزش حمل و نقل در سال 2022 با نرخ رشد مرکب سالانه 15.2٪ به 339 میلیارد دلار خواهد رسید. 
الکسا همه جا است. در ابتدای سال ، آمازون دو معامله خرید خانه های هوشمند را اعلام کرد. این شرکت دوربین امنیتی Blink و سازنده زنگ درب هوشمند Ring را خریداری کرده است. Blink به فناوری دوربین امنیتی و تراشه کم مصرف خود کمک می کند ، در حالی که Ring زنگ درب هوشمند و سیستم امنیتی خانه را برای کمک به آمازون در رقابت با Nest ، بازوی خانه هوشمند Google ارائه می دهد.
آمازون قدرت تولید سخت افزار خود را در رویداد سخت افزاری ماه سپتامبر به نمایش گذاشت ، جایی که این شرکت مجموعه جدیدی از دستگاه های مجهز به الکسا را ​​معرفی کرد. Echo Dot ، Echo Plus و Echo Show همه ارتقا یافتند. دستگاه های جدید با الکسا داخلی Echo Input هستند ، یک ابزار کوچک که هر بلندگو را به یک الکسا مجهز می کند و Echo Auto که الکسا را ​​به هر خودرویی که الکسا در نرم افزار داخل اتومبیل وجود ندارد وارد می کند.
چندین دستگاه سازگار با الکسا نیز اعلام شد ، از جمله ساعت اکو وال ، مایکروویو آمازون. همچنین دستگاه هایی وجود دارند که هدف آنها بهبود کیفیت صدای Echo است ، مانند Echo Sub به عنوان ساب ووفر ، Echo Link و Echo Link Amp. 
Ring's Stick Up Cam با مدل های سیمی و باتری نیز در این مراسم معرفی شد. نسخه به روز شده ، علاوه بر واحدهای سخت افزاری بهبود یافته ، یکپارچه سازی با سیستم امنیتی جدید Alarm Ring و دستیار صوتی آمازون Alexa.
دستگاه های دارای الکسا ساخته شده توسط آمازون در گروه های مختلف محصول ، جاه طلبی این شرکت را برای آوردن الکسا به بیشترین مکان ها از جمله دفاتر و هتل ها نشان می دهد.
اوایل سال جاری آمازون الکسا را ​​برای تجارت معرفی کرد ، نسخه ای از الکسا برای محل کار. این اجازه می دهد تا هر شرکت مهارت صوتی متناسب با نیازهای خود را کنترل کند ، مهارت ها و دستگاه های صوتی را از بخش IT خود نظارت کند و با API های الکسا که توسط آمازون ارائه می شود ، صدا را به کارهای روزانه برساند.
در اواسط سال الکسا برای مهمان نوازی اعلام شد. این نسخه الکسا ، متناسب با نیازهای هتل ، به مهمانان این امکان را می دهد تا با استفاده از صدای خود از خدمات اتاق استفاده کنند و تجربه الکسای خود را با خود در اتاق های هتل بیاورند.


نبردهای دستیار صوتی
یکی دیگر از پلتفرم های اصلی خانه هوشمند ، Google Assistant ، نقاط عطفی را نیز در سال تعیین کرده است.
گوگل برای پاسخگویی به اتمام نمایشگاه اکو آمازون ، Google Home Hub ، اولین بلندگوی هوشمند خود با صفحه نمایش لمسی را راه اندازی کرد. تولیدکنندگان شخص ثالث از جمله Lenovo ، LG و JBL همچنین دستگاه هایی را پشتیبانی می کنند که از Google Smart Display نمایش می دهند.
در پاسخ به گسترش آمازون در بازار خانه های هوشمند ، Google Nest را دوباره به زیر بازوی خود آورد تا در تیم محصولات خانه و اتاق نشیمن Google ادغام شود. Google هنوز نام تجاری Nest را حفظ می کند. با توسعه ، انتظار می رود محصولات خانگی Nest و Google ادغام بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال ، Google Assistant بخشی از دوربین Nest Cam IQ شد ، در حالی که Google Home Hub می تواند دستگاه های Nest را با پشتیبانی از فیلم بومی کنترل کند.
اپل ، دیگر مالک دستیار صوتی ، همچنین اولین اسپیکر هوشمند خود با نام HomePod را در فوریه سال جاری روانه بازار کرد. این دستگاه به دلیل قیمت بالاتر آن یعنی 349 دلار آمریکا ، مورد استقبال کمی قرار گرفته است.
ادغام الکسا-کورتانا در ماه آگوست عمومی شد و نقاط قوت این دو دستیار را ترکیب کرد. کورتانا بهترین اطلاعات را در مورد ایمیل ها و برنامه های Outlook کاربر می داند ، در حالی که الکسا می تواند به خرید و اتوماسیون خانه های هوشمند کمک کند.
ایالات متحده فروش بلندگوهای هوشمند جهانی را در سال 2018 رهبری کرده است. بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط شرکت فناوری صدای Voicebot و پلت فرم هوش مصنوعی Voysis ، از ماه مه ، بلندگوهای هوشمند به 54.4 میلیون کاربر در میان 252 میلیون جمعیت بالغ در ایالات متحده رسیده است. شرکت تحقیقاتی eMarketer انتظار دارد 90 میلیون کاربر در ایالات متحده بلندگوهای هوشمند در خانه داشته باشند.
آمازون الکسا تا پایان سال 2017 62 درصد از دستیار هوشمند بازار در سراسر جهان را در اختیار داشت ، در حالی که گوگل دستیار حدود 25 درصد از سهم بازار را داشت ، طبق شرکت تحقیقاتی Statista. آمازون همچنان در سال 2018 بازار را رهبری می کند ، اگرچه دستیار Google سهم بیشتری کسب کرده است. جنگ پلتفرم بین الکسا و دستیار گوگل به نظر می رسد در سال 2019 بیشتر شود.


برای رقابت به نیروها ملحق شوید
جدا از نبرد آمازون و گوگل ، چندین شرکت برای مقابله با بازار خانه های هوشمند همکاری کرده اند. بازار خانه های هوشمند دیگر یک بازی تازه کار نیست. این شرکت تقاضای سرمایه جمعی ، فن آوری و استعدادها را برای شرکت های کسب جایگاه در بازار رقابت آغاز کرده است.
ارائه دهنده خدمات اینترنت ایالات متحده Comcast ، Stringify را در سال 2017 خریداری کرد ، بستری مشابه IFTTT برای اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر. این شرکت امسال فناوری Stringify را ادغام کرده و ویژگی روتین را برای سرویس اتوماسیون خانگی خود منتشر کرده است.
Johnson Controls با پخش کننده طولانی مدت HVAC ، سازنده ترموستات هوشمند Lux را با هدف حرکت بیشتر در صنعت خریداری کرد.
شرکت قفل سوئدی Assa Abloy اواخر سال 2017 سازنده قفل هوشمند August Home را خریداری کرد و امسال نرم افزار August Home را با نام تجاری Yale قفل هوشمند خود ادغام کرد.
Best Retail Best Buy GreatCall ، ارائه دهنده خدمات بهداشتی درمانی دیجیتال برای سالمندان در ایالات متحده ، را به منظور ارائه خدمات بهداشتی دیجیتال به خانه با سالمندان خریداری کرد.
شرکت دوربین هوشمند Smartfrog مستقر در دوبلین و Canary مبتنی بر دوربین امنیتی مستقر در نیویورک با هم ترکیب شده و نقاط قوت خود را در بازار دوربین های هوشمند جمع آوری کردند.
یک شرکت امنیتی حرفه ای ADT با سامسونگ همکاری کرد تا خدمات نظارت حرفه ای را به دستگاه های امنیت خانگی DIY بیاورد ، که این باعث می شود مرز بین DIY و خدمات مدیریت شده وجود نداشته باشد.


عمومی شدن
سازنده بلندگوهای هوشمند Sonos و مارک دوربین هوشمند Arlo برای IPO اقدام کردند و در اواخر سال 2018 به بازار عرضه شدند. Sonos به دلیل بلندگوهای هوشمند چند پلتفرمی خود که از الکسا ، Apple AirPlay و دستیار Google پشتیبانی می کنند ، شناخته می شوند ، در حالی که Arlo دوربین های امنیتی عالی خانگی تولید می کند.
سایر شرکتهای عمومی هوشمند خانه شامل ارائه دهنده خدمات اتوماسیون خانگی Control4 و ارائه دهنده راه حلهای امنیت خانه Alarm.com هستند.
در مجموع ، شرکت های دولتی هنوز در بازار خانه های هوشمند نادر هستند. با این حال ، این که برخی از شرکت ها در لیست قرار می گیرند ، هنوز نشانه خوبی است. میچل کلاین ، مدیر اجرایی اتحاد Z-Wave ، گفت: "IPO نشانه این است که فناوری خانه های هوشمند سرانجام شاهد جذب و مصرف واقعی مصرف کنندگان اصلی است."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____ _  _   
    | ___|| | | |  
 _  _ |___ \ | |_ | |__ 
| | | |  \ \| __|| '_ \ 
| |_| |/\__/ /| |_ | | | |
 \__,_|\____/ \__||_| |_|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب