بلندگوهای هوشمند | Loup Ventures

بلندگوهای هوشمند | Loup Ventures
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۹ خرداد ۱۴۰۰
با توجه به تست ضریب هوشی سالانه بلندگوهای هوشمند که توسط Loup Ventures ، یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده و در حال سرمایه گذاری انجام شده است ، از بین چهار بلندگوی اصلی راه اندازی شده توسط آمازون ، گوگل ، اپل و مایکروسافت ، دستیار Google هوشمندترین دستیار صوتی است و پس از آن Apple Siri قرار دارد. در فن آوری های مرزی.
آزمایشات بر روی نسل دوم Amazon Echo ، Google Home Mini ، Apple HomePod و Harman Kardon Invoke انجام شد. به نظر می رسد گوگل باهوش ترین است. نتیجه نشان می دهد دستیار گوگل به طور دقیق 88٪ س questionsالات را پاسخ می دهد ، سپس سیری با 75٪ ، الکسا با 73٪ و کورتانا با 63٪ س followedالات را دنبال می کند.
Google Assistant همچنین نمره 100٪ توانایی درک سوالات آزمون را کسب کرده است. از طرف دیگر ، سایر دستیارهای صوتی نیز از این نظر کاملاً عالی هستند و امتیازات آنها بیش از 99٪ است.
Loup Ventures می گوید: "هم تشخیص صدا و هم پردازش زبان طبیعی دستیارهای دیجیتال در سراسر صفحه تا حدی بهبود یافته است که به هر دلیلی ، همه آنچه را به آنها می گویید درک خواهند کرد."
Loup Ventures این آزمون را به صورت دوره ای انجام می داد و 800 س spال در پنج گروه مطرح می شد: س questionsالات "محلی" توانایی دستیار صوتی را برای بازیابی اطلاعات مانند مغازه ها و رستوران های محلی اندازه گیری می کنند. س questionsالات "تجارت" توانایی آنها در کمک به کاربران برای خرید کالا را ارزیابی می کند. س questionsالات "ناوبری" توانایی آنها را در جهت دهی صحیح برای کمک به فرد در حرکت از نقطه A به نقطه B آزمایش می کند. س questionsالات "اطلاعات" توانایی جستجو و یافتن اطلاعاتی مانند رویدادهای ورزشی را ارزیابی می کنند. و س questionsالات "فرمان" مربوط به کارهایی مانند ارسال یادآوری قرارهای آینده است.
دستیار Google بالاترین رتبه را در بین همه دسته ها به جز "دستور" دارد. سیری در این گروه بالاتر است. Loup Ventures می گوید ، این ممکن است به این دلیل باشد که Apple HomePod هرگونه درخواست مربوط به "پیام رسانی ، لیست ها و هر چیز دیگری به غیر از موسیقی را به دستگاه iOS جفت شده با بلندگو منتقل می کند" ، اضافه کرد که آیفون با ایمیل ، تقویم ، پیام رسانی ادغام عمیق دارد ، و غیره.
Loup Ventures می گوید: "در میان دستیارهای هوشمند موجود در بازار ،" تمایز دهنده اصلی ترین ابزار اصلی است که از آگاهی متنی ناشی می شود "، افزود که اگر بپرسید" تقویم من چیست؟ " یک پاسخ واقعا مفید ممکن است باشد ، "جلسه بعدی شما 20 دقیقه دیگر در استارباکس در خیابان 12 است. رانندگی 8 دقیقه یا اگر سوار اتوبوس شوید 15 دقیقه طول خواهد کشید. من تلفن شما را راهنمایی می کنم. "
ممکن است حاکی از آن باشد که اکوسیستم خانه هوشمند Apple’s HomeKit برتری خود را کسب خواهد کرد ، زیرا "فرمان" تنها دسته س questionال در میان این پنج مورد است که ممکن است هیچ ارتباطی با کنترل لوازم خانگی داشته باشد.


الکسا در تجارت الکترونیکی قدرت خود را از دست می دهد
انتظار می رود آمازون در رده "تجارت" رتبه بالاتری کسب کند اما دستیار Google به درستی به س questionsالات بیشتری درباره اطلاعات محصول و محل خرید برخی از موارد پاسخ می دهد. Loup Ventures می گوید ، Google Express به همان اندازه آمازون از نظر خرید واقعی اقلام یا بازپرداخت کالاهای مشترکی که کاربران خریداری کرده اند ، توانایی دارد.
این شرکت مثالی ارائه داد. وقتی از این س askedال پرسیدند "مانیکور چقدر هزینه دارد؟" الکسا پاسخ داد: "بهترین نتیجه برای جستجوی مانیکور ، کیت مانیکور و پدیکور برقی Beurer است. در آمازون 59 دلار است. می خواهید آن را بخرید؟
از طرف دیگر دستیار Google گفت: «به طور متوسط ​​یک مانیکور اساسی حدود 20 دلار برای شما هزینه دارد. با این حال ، انواع خاصی از مانیکور مانند اکریلیک ، ژل ، شلاک و بدون تراشه بسته به سالن از 20 تا 50 دلار قیمت دارند. "
در دسته های "محلی" و "ناوبری" ، Google Home و HomePod به لطف ادغام آنها با داده های نقشه های اختصاصی ، از فاصله دور بهتر از دیگران بودند ، زیرا بسیاری از س questionsالات مربوط به مشاغل محلی ، ایستگاه های اتوبوس ، نام شهرها و غیره بود.


همه دستیارهای صوتی باهوش تر می شوند
با این وجود ، همه دستیارهای صوتی در مقایسه با نتایج آزمون قبلی هوشمندتر شده اند. طی یک دوره 12 ماهه ، Google Home با 7 درصد رشد ، Echo با 9 امتیاز ، Siri (9 ماه) با 22 امتیاز و Cortana با 7 امتیاز از نظر پاسخ صحیح ، بهبود یافته است. Loup Ventures می گوید: "ما همچنان تحت تأثیر سرعتی که این فناوری در حال پیشرفت معنادار است تحت تأثیر قرار گرفتیم." 
الکسا بیشترین پیشرفت محسوس را داشت. بیشترین پیشرفت مربوط به بخش "اطلاعات" بود ، جایی که الکسا با س questionsالات بعدی و ارائه مواردی مانند قیمت سهام بدون نیاز به یک مهارت توانایی بسیار بیشتری داشت.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
              
              
 __ _  ___  ___  _  _ 
 / _` | / __| / _ \ | | | |
| (_| || (__ | (_) || |_| |
 \__,_| \___| \___/ \__, |
           __/ |
           |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب