خرید دوربین مدار بسته | خرید دوربین آنالوگ | خرید dvr

خرید دوربین مدار بسته | خرید دوربین آنالوگ | خرید dvr
تاریخ:
۱۸ خرداد ۱۴۰۰
امروزه افراد برای خرید دوربین مدار بسته می توانند به فروشگاه ها و همچنین نمایندگی های معتبر در سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به تهیه ی دوربین مدار بسته از این مراکز اقدام کنند. دوربین های مدار بسته می توانند در موارد مختلفی خصوصا در تامین امنیت محل کار و همچنین افزایش امنیت محل کار افراد تاثیر بسیار مثبتی را داشته باشند.
از جمله مواردی که افراد در زمان خرید دوربین مدار بسته به آن توجه ویژه ای دارند کیفیت تصویر و یا رزولوشن تصویر ارائه شده توسط دوربین مدار بسته ی مد نظر می باشد. معمولا افراد می خواهند تا دوربین مدار بسته ی آن ها با رزولوشن بسیار بالایی برای آن ها تصاویر را ارائه دهد چرا که امروزه دیگر کیفیت تصاویر در هر زمینه ای مطرح می باشد خصوصا در زمینه ی تصاویر دوربین های مدار بسته. 
 خرید-دوربین-مداربسته  مورد دیگری که افراد در زمان تهیه ی دوربین مدار بسته به آن توجه زیادی می کنند جنس بدنه ی دوربین مدار می باشد. در صورتی که جنس بدنه ی دوربین های مدار بسته ضعیف باشد معمولا کاربران زیادی را به خود جلب نمی کنند اما در صورتی که جنس بدنه ی آن ها قوی باشد بدون شک طرفداران بسیاری را برای خود جلب خواهند کرد.
مورد دیگری که می بایست در ارتباط با خرید دوربین مدار بسته ذکر کنیم قیمت این دوربین ها می باشد. معمولا افراد در هنگام اقدام برای خرید یک محصول مورد نیاز برای خود درباره ی قیمت آن کنجکاوی هایی را دارند که دوربین مدار بسته نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. برای خرید دوربین مدار بسته اصل و با کیفیت حتما به فروشگاه های معتبر و نمایندگی های معتبر مراجعه نمایید.
 

قیمت دوربین های مدار بسته به دلیل این که اکثرا وارداتی هستند وابسته به قیمت ارز می باشد، با توجه به این که در کشور شاهد نوسانات شدید ارزی و همچنین عدم ثبات اقتصادی هستم درباره ی قیمت کلیه کالا های وارداتی نمی توان نظر دقیق و یا قیمت دقیقی را ارائه نمود چرا که تحت تاثیر نوسانات  ارزی قیمت ها در زمان های مختلف با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

 

بیشتر بخوانیم : نصب دوربین مداربسته

 

خرید دوربین لامپی

خرید دوربین لامپی امروزه توسط افراد به شدت افزایش یافته است و به دلیل مزیت ها و همچنین قابلیت هایی که دارا می باشد توانسته است افراد را شیفته ی خود کند. خرید دوربین مدار بسته ی لامپی با توجه به نیاز های افراد می تواند گزینه ی بسیار جذابی برای استفاده باشد. تصویر برداری دوربین لامپی 360 درجه می باشد و از این نظر مزیت های بسیار را برای افراد در پی خواهد داشت.
از جمله مواردی که در زمان خرید دوربین مدار بسته توجه افراد را به خود جلب می کند و تبدیل به دغدغه ی بزرگی برای آن ها می گردد نصب دوربین مدار بسته می باشد. امروزه با توجه به این که در سراسر کشور نمایندگی های معتبر برای خرید دوربین مدار بسته وجود دارد در صورت خرید دوربین لامپی از این مراکز نصب آن نیز توسط نمایندگی ها صورت خواهد گرفت.
استفاده از دوربین های لامپی می تواند مزیت های بسیاری را برای افراد در پی داشته باشد. از جمله ی این مزیت ها برخورداری از سیستم ارسال تصاویر با استفاده از وای فای می باشد که نیاز به سیم را کاملا از بین می برد. علاوه بر آن دوربین های لامپی قابلیت دید در شب دارند و می توانند از کارت های حافظه ی 64 گیگابایتی نیز بهره ببرند و برای کاربران خود کارکرد بسیار خارق العاده ای داشته باشند.

 
 

 خرید دوربین آنالوگ

از جمله دیگر دوربین های مدار بسته ی موجود در بازار دوربین های آنالوگ می باشد که از محصولات قدیمی در زمینه ی دوربین های مدار بسته می باشد. کارایی دوربین دوربین آنالوگ به این صورت است که امواج آنالوگ را به منظور دریافت و همچنین منتقل کردن تصاویر دریافت می کند و این عمل را برای کاربر به نحو احسن انجام می دهد.
خرید دوربین مدار بسته ی آنالوگ نیز می تواند از نمایندگی های معتبر صورت بگیرد. نکته ای که وجود دارد این است که این نوع دوربین ها به دلیل این که از ساخته های نسل اولی می باشند دچار نویز و همچنین ایراداتی از این قبیل در موارد مختلفی می گردند و ممکن است کمی کاربران را مورد اذیت قرار دهند. علاوه بر آن کیفیت انتقال تصاویر نیز در دوربین آنالوگ به طبع در مقایسه با دوربین های پیشرفته ی امروزی کمی متفاوت تر خواهد بود.
 دوربین-لامپی-حفاظت کالا
 

به دلیل این که دوربین های آنالوگ از امواج آنالوگ برای دریافت و منتقل کردن تصاویر استفاده می کنند در کشورمان ایران خرید دوربین آنالوگ دارای محبوبیت های بسیاری هستند. نصب و استفاده از این مدل دوربین مدار بسته بسیار آسان تر از مدل های دیگر می باشد که این نکته در نوع خود بسیار قابل توجه و جالب می باشد. همچنین مورد بسیار مهم دیگری که باید در مورد خرید دوربین مدار بسته ی آنالوگ ذکر کنیم قیمت بسیار ارزان تر آن نسبت به دیگر مدل ها می باشد.

 

بیشتر بخوانیم : قیمت دوربین مداربستهدوربین-انالوگ-حفاظت کالا

خرید dvr

یکی از بهترین ابزار های همراهی که می توان برای دوربین مدار بسته خریداری نمود، خرید dvr می باشد. این دستگاه ها به عنوان ضبط کننده می باشند و دارای مزیت های مختلفی می باشند. خرید dvr می تواند از طریق فروشگاه های اینترنتی و همچنین نمایندگی های معتبر و در کنار آن فروشگاه های موجود در سراسر کشور صورت بگیرد.
اکثر این دستگاه ها به کانال هایی با تعداد متفاوت و مجهز به هایبرید مزین گشته اند. این دستگاه ها دارای رابط کاربری آسانی هستند و همه ی افراد می توانند به کمی اطلاعات از آن ها به راحتی به انجام امورات خود مشغول شوند. دستگاه های dvr در مدل های مختلف و ویژگی های منحصر به فرد با قیمت های کاملا مناسبی موجود هستند و افراد می توانند نسبت خرید آن ها با توجه به ویژگی های مورد نیاز خود اقدام نمایند و از مزیت هایی که این دستگاه برای آن ها به وجود می آورد نهایت بهره را ببرند.

دی-وی-ار-حفاظت کالا

 
سوالات متداول

1.قیمت دوربین داربسته بستگی به چه چیزی دارد؟
 

کیفیت تصویر و یا رزولوشن تصویر ارائه شده توسط دوربین مدار بسته ی مد نظر می باشد
قیمت دوربین های مدار بسته به دلیل این که اکثرا وارداتی هستند وابسته به قیمت ارز می باشد، با توجه به این که در کشور شاهد نوسانات شدید ارزی و همچنین عدم ثبات اقتصادی هستم درباره ی قیمت کلیه کالا های وارداتی نمی توان نظر دقیق و یا قیمت دقیقی را ارائه نمود چرا که تحت تاثیر نوسانات  ارزی قیمت ها در زمان های مختلف با یکدیگر متفاوت خواهند بود.


2.دوربین آنالوگ چیست؟

 کارایی دوربین دوربین آنالوگ به این صورت است که امواج آنالوگ را به منظور دریافت و همچنین منتقل کردن تصاویر دریافت می کند و این عمل را برای کاربر به نحو احسن انجام می دهد.

3.دوربین لامپی چیست؟

تصویر برداری دوربین لامپی 360 درجه می باشد و از این نظر مزیت های بسیار را برای افراد در پی خواهد داشت.
از جمله مواردی که در زمان خرید دوربین مدار بسته توجه افراد را به خود جلب می کند و تبدیل به دغدغه ی بزرگی برای آن ها می گردد نصب دوربین مدار بسته می باشد.

 
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____     ______ _   
| _ |    |___ /| |  
 \ V / _ __   / / | |__ 
 / _ \ | '_ \  / / | '_ \ 
| |_| || |_) |./ /  | | | |
\_____/| .__/ \_/  |_| |_|
    | |         
    |_|         
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب