Hummingbirds | برنامه Mercku | تداخل سیگنال

Hummingbirds | برنامه Mercku | تداخل سیگنال
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۷ خرداد ۱۴۰۰
شرکت اینترنت اشیا Mer مستقر در کانادا Mercku اعلام کرد که در CES 2019 از سیستم خانه هوشمند جدید خود با گره های بلندگوی هوشمند Wi-Fi رونمایی می کند.
گره های بلندگو که به طور مستقل کنترل می شوند ، به نام Hummingbirds ، توسط سیستم Wi-Fi مش سوم Mercku ، M3 تأمین می شوند.
سیستم صوتی از طریق برنامه Mercku قابل کنترل است و به کاربران امکان می دهد مرغ مگس خوار را به کتابخانه موسیقی مورد نظر خود متصل کنند.
مرکو می گوید: "با مرغ مگس خوار می توان همزمان از تلفن های مختلف در گره های مختلف موسیقی پخش کرد ، که برای خانواده ها یا حتی یک نفر از اتاق به اتاق دیگر نقل مکان می کند."
بسیاری از بلندگوهای هوشمند موجود امروزه دارای فاکتور شکلی هستند که به فضای اختصاصی روی میزهای رومیزی نیاز دارند. گره مرغ مگس خوار از این نظر متفاوت است که اندازه کوچکتر آن اجازه می دهد تا در کف قرار گیرد و می توان آن را در هر جایی به پریز دیواری متصل کرد و به کاربران انعطاف بیشتری برای افزودن صدای متصل به خانه می دهد.
گره های بلندگو را می توان برای یک مهمانی جدا کرد و به خانه منتقل کرد یا فقط برای فعال کردن جلوه صوتی فراگیر.
مرکو می گوید ، مرغ مگس خوار می تواند بدون سیم شارژ شود. "اسپیکر به صورت مغناطیسی به پایه متصل می شود و به صورت بی سیم شارژ می شود و با شارژ کامل 10 ساعت عمر باتری را تحویل می دهد."


حد وسط بین بلندگوی هوشمند و بلندگوی بلوتوث
به گفته بلیک جین ، سرپرست محصول ، این شرکت با هدف ارائه یک حد وسط بین بلندگوهای پیشرفته هوشمند که دارای ضریب شکل زیادی هستند و بلندگوهای بلوتوث ، ارزان و قابل حمل هستند اما فقط با یک دستگاه همزمان جفت می شوند. در مرکو "مرغ مگس خوار خلیج را در وسط با صوتی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای هر اتاق از خانه پر می کند که روی میز ، میز و میز کار شما صفر است."
به گفته Mercku ، سیستم صوتی به آخرین روتر M3 Mercku متصل خواهد شد تا یک شبکه Wi-Fi مش را تشکیل دهد ، تا 6000 فوت مربع را پوشش می دهد ، که اضافه می کند سیگنال ها به اطراف دیوارها و کف می رسند تا نقاط از بین برود.
این شرکت می گوید در مقایسه با سیستم قبلی M2 مرکو ، M3 تقویت کننده نیرو ، سیستم داخلی و یکپارچه سازی چیپست را بهبود بخشیده است.
سیستم جدید با سیستم مش M2 Hive و سایر محصولات Mercku سازگار است.


فناوری برای به حداقل رساندن تداخل
سیستم جدید همچنین برای کاهش تداخل سیگنال طراحی شده است. تداخل و سر و صدای فرکانس از چالش های رایج Wi-Fi و دستگاه های خانه هوشمند است.
جین توضیح داد: "نویز صوتی ناشی از اختلال در سیگنال های TDMA و تغییر شکل سیگنال های Wi-Fi و بلوتوث ، هر دو در باند فرکانس 2.4G ، می توانند صدای استاتیک و وزوز را در بلندگوها یا میکروفون ها ایجاد کنند." فرکانس های هوا (GSM ، Wi-Fi ، 4G) و سیگنال های تولید شده در دستگاه های صوتی ، اگر تعدیل شوند ، می توانند تداخل را ایجاد کنند ، حتی وزوز ایستا و حتی کیفیت صدا را کاهش دهند. "
این شرکت می گوید: بلندگوهای Hummingbird از فناوری کاهش نویز Mercku برای کاهش تداخل سیگنال استفاده می کنند تا صدای با کیفیت بالا ایجاد کنند ، در حالی که فاکتور فرم جمع و جور و براق متناسب با هر اتاق یا محیطی را دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب