Cognitive ، Plume و شریک کوالکام برای محصول امنیت خانه Omni

Cognitive ، Plume و شریک کوالکام برای محصول امنیت خانه Omni
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۲ خرداد ۱۴۰۰
Cognitive Systems ، Plume و Qualcomm Technologies همکاری خود را با استنلی بلک اند دکر در ایجاد محصول امنیتی پیشگام Omni اعلام کردند. قابلیت های منحصر به فرد Omni توسط فناوری Aura WiFi Motion Cognitive Systems ، پلتفرم خدمات شناختی خدمات Plume ، پشته نرم افزار دستگاه OpenSyn و بستر شبکه Qualcomm Mesh پیشرفته Qualcomm فعال می شوند. نتیجه یک سیستم امنیتی و تشخیص حرکتی است که به صورت خودکار نصب می شود و به کاربران نهایی هشدار می دهد تا در خانه و مشاغل خود و بدون هیچ گونه خطری در حریم خصوصی ، ایجاد دردسر برای راه اندازی و یا هزینه های زیاد همراه با دوربین های امنیتی و حسگرها ، در داخل و اطراف خانه و محل کار خود حرکت کنند. همکاری بین چهار سازمان گامی بی سابقه در جهت ایجاد یک خانه یا مشاغل واقعاً شناختی ، هوشمند است.
"ما بسیار خوشحالیم که از نزدیک با این شرکت های بزرگ همکاری می کنیم و نرم افزار Aura WiFi Motion خود را با راه حل های آنها ادغام می کنیم. با بیش از 35 اختراع ثبت شده ، ما در شرایطی هستیم که می توانیم صنعت خانه های هوشمند را با ارائه تشخیص حرکت برای برنامه های امنیتی و مراقبت از سالمندان مختل کنیم ، و به ویژه مهمترین زمینه حیاتی برای ایجاد یک خانه واقعی هوشمند است. " بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در سیستم های شناختی. "پشته نرم افزار WiFi Motion ما به Stanley Black & Decker's Omni این امکان را می دهد تا پوشش تشخیص حرکت را در کل خانه یا محل کار ، بدون دوربین فراهم کند ، تا کاربران از مکان و عزیزان خود مطمئن و مطمئن باشند."
فناوری Cognitive Systems ’Aura WiFi Motion از فناوری سنجش بی نظیر فرکانس رادیویی (RF) استفاده می کند که می تواند سیگنالهای WiFi را“ مشاهده ”و تفسیر کند. در بالای این سنجش RF ، سیستم های شناختی از تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده برای تشخیص و محلی سازی حرکت قابل اعتماد و دقیق استفاده می کنند.
راه حل Cognitive با OpenSync ، یک نرم افزار تعبیه شده منبع باز که به شرکایی مانند Cognitive اجازه می دهد برنامه ها را برای مخاطبان آماده در میلیون ها خانه راه اندازی کنند ، ادغام می شود. OpenSync به طور هوشمند داده های جمع آوری شده توسط Omni را در Plume Cloud پردازش می کند و سرویس های جدید را قادر می سازد مستقر شوند ، مدیریت و پشتیبانی شوند.
تایسون ماریان ، مدیر ارشد بازرگانی در Plume ، گفت: "با تغییر چشم انداز اینترنت اشیا با استفاده از دستگاه ها و موارد استفاده بیشتر ، مشتریان به طور فزاینده ای به دنبال ارائه دهندگان خدمات جدید برای ورود به خانه و ارائه راه حل های جدید هستند." "Omni یک نمونه عالی از چگونگی فعال کردن شرکای ما برای ارائه برنامه های جدید WiFi و کسب درآمد از خدمات آنها است که با استفاده از پورتفوی خدمات موجود ما می تواند داده های بصیرتی و عملکردی را ارائه دهد."
Omni توسط استنلی بلک اند دکر در تابستان 2019 برای خرید در دسترس خواهد بود. اسپنسر مید ، معاون رئیس جمهور ، پیشرفت نوآورانه در استنلی بلک و گفت: "هدف ما این است که یک محصول امنیتی را فراهم کنیم که آرامش واقعی را فراهم کند." دکر فناوری Aura WiFi Motion "Cognitive Systems" ، همراه با WiFi تطبیقی ​​ارائه شده از طریق پلت فرم خدمات شناختی Plume ، امکان همکاری واقعی بین دستگاه های اینترنت اشیا را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که حرکت از نظارت و تفسیر م effectivelyثر برخوردار است ، به مشتریان امکان می دهد نه تنها از خانه ها و مشاغل خود محافظت کنند ، بلکه حفظ حریم خصوصی آنها. "
گوپی سیریننی ، معاون رئیس جمهور ، مدیریت محصول ، Qualcomm Technologies ، Inc گفت: "همانطور که با تکثیر سریع دستگاه های متصل در خانه طی چند سال گذشته مشهود است ، مصرف کنندگان در پرتگاه دوره جدیدی در فناوری خانه های هوشمند قرار دارند." ما خوشحالیم که در کنار سیستم های شناختی ، Plume و Stanley Black & Decker در حال کار هستیم که آنها فن آوری های بی سیم در حال ظهور مانند شبکه سنجش RF و شبکه مش را برای ارائه این برنامه های جدید ابتکاری به صنایع مستقر مانند امنیت خانه و مشاغل به کار می گیرند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
         _____    
        / __ \    
 _ __ __   __`' / /' ___ 
| '__|\ \ /\ / / / /  / _ \ 
| |  \ V V / ./ /___| (_) |
|_|   \_/\_/ \_____/ \___/ 
               
               
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد
 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد

بیشتر شرکت های بلندگو هنگام استفاده از Amazon Alexa یا Google Assistant طرفین را انتخاب می کنند. Sonos و Harman Kardon از استثنائات بازار هستند و اکنون مارشال به اردوگاه پیوسته است. مارشال اعلام کرده است که دو بلندگوی هوشمند خود - Acton ll Voice و Stanmore ll Voice - را با دستیار Google ساخته شده ...  ادامه مطلب 
نصب دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نصب دوربین مدار بسته

به دوربین هایی که در یک محل نصب می گردد تا از یک محیط مشخص شده برای آن ها عملیات ضبط تصاویر و ارائه ی آن به صورت لحظه ای را انجام دهند دوربین مدار بسته گفته می شود. دوربین های مدار بسته امروزه در مدل های مختلف و با کیفیت های گوناگون در دسترس می باشند و افراد می توانند برای خرید آن ها به نمایندگی ها و همچنین فروشگاه ...  ادامه مطلب 
قیمت دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی؟ یکی از بهترین دوربین های قابل استفاده توسط افراد دوربین های دید در شب رنگی می باشند. قیمت دوربین مدار بسته در این مدل ها بسیار مناسب بوده و این محصولات  در مدل های مختلف مانند وارم لایت و استار لایت در بازار موجود هستند. دوربین های وارم لایت می توانند با تاباندن نور طبیعی ...  ادامه مطلب