جلوگیری از وحشت در خیابان بزرگ با Abloy UK

جلوگیری از وحشت در خیابان بزرگ با Abloy UK
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۳ خرداد ۱۴۰۰
به دنبال گزارش های اخیر مبنی بر اینکه فروشگاه های خرده فروشی توسط پلیس ضد ترور برای راه اندازی کمپین Protect and Prepare (مشاوره و آماده سازی) برای تهیه برنامه های اضطراری اضطراری توصیه می کنند که امنیت "شصت ثانیه" داشته باشد ، کارشناس امنیتی Abloy UK بر اهمیت سیستم های کنترل دسترسی که قفل پویا ارائه می دهند ، برجسته است. چک لیست برای جلوگیری از وحشت در هنگام گزارش حملات تروریستی.
مغازه های خیابان های عالی در سراسر کشور در ایام کریسمس شلوغ ترین دوره خود را تجربه می کنند. با حضور تعداد زیادی از مردم ، پلیس ضد ترور در حال تهیه یک لیست امنیتی برای فروشگاه ها است که می تواند در مدت زمان شصت ثانیه برای جلوگیری از وحشت گسترده در شرایط ترور یا شرایط اضطراری اجرا شود.
برای بهبود زمان واکنش و اطمینان از تخلیه تا حد ممکن روان ، کارکنان باید بدانند که چه کسی مسئول برنامه های اضطراری است ، چه زمانی تخلیه یک فروشگاه مناسب است ، چه زمان برای سفارش قفل کردن ، و بهترین مکان برای مخفی کردن در صورت از حمله.

روشی م forثر برای خرده فروشان برای آمادگی در برابر چنین تهدیدی ، استفاده از Dynamic Lockdown است ، یعنی توانایی تأمین امنیت اساسی زندگی در صورت بروز چنین مواردی مانند حمله تروریستی یا سایر تهدیدهای پیش بینی نشده. این امکان را برای تقسیم بندی ساختمان ها و مکان ها از طریق کنترل جریان افراد از طریق جلوگیری از دسترسی به متجاوزان غیر مجاز ، ایجاد امنیت فیزیکی واقعی از سمت امن درب ، در عین حال امکان خروج و فرار در صورت لزوم ، فراهم می کند.
این امر می تواند با جلوگیری از دسترسی تهدیدها به داخل ساختمان ، اما در عین حال به آنها اجازه دهد در صورت لزوم از ساختمان خارج شوند ، در محافظت از عموم مردم دارای اهمیت حیاتی است.
با در نظر داشتن این موضوع ، Abloy UK راه حل هایی را ارائه داده است که می تواند قفل Dynamic Lockdown را برای طیف گسترده ای از برنامه ها فراهم کند. برای بخش خرده فروشی به طور خاص ، سیستم های Abloy برای ایمن سازی درهای بین مناطق عمومی و غیر عمومی و خروج از مناطق اصلی کارکنان در دسترس هستند. محصولات شامل طیف قفل های برقی سازگار Abloy و سیستم Escape Door (EDS) است.
قفل های برقی - مانند قفل شیر برقی Abloy EL560 و قفل موتوری EL520 - با کنترل قفل یا دسته یا با ارائه کارت مجاورت یا درخواست خروج از دستگاه ، با پیچ و مهره کار می کنید. این اطمینان می دهد که فقط افراد مجاز می توانند به ساختمان دسترسی پیدا کنند و سیستم از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری می کند.
علاوه بر این ، EDS مسدود کردن با یک عنصر قفل از کار افتاده را باز می کند که برای کار به هیچ ورودی مکانیکی احتیاج ندارد و کنترل هوشمندی که امکان اتصال به سیستم های اعلام حریق یا سایر سیستم های کنترل ساختمان را برای اطمینان از فرار در شرایط اضطراری فراهم می کند. واحد Trigger دارای یک کلید-کلید و یک دکمه فشار است که به کنترل کننده می گوید مکانیزم قفل را آزاد کند تا فرار ایمن باشد.
پت جفریس ، مدیر بازرگانی در Abloy UK ، اظهار داشت: "این یک ابتکار عالی پلیس ضد ترور است زیرا خرده فروشان را فعال تر می کند و قادر به پاسخگویی سریعتر به حوادث بالقوه تهدید کننده زندگی هستند.
"خروج از ساختمان می تواند مسئله زندگی و مرگ باشد ، بنابراین ما در Abloy به طور مداوم اهمیت سیستم های فرار اضطراری را با آموزش رایگان استانداردها و انطباق از طریق آکادمی خود ارتقا می دهیم."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد
 ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مارشال برای اولین بار دو بلندگوی هوشمند مجهز به دستیار Google ارائه می دهد

بیشتر شرکت های بلندگو هنگام استفاده از Amazon Alexa یا Google Assistant طرفین را انتخاب می کنند. Sonos و Harman Kardon از استثنائات بازار هستند و اکنون مارشال به اردوگاه پیوسته است. مارشال اعلام کرده است که دو بلندگوی هوشمند خود - Acton ll Voice و Stanmore ll Voice - را با دستیار Google ساخته شده ...  ادامه مطلب 
نصب دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نصب دوربین مدار بسته

به دوربین هایی که در یک محل نصب می گردد تا از یک محیط مشخص شده برای آن ها عملیات ضبط تصاویر و ارائه ی آن به صورت لحظه ای را انجام دهند دوربین مدار بسته گفته می شود. دوربین های مدار بسته امروزه در مدل های مختلف و با کیفیت های گوناگون در دسترس می باشند و افراد می توانند برای خرید آن ها به نمایندگی ها و همچنین فروشگاه ...  ادامه مطلب 
قیمت دوربین مدار بسته
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مداربسته دید در شب رنگی؟ یکی از بهترین دوربین های قابل استفاده توسط افراد دوربین های دید در شب رنگی می باشند. قیمت دوربین مدار بسته در این مدل ها بسیار مناسب بوده و این محصولات  در مدل های مختلف مانند وارم لایت و استار لایت در بازار موجود هستند. دوربین های وارم لایت می توانند با تاباندن نور طبیعی ...  ادامه مطلب 
دوربین مدار بسته بیسیم
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دوربین مدار بسته بیسیم

دوربین مدار بسته بیسیم چیست؟ دوربین مدار بسته بیسیم به مدلی از دوربین های مدار بسته گفته می شود که بدون استفاده از سیم، عملیات انتقال تصاویر را انجام می دهند. گفتنی هستیم که برای تامین برق این مدل ها حتما باید از سیم استفاده شود و راه دیگری برای تامین برق وجود ندارد. این مدل از دوربین ها بسیار به روز و پیشرفته ...  ادامه مطلب 
 ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

دوربین مداربسته ahd

 دوربین مداربسته ahd چیست؟  دوربین مداربسته ahd یکی از سیستم های انتقال تصویر به صورت تلویزیونی می باشد که امروزه در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در پاسخ به این سوال که دوربین مداربسته ahd چیست؟ هم باید بگوییم که این مدل از دوربین ها دارای تفاوت های آنچنانی با دیگر دوربین ها نیستند و صرفا در مقایسه با ...  ادامه مطلب