SigmaDots | صنعت خودرو | فناوری بلاکچین

SigmaDots | صنعت خودرو | فناوری بلاکچین
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۱ خرداد ۱۴۰۰
خطر امنیت اینترنت اشیا واقعی است. به گفته گارتنر ، حدود دو سال دیگر 25 میلیارد چیز متصل به کار خواهد بود. از آنجا که ابزارهای امنیتی سنتی با فناوری جدید که به سرعت در حال پیشرفت نیستند ، Essene Group ارائه دهنده راه حل های خانه هوشمند می گوید که شرکت سایبری SigmaDots را در CES 2019 راه اندازی می کند تا این مسئله را حل کند. 
هایم امیر ، رئیس و مدیرعامل Essence Group ، گفت: "در جهانی که استفاده از فناوری همیشه در آن وجود دارد ، خطر حملات سایبری نیز وجود دارد - با عواقب فزاینده ای فزاینده." امیر گفت: "SigmaDots" برای ایجاد تمایز در جهانی که همه چیز به هم متصل است - و آسیب پذیر تأسیس شده است. 
SigmaDots قادر خواهد بود از یک سیستم اینترنت اشیا با میلیون ها گره محافظت کرده و انواع تعاملات و عمودی ها از جمله ارتباطات ، مراقبت های بهداشتی ، صنعتی و خانه های هوشمند را ایمن سازد. در آینده ، راه حل SigmaDots از صنعت خودرو نیز پشتیبانی خواهد کرد. 
SigmaDots معماری بدون سرور مبتنی بر فناوری بلاکچین نسل بعدی است که از معماری غیرمتمرکز برای کاهش خطر خرابی ها و تداوم ارائه دهندگان خدمات استفاده می کند. 
این شرکت نوپا در حال آزمایش سازوکار محافظت از فضای مجازی به همراه یک شریک است که یکی از بزرگترین شرکتهای نظارتی در جهان است.


راه حل خانه هوشمند ژاپن
CES 2019 تعدادی استارت آپ از سراسر جهان را به نمایش می گذارد. به عنوان مثال غرفه فناوری ژاپن هفت استارت آپ را به نمایش می گذارد. در میان آنها شرکت Robot Home است که کیت آپارتمان خود را به نمایش می گذارد - یک سرویس اینترنت اشیا برای تبدیل هوشمند به املاک اجاره ای در حالی که نوید "سبک جدیدی از زندگی" را می دهد.
Robot Home می گوید در حالی که به مدیران املاک کمک می کند تا کارایی کسب و کار را بهبود ببخشند ، راه حل آن امنیت و راحتی بیشتر را برای ساکنان فراهم می کند. این گوشی هوشمند ساکن را به یک کلید برای باز کردن قفل درب ، یک ریموت برای کنترل کولر و روشنایی ، یک اینترکام برای پاسخگویی به درب ، از جمله سایر عملکردها تبدیل می کند.
Robot Home همچنین با آپارتمان TATEUR به تولید مشترک خانه های هوشمند پرداخت. در این میان یک درگاه تبلت وجود دارد که به مستاجران امکان کنترل لوازم خانگی ، گفتگو با مدیریت و موارد دیگر را می دهد. Robot Home همچنین سنسور دما ، سنسور پنجره ، قفل هوشمند و نور هوشمند را روانه بازار کرد.


دستگاه تصفیه هوا از ایتالیا
استارت آپ Clairy مستقر در ایتالیا راه حل خود را برای نظارت و تمیز کردن هوای داخلی در CES 2019 به نمایش می گذارد. Natede دومین محصولی است که توسط این شرکت راه اندازی شده است. این یک سیستم هوشمند تصفیه هوا طبیعی است که ادعا می شود قادر است 93٪ از ترکیبات آلی فرار و 99٪ ویروس ها و باکتری ها را از بین ببرد. 
علاوه بر استفاده از نیروگاه برای تمیز کردن هوا ، Natede دارای سنسورهایی است که کیفیت هوا ، دما ، رطوبت و ریزگردها را اندازه گیری می کند.


50 استارت آپ از هلند
هلند چند روز پیش اعلام کرد که 50 استارت آپ در CES 2019 در غرفه Holland شرکت خواهند کرد. فناوری های به نمایش درآمده شامل سلامت دیجیتال ، رباتیک ، تحرک هوشمند ، اینترنت اشیا ، خانه هوشمند ، هوش مصنوعی و شهر هوشمند است. 
هلند با جمعیت نسبتاً کم 17 میلیون نفر دروازه اروپا است. گربرت کانست ، سرکنسول هلند مستقر در سانفرانسیسکو گفت: "این مکان" زادگاه WiFi ، بلوتوث ، دیسک فشرده و فناوری LED است - و همچنین پیشرفت های بزرگی مانند اره چوب ، میکروسکوپ و زیردریایی. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب