AIFA Technology | مادون قرمز | Amazon Alexa

AIFA Technology | مادون قرمز | Amazon Alexa
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دستگاه های بیشتری در عصر جدید اینترنت اشیا به اینترنت متصل می شوند. مانند تلفن های هوشمند ، لوازم خانگی از جمله تلویزیون ، تهویه هوا و چراغ های سقفی برای تبدیل شدن به "هوشمند" همه در شرف اتصال هستند.
اما این تغییر یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. اکثر وسایل موجود در حال حاضر از طریق Wi-Fi برای اتصال متصل نیستند. اغلب اوقات دستگاه ها از طریق سیگنال های مادون قرمز با دنیای خارج ارتباط برقرار می کنند ، که به آنها امکان کنترل از راه دور را می دهد.
تولید کننده کنترل از راه دور AIFA Technology از دانش فنی خود برای ایجاد یک نوآوری استفاده کرده است. محصول جدید آن i-Ctrl لوازم مادون قرمز را به اینترنت متصل می کند. i-Ctrl به شکلی زیبا مانند بشقاب پرنده و به اندازه کافی کوچک برای قرار دادن در کف دست ، به عنوان یک ریموت عمل می کند و همزمان به Wi-Fi متصل می شود و به کاربران امکان می دهد با استفاده از تلفن های هوشمند مجهز به اینترنت لوازم خانگی مادون قرمز را کنترل کنند.
تمام سیگنال های انتقال از راه دور را می توان در تلفن شما فراخوانی و ذخیره کرد. برنامه i-Ctrl دکمه های موجود در یک ریموت را دارد ، بنابراین اکنون تلفن می تواند به عنوان ریموت کار کند.
قدرت AIFA در پس زمینه آن به عنوان یک تولید کننده تجهیزات اصلی نهفته است که بیش از 20 سال کنترل از راه دور را انجام داده است. به گفته مدیر کل AIFA نی ون لو ، این یکی از معدود شرکت هایی در جهان است که قادر به ساخت IC های از راه دور خود است.


به همه لوازم مادون قرمز متصل می شود
به لطف تخصص کنترل از راه دور AIFA ، i-Ctrl می تواند با تلویزیون ها ، جعبه های تنظیم صدا ، دستگاه های پخش دی وی دی ، استریوها ، تهویه هوا ، پنکه ها ، چراغ های سقفی و غیره صحبت کند که از طریق ریموت مادون قرمز در مارک های مختلف قابل کنترل هستند. این شرکت ادعا می کند که بانک اطلاعاتی آن از 95٪ سازندگان لوازم خانگی در جهان سیگنال های مادون قرمز دارد. به عبارت دیگر ، اگر لوازم خانگی دارید که از راه دور قابل کنترل است ، احتمال اینکه i-Ctrl بتواند آن را کنترل کند زیاد است.
همچنین ، قابلیت های بیشتری که در یک ریموت وجود دارد ، چه برای تلویزیون ، کولر و غیره باشد ، می توانند در رابط برنامه i-Ctrl کپی شوند. i-Ctrl در این زمینه در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار ، می تواند حرف اول را بزند.
i-Ctrl به خصوص در توانایی "یادگیری" سیگنال های از راه دور تهویه مطبوع که قبلاً آنها را تشخیص نمی داد ، از لبه برخوردار است. سیگنال انتقال از راه دور برای هر درجه تنظیم درجه حرارت تغییر می کند ، و AIFA دارای یک فناوری ثبت شده برای مطابقت با انتقال است.


ابر امن
همچنین ، کار توسعه نرم افزار گسترده ای برای ایجاد i-Ctrl انجام شد. به طور خاص ، رمزگذاری نرم افزار در پنج جز necessary ضروری است: سیستم عامل و ماژول های Wi-Fi ؛ برنامه iOS ؛ برنامه اندروید ؛ و نرم افزار ابری.
i-Ctrl در امنیت ابری برجسته است ، زیرا مکانیسم های قوی رمزگذاری و رمزگشایی نصب شده اند. نی گفت ، مکانیسم های امنیتی مطابق با استاندارد آژانس امنیت ملی ایالات متحده است و افزود که این امر ضروری است زیرا حملات هکرهای زیادی به طور روزانه رخ می دهد.
از آنجا که پیوندهای ابری AIFA با سیستم عامل Google Assistant و Amazon Alexa امکان پذیر است ، کاربران می توانند از طریق بلندگوهای هوشمند مانند Google Home و Amazon Echo ، کنترل صوتی لوازم خانگی خود را که به i-Ctrl متصل هستند ، کنترل کنند.


راهی آسانتر برای زندگی هوشمند
i-Ctrl روشی نسبتاً مقرون به صرفه برای افرادی که می خواهند خانه های هوشمند را تجربه کنند ارائه می دهد.
اخیراً بسیاری از مارک های لوازم خانگی ماژول های Wi-Fi را در محصولات خود جاسازی کرده اند تا هوشمند شوند یا به اینترنت متصل شوند. نی گفت: اگرچه ماژول هزینه کمی دارد ، اما قیمت بالایی به این محصولات مجهز به Wi-Fi متصل می شود. به عنوان مثال کولرهای گازی مجهز به Wi-Fi در هند و ژاپن 300 دلار بالاتر از نمونه های مادون قرمز خود هستند. در حالی که هزینه ماژول اضافه شده یک دستگاه را متصل می کند ، i-Ctrl بسیاری از لوازم خانگی را متصل می کند.
شایان ذکر است که لوازم مادون قرمز قدیمی وجود دارد که به سادگی نمی توان آنها را از طریق ماژول های Wi-Fi به روز کرد. i-Ctrl می تواند مشکل را حل کند. نی گفت: "با i-Ctrl ، نیازی به ارتقا ندارید ، می توانید از لوازم خانگی موجود خود استفاده کنید."
مانند کنترل کننده ها یا دروازه های هوشمند ، i-Ctrl وظایف برنامه ریزی و صحنه را دارد ، تا در یک زمان از پیش تعیین شده به طور خودکار وسایل را روشن یا خاموش کند و همزمان چندین دستگاه خانه را روشن یا خاموش کند.
راحتی و راحتی که i-Ctrl می تواند به همراه داشته باشد کاملاً مشخص است. وقتی می خواهید تلویزیون ، کولر و غیره را روشن کنید ، دیگر نیازی نیست که ابتدا ریموت را بگیرید. فقط تلفن را بیرون آورده و وسایل را از آنجا کنترل کنید.
همچنین ، برخی از خانواده ها ده ها کنترل از راه دور در خانه برای وسایل مختلف دارند. با i-Ctrl ، کاربران دیگر نیازی به تعویض از راه دور نخواهند داشت ، زیرا تلفن هوشمند اکنون می تواند به عنوان یک ریموت جهانی کار کند. کاربران سالخورده ممکن است این ابزار را به خصوص مفید بدانند.
i-Ctrl به احتمال زیاد در دنیای امروز که هنوز هم با وسایل مادون قرمز اشباع شده جذابیت گسترده ای دارد که تعداد آنها ده ها میلیارد است. i-Ctrl به طور بالقوه می تواند همه آنها را به لوازم هوشمند تبدیل کند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____  ___  __ _ 
| ___| /  | / _|(_)
|___ \ / /| || |_ _ 
  \ \/ /_| || _|| |
/\__/ /\___ || | | |
\____/   |_/|_| |_|
           
           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب