MicroVision | Interactive Display Engine

MicroVision | Interactive Display Engine
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد. 
این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به هوش مصنوعی" رونمایی خواهد کرد. 
این شرکت می گوید ، از جمله آنها موتور نمایشگر تعاملی (Interactive Display Engine) است که مصرف کنندگان را قادر می سازد "تجربه کاربری طبیعی تری" با بلندگوهای هوشمند داشته باشند. MicroVision این کار را با "افزودن بینایی ، لمس و اشاره به تعاملات صوتی موجود" انجام خواهد داد.
MicroVision اضافه می کند ، شرکت کنندگان در CES می توانند شاهد موارد مختلف استفاده از بلندگوی هوشمند AI باشند "با لمس چند نقطه ای" و "فعل و انفعالات حرکتی در هوا". 
Interactive Display Engine یک راه حل است که سخت افزار ، نرم افزار و یادگیری ماشین را در لبه های خود ادغام می کند. MicroVision می گوید موتور جمع و جور آن قادر به نمایش یک نمایشگر 15 اینچی بر روی دیوار یا میز است. این صفحه نمایش دارای وضوح بالا ، رنگ های زنده و اشباع با نسبت کنتراست شدید است.
ماه گذشته MicroVision نحوه استفاده از فناوری جدید را نشان داد. ویدئویی در وب سایت این شرکت نشان می دهد قابلیت های آمازون الکسا را ​​می توان به پیشخوان منتقل کرد. MicroVision نمایشگری را به نمایش می گذارد که به نظر می رسد صفحه نمایش Echo Show روی میز آشپزخانه است. این صفحه نمایش اطلاعات بصری همراه با پاسخ های کلامی الکسا را ​​ارائه می دهد. همانطور که کاربر با الکسا غذا سفارش می دهد ، صفحه نمایش آنچه در سبد خرید سفارش داده شده است را نشان می دهد و پیشنهادات را پیشنهاد می کند. کاربر ممکن است انگشت خود را روی صفحه نمایش بکشد و فشار دهد.
این نمایشگر عملکردهای بیشتری برای استفاده در آشپزخانه دارد ، مانند پخش فیلم های دستورالعمل پخت و پز یا تبدیل شدن به صفحه تایمر در زمانی که کاربر می خواهد مرغ را در اجاق قرار دهد.
علاوه بر این ، این نمایشگر از ویژگی های کاربردی برای استفاده در آشپزخانه برخوردار نیست. به عنوان مثال ، این اجازه می دهد تا کاربران یک ماشین سواری سفارش دهند و بازی هایی مانند Friendly Feud را انجام دهند.
این شرکت می گوید ، تظاهرات در CES نشان می دهد که چگونه می توان فناوری MicroVision را "برای انواع برنامه ها با قابلیت نمایش ، تعامل و سنجش" تطبیق داد.


برنامه های هوشمند از طریق حسگرها فعال می شوند
نوآوری دیگری که MicroVision در CES ارائه خواهد داد ، Consumer LiDAR است ، کلاس جدیدی از حسگرهای عمق جمع و جور ، میان برد و هوشمند. این پیشنهادات جدید مربوط به اتوماسیون خانه ، امنیت و ناوبری را امکان پذیر می کند. این شرکت می گوید: "این حسگرها" به برنامه ها و خدمات مجهز به هوش مصنوعی امکان درک دقیق محیط با تأخیر کم و وضوح مکانی بالا را می دهند. " 
در CES ، MicroVision موارد استفاده خود را مانند مدیریت خودکار دستگاه های خانه هوشمند از طریق شناسایی افراد و اطلاعات موقعیت یابی به شما نشان می دهد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب