اشتراک های آنلاین ویدئویی | بالاترین سطح (OTT)

اشتراک های آنلاین ویدئویی | بالاترین سطح (OTT)
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
از پتانسیل 5G تا قدرت هوش مصنوعی (AI) ، زندگی متصل شده ما با همگرایی فن آوری های دگرگون کننده شکل می گیرد. در آخرین مقاله سفید IHS Markit "The Top Trends of 2019" ، تحلیلگران ویدیو ، محاسبات لبه ای و هوش مصنوعی را به عنوان فناوری های تأثیر عمده در بازارهای تجاری و مصرفی در سال آینده شناسایی کردند.

همه جا ویدیو
افزایش همه گیر بودن ویدئو ، تغییرات چشمگیر صنعت را وادار می کند ، زیرا تعداد بیشتری از بازیکنان به دنبال توجه و درآمد مصرف کننده هستند و کسب و کارها برای کنار آمدن با تقاضای فزاینده سازگار می شوند.
انتظار می رود اشتراک های آنلاین ویدئویی از طریق بالاترین سطح (OTT) و پخش کننده های رسانه های سنتی بین سال های 2017 و 2022 بیش از دو برابر شود ، در این زمان آنها به مرز یک میلیارد دلار می رسند. در حالی که تلویزیون ، سرگرمی در خانه ، رسانه های اجتماعی ، بازی های ویدیویی و سایر بخشهای رسانه در قلب روند ویدئو در همه جا قرار دارند ، سایر صنایع - از جمله امنیت ، آموزش و مراقبت های بهداشتی - نیز به طور فزاینده ای به فناوری ویدئو متکی هستند.


محاسبه لبه
این لبه در حال تغییر نحوه استقرار شبکه ها و ساخت دستگاه ها است. این منابع جدید درآمد را امکان پذیر می کند ، زیرا منابع محاسبه در دسترس نزدیکتر به مصرف کننده نهایی قرار می گیرد. شرکتهای ارائه دهنده خدمات ، ارائه دهندگان ابر و اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) به ویژه در بحث اصلی نقش مهمی دارند ، زیرا کل زنجیره ارزش را تحت تأثیر قرار می دهد - از ارائه دهندگان نیمه هادی ، از طریق تولید کنندگان ، رسانه ها ، امنیت ، بازی ها و سایر بخشها. 
مانع اصلی استقرار لبه موثر پهنای باند زیادی است که لازم است ، در حالی که مهمترین مسئله نیاز به کاهش ترافیک بالادست از طریق تجزیه و تحلیل ، به منظور دستکاری و اصلاح داده ها در لبه است. براساس نظرسنجی IHS ، برنامه برتر ارائه محتوای ویدئویی بود که 92 درصد پاسخ دهندگان آن را به عنوان حوزه تأثیر و نگرانی تشخیص دادند.


هوش مصنوعی
سرعت توسعه در هوش مصنوعی به پذیرش آن در چندین صنعت از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی ، بهداشت و درمان ، صنایع و خودرو کمک کرده است. انتظار می رود تا سال 2025 بیش از 170 میلیون سیستم هوش مصنوعی در بخش خودرو اجرا شود. 
توسعه الگوریتم ها و روش های جدید برای افزایش کارایی و قابلیت حل مسئله توسط پیچیدگی زیاد چندین برنامه کاربردی و شیوع داده های بزرگ هدایت می شود. برای توسعه کامل هوش مصنوعی ، بسیاری از اجزا و نیروهای محرک باقی مانده اند که باید بالغ شوند.


سایر فناوری ها
این مقاله سفید همچنین به بررسی فناوری هایی مانند 5G ، IoT و دستیار صوتی می پردازد. طبق نظرسنجی IHS Markit ، از هر 10 اپراتور تلفن همراه هشت نفر در حال حاضر مشغول آزمایش و آزمایش فناوری 5G هستند.
در حالی که فروشندگان در ابتدا بر روی ارائه ویژگی ها و عملکردهای مشترک در همه برنامه های اینترنت اشیا متمرکز بودند ، بسیاری از فروشندگان محصولات خود را به راه حل های عمودی خاص ، به ویژه برای اتومبیل های متصل ، شهرهای هوشمند و اتوماسیون صنعتی گسترش می دهند. از سال 2017 تا 2022 ، IHS Markit پیش بینی می کند 38 درصد رشد سالانه مرکب در تعداد تجمعی دستگاه های اینترنت اشیا under تحت مدیریت توسط یک سیستم عامل کاربردی داشته باشد که تا سال 2022 به 6.7 میلیارد دستگاه تحت مدیریت افزایش یابد.
رابط انسان و ماشین یکی دیگر از مواردی است که گوگل ، سامسونگ ، اپل و سایر شرکت های فناوری در سال آینده توجه بیشتری را به آن معطوف می کنند و سرمایه گذاری زیادی برای ارائه عملکرد بهتر در کلاس در دستیاران مجازی ، تشخیص صدای طبیعی و سایر برنامه ها انجام می دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _____ _     
    / __ \| |     
__  __`' / /'| |__  ____
\ \ / / / / | '_ \ |_ /
 \ V / ./ /___| | | | / / 
 \_/ \_____/|_| |_|/___|
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب