Thread Group | Zigbee Alliance | Parks Associated

Thread Group | Zigbee Alliance | Parks Associated
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
اتحاد Zigbee Alliance و Thread Group با تکمیل مشخصات Dotdot 1.0 و اعلام برنامه گواهینامه Dotdot over Thread به یک مرحله مهم در همکاری بین اینترنت اشیا رسیده اند. برای اولین بار ، توسعه دهندگان محصولات هوشمند می توانند با اطمینان از یک زبان قابلیت همکاری بالغ ، باز و قابل تأیید از طریق شبکه IP کم مصرف استفاده کنند. این امر باعث کاهش ریسک توسعه محصول و انسداد جاده ها ، امکان استفاده از برنامه های جدید اینترنت اشیا و بهبود تجربه مصرف کننده با کاهش تکه تکه شدن اینترنت اشیا می شود.
تام کربر ، مدیر ارشد استراتژی اینترنت اشیا و تحقیقات سفارشی ، Parks Associated گفت: "ادغام Dotdot بر روی Thread صنعت را با ارائه قابلیت همکاری در شبکه های خانگی مختلف از طریق چارچوب برنامه Dotdot به جلو می برد. "این نوع همکاری در صنعت ، فروشندگان و سازمانهای استاندارد برای همکاری گسترده و موفقیت دستگاههای خانه هوشمند حیاتی است."


آوردن اینترنت به اینترنت اشیا
دستگاه های هوشمند امروزی هنگامی که به زبان های مختلف صحبت می کنند (یا در اصطلاحات فنی از "لایه های برنامه" مختلف استفاده می کنند) می توانند برای ارائه یک تجربه یکپارچه تلاش کنند. اتحاد Zigbee با ترکیب یک لایه کاربردی باز و مشترک که محصولات بسیاری از فروشندگان مختلف را به هم متصل می کند و محصولات محبوب خانه های هوشمند مانند Comcast Xfinity Home Security و Amazon Echo Plus و Echo Show جدید را به طور یکپارچه متصل می کند ، این مشکل را حل کرد.
Dotdot آن زبان جهانی دستگاه را می گیرد و آن را قادر می سازد تا بر روی شبکه IP کم مصرف Thread کار کند و همین رویه اثبات شده را برای برنامه هایی که از IP بهره مند هستند گسترش دهد. با استفاده از Dotdot over Thread ، فروشندگان خانه های هوشمند می توانند تجارب قابل اعتماد کاربر مورد نیاز برای رشد را تضمین کنند ، در حالی که شبکه IP به فروشندگان اجازه می دهد تا ارتباط مستقیم با دستگاه خود و ارتباط مداوم با مشتریان خود را حفظ کنند.


آماده برای توسعه و استقرار
"هنگامی که اتحاد Zigbee اعلام کرد Dotdot ، این صنعت پاسخ داد." توبین ریچاردسون ، رئیس جمهور و مدیر عامل اتحاد Zigbee گفت. "طی دو سال گذشته ، شرکتهایی از سراسر اینترنت اشیا together با هم در اتحاد تلاش کردند تا استاندارد همکاری در قلب Zigbee را بگیرند و آن را قادر به عبور از هر شبکه کنند. از این پایه محکم ساخته شده ، ما هیجان زده هستیم که اعلام کنیم که مشخصات Dotdot اکنون برای تصویب و انتشار به اعضای اتحاد آماده شده است. "
علاوه بر این ، Zigbee Alliance برای سرعت بخشیدن به زمان ورود به بازار ، از برنامه موجود تلفن همراه برای راه اندازی Thread استفاده کرده و آن را شامل پیکربندی سطح برنامه دستگاه ها در شبکه Thread کرده است. این نرم افزار تلفن همراه ، همراه با مهار تست خودکار ، به شرکت های عضو در تسریع در توسعه محصول Dotdot over Thread کمک می کند و آماده سازی آنها را برای مراحل صدور گواهینامه تسهیل می کند.
اعضای Zigbee Alliance و Thread Group که مشخصات Dotdot را توسعه داده اند آماده کمک به فروشندگان محصولات برای شروع ساخت با Dotdot over Thread هستند. این موارد شامل DSR ، MMB Networks ، NXP Semiconductors ، Silicon Labs و Ubilogix است.


کاهش موانع با یک فرآیند صدور گواهینامه ساده
گرانت اریکسون ، رئیس Thread Group ، گفت: "صدور گواهینامه برای اطمینان از همکاری بین دستگاههای بی سیم بسیار مهم است ، اما می تواند زمان و پیچیدگی را برای فروشندگان محصول ایجاد کند." "ارائه یک فرآیند صدور گواهینامه کارآمد ، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای هر دو سازمان و اعضای ما در اولویت بود. از آنجا که Zigbee Alliance و Thread Group از تعدادی آزمایشگاه آزمایشی مجاز مشترک استفاده می کنند ، منطقی بود که این مرحله از بازار را با یک مسیر هماهنگ برای صدور گواهینامه. "
با شروع Q1 2019 ، TÛV Rheinland اولین خانه آزمایشی مجاز به انجام آزمایشات گواهینامه Dotdot و Thread با آزمایشگاه های بیشتر خواهد بود. این آزمایشگاه ها یک فروشگاه یک مرحله ای برای پذیرندگان Dotdot over Thread برای تکمیل آزمایش گواهینامه خواهد بود. محصولات موفق سپس اعتبارات خود را هم از Zigbee Alliance و هم از Thread Group دریافت خواهند کرد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
  _     _   _____ 
 (_)    | |  |____ |
  _ __  __| |__   / /
 | |\ \ / /| '_ \   \ \
 | | \ V / | |_) |.___/ /
 | | \_/ |_.__/ \____/ 
 _/ |           
|__/           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب