Ambarella | CV25 | IHS Markit|

Ambarella | CV25 | IHS Markit|
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
Ambarella ، یک شرکت نیمه هادی فناوری ویدیویی مستقر در کالیفرنیا ، سیستم جدید تراشه (SoC) را معرفی کرده است که هدف آن پردازش ویدیوی هوش مصنوعی و ضبط با وضوح بالا به جریان اصلی است.
SoC جدید ، CV25 ، نسخه خانوادگی محصول CV22 این شرکت است که روی پردازش هوش مصنوعی و کیفیت فیلمبرداری با وضوح بالا برای دوربین های امنیتی حرفه ای تمرکز دارد. مانند اعضای خانواده ، بنابراین ، CV25 تشخیص چهره و اشیا ، ضبط 4K ، پردازش HDR و WDR و مصرف کم انرژی را ارائه می دهد.
هر دو محصول کار را در لبه انجام می دهند ، هزینه و زمان ارسال داده به ابر را کاهش می دهند.
با این وجود CV25 هزینه بسیار کمتری نسبت به CV22 دارد و باعث می شود فناوری پیشرفته ویدیو از بازار دوربین های امنیتی حرفه ای به بازار دوربین های خانگی مصرف کننده برسد.
جروم گیگوت ، مدیر ارشد بازاریابی در Ambarella ، گفت: Ambarella تراشه حافظه کمتری را برای ساخت CV25 در نظر گرفته است تا "تا حد ممکن مقرون به صرفه باشد".

توانایی تشخیص اشیا various مختلف در زندگی روزمره ما باعث می شود CV25 در گزینه های مختلف دستگاه تولید شود. به عنوان زنگ در هوشمند یا دوربین امنیتی هوشمند در فضای باز ، چهره ، بسته ها و مدل ها و پلاک های اتومبیل افراد آشنا را تشخیص می دهد. به عنوان یک دوربین خانگی داخلی ، می گوید که آیا یک فرد ارشد با تکنولوژی تشخیص ژست خود سقوط کرده است.
CV25 برای به حداقل رساندن هزینه های ذخیره سازی ابر ، کلیپ های ویدئویی را به دو فرمت AVC و HEVC رمزگذاری می کند. پردازنده سیگنال تصویر (ISP) آن قادر است تصاویر با کیفیت بالا را در شرایط کم نور ارائه دهد. و SoC شامل مجموعه ای از ویژگی های امنیت سایبری مانند بوت امن ، TrustZone و مجازی سازی I / O است.
بلیک کوزاک ، تحلیلگر اصلی فناوری خانه های هوشمند و امنیت در IHS Markit ، گفت: "قطعاتی که می توانند این ویژگی ها را با هزینه کم انرژی ارائه دهند ، می توانند تأثیر زیادی در انتقال به دوربین های هوشمند خانه با ویژگی های پیشرفته داشته باشند."
"توانایی بزرگنمایی ، ردیابی و شناسایی افراد و اشیا یک چالش برای دوربین های هوشمند خانه های خارجی است. کوزاک توضیح داد: "این به سرعت در حال تغییر است و به سرعت در حال تبدیل شدن به جدول های مهم است که دارای تحلیلی برای کاهش هشدارهای دروغین (مانند حرکت یک درخت یا پرچم در مقابل مردم) و همچنین ایجاد هشدارهای هوشمندتر با قابلیت فیلتر کردن ضبط ها با استفاده از داده های متا ،"
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب