CE / IoT Partners | Avi Rosenthal

CE / IoT Partners | Avi Rosenthal
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
صنعت اینترنت اشیا در حال رونق گرفتن است و بسیاری از شرکت ها در این زمینه جلب توجه می کنند. Avi Rosenthal ، بنیانگذار CE / IoT Partners می گوید ، با وجود پتانسیل رشد IoT و وعده های آینده ، متخصصان امروزی عمدتا دانش و تجربه لازم برای موفقیت در صنعت را ندارند.
در سال 2018 شرکت ها با دو روش ایده های جدیدی را به بازار عرضه کردند. آنها یا به نوآوری های جدیدی دست یافتند و یا برای استفاده از اینترنت اشیا ، محصولات موجود را بیشتر توسعه دادند. روزنتال گفت: "در حال حاضر بازار در حال انفجار است" و افزود: "با رشد بازار ، فرصت های بزرگی برای محصولات متصل و هوشمند وجود دارد."
روزنتال خاطرنشان کرد: هوش مصنوعی ، یادگیری ماشینی ، فناوری صوتی و قابلیت پیش بینی همه مفاهیمی هستند "که دهه ها مورد بحث قرار گرفته اند اما اکنون جریان اصلی هستند" و افزود که "پیری در محل ، امنیت شخصی ، سلامتی و امنیت سایبری همه موارد مهمی در بازار هستند که در ماههای آینده پتانسیل بالایی دارند. "
با توجه به مسیر آینده که صنعت خانه های هوشمند در حال حرکت است ، اتوماسیون کامل روند است. به گفته روزنتال ، فناوری ها "کنترل خانه" را امکان پذیر می کنند و ممکن است به گونه ای پیشرفت کنند که "اتوماسیون واقعی خانه" را در آینده نزدیک فراهم کنند. "این ایده که محیط زندگی شما نحوه زندگی شما را درک می کند و می تواند قبل از درخواست آنها را تنظیم کند."

اگر شرکت ها بخواهند واقعاً آن را در صنعت ایجاد کنند ، تجربه بسیار حیاتی است. به هر حال اینترنت اشیا هنوز هم مفهومی نسبتاً جدید است و شرکت های زیادی دانش فنی ندارند. بازاریابی یک چالش اصلی است. روزنتال گفت: "چالش واقعی درک کانال و چگونگی انتقال موثر محصول به بازار نیست."
 شرکتی که می خواهد در اینترنت اشیا موفق باشد باید تعدادی از مسائل را به عنوان بخشی از برنامه تجاری خود در نظر بگیرد ، از جمله اینکه نصب کننده کیست؟ چگونه پشتیبانی می شود؟ مالک داده هاست؟ روزنتال توضیح داد. 
CE / IoT Partners ، که توسط پیشکسوتان صنعت در الکترونیک مصرفی و اینترنت اشیا تاسیس شده است ، هدف از این کار رفع شکاف تجربه در بین متخصصان بازار است. "اغلب شرکت ها به بازار نزدیک می شوند و همان اشتباهاتی را که دیگران مرتکب شده اند مرتکب می شوند. تجربه ما به شرکت ها کمک می کند بدون اشتباهاتی که دیگران در گذشته مرتکب شده اند ، به اهداف خود برسند. ”


ذهن باز مهم است
روزنتال در پاسخ به این س askedال که چه نوع شرکت هایی شانس بیشتری برای دستیابی به آن در صنعت اینترنت اشیا / خانه های هوشمند دارند ، گفت که کیفیت شماره یک مورد نیاز "ذهن باز" است. باز برای ایده های جدید ، باز برای مفاهیم جدید و باز برای افراد دیگر. روزنتال گفت: "خیلی اوقات ایده های عالی و شرکت های بزرگ به توانایی بالقوه خود نمی رسند زیرا آنها از گوش دادن به بازار اطراف خود امتناع می ورزند."
در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در ماه گذشته ، CE / IoT Partners می گوید سه بنیانگذار آن - Duane Paulson ، Dan Quigley ، David Kaplan و Avi Rosenthal - به همراه سه همکار شرکت ، همه دارای تجربه گسترده ای در صنعت خانه های هوشمند و امنیت هستند ، روزنتال گفت: "تجربه مزیت اصلی ماست" ، در هیئت مدیره خدمت کرد ، جوایز صنعت را دریافت کرد ، مدیریت روابط عمومی را مدیریت کرد و غیره. 
شرکای CE / IoT در نظر دارد به انواع شرکت ها ، از شرکت های نوپا گرفته تا سازمان های کاملاً تاسیس شده خدمت کند. "ما احساس می کنیم می توانیم سطح تخصصی را به آنها ارائه دهیم که به آنها امکان موفقیت در بازار CE و اینترنت اشیا را می دهد." 
این شرکت مشاوره در مورد تقریباً همه جنبه های اجرای مشاغل IoT / خانه هوشمند ، از جمله توسعه محصول ، بازاریابی ، توسعه تجارت ، مهندسی ، تولید ، مالکیت معنوی ، رویه تجاری و ادغام و ادغام را ارائه خواهد داد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب