Alarm.com خط تولید گسترده سلامتی خود را در CES 2019 معرفی می کند

فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
Alarm.com در CES یک سری محصولات Wellness که به تازگی در سلامت و سلامتی متمرکز شده اند را معرفی می کند. این پیشنهادات زندگی مستقل جدید موجب محافظت و آرامش خاطر برای خانواده هایی می شود که عزیزانشان به تنهایی زندگی می کنند. Wellness Insights ، یک جایزه Core Innovation Honoree ، از مجموعه حسگرها و تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده برای یادگیری الگوهای فعالیت و تشخیص تغییراتی که می تواند نشان دهنده یک مسئله بهداشتی در حال ظهور یا سایر نگرانی های مربوط به کیفیت زندگی باشد ، استفاده می کند. Alarm.com همچنین Wellcam ، اولین راه حل ویدئویی خانه هوشمند را برای ارتباط خانواده ها و توانمند سازی زندگی سالم و مستقل طراحی کرد.
استیو چازین ، معاون محصول در Alarm.com می گوید: "Wellness Insights و Wellcam می توانند امنیت را به مردم و مواردی که بیشترین اهمیت را دارند گسترش دهند." "ما این امکان را برای مشتریان Alarm.com فراهم کرده ایم که شبکه ایمنی گسترده تری را فراتر از خانه های خود بیندازند و به راحتی می توانند والدین ، ​​فرزندان و حتی حیوانات خانگی را به خوبی مراقبت کنند."
براساس وال استریت ژورنال ، در حال حاضر بیش از 30 میلیون آمریکایی از اعضای خانواده خود مراقبت های بی مزدی ارائه می دهند و پیش بینی می شود تعداد افراد بالغ پیر که برای زندگی در خانه انتخاب می کنند ، به رشد خود ادامه دهد. این امر نیاز به خدمات غیر سرزده و مقرون به صرفه را که می تواند به حفظ استقلال و رفاه شما کمک کند ، افزایش می دهد. در حالی که آگاهی برای دستگاه هایی مانند آویزهای وحشت بالا است ، بسیاری از مصرف کنندگان از اهمیت نظارت بر فعالیت های روزانه و تشخیص مسائل غیر فوری اطلاع ندارند.


ولکم
Wellcam اولین راه حل ویدیویی است که برای توانمند سازی زندگی مستقل ایمن و سالم طراحی شده است. با معرفی Wellcam به خانه یکی از عزیزان و اتصال آن به Wi-Fi ، مشترکان Alarm.com می توانند خدمات امنیت خانه هوشمند موجود خود را گسترش دهند تا از خانواده بیشتری از خانواده محافظت کنند. دوربین دید دید 180 درجه ای Wellcam که در یک اتاق نشیمن یا آشپزخانه قرار دارد ، می تواند فضای زندگی یکی از اقوام دور را کنترل کند و ارتباط مستقیمی بین مشترکان Alarm.com و عزیزانشان فراهم کند.
تماس های صوتی دو طرفه و فیلم زنده مراقبین و خانواده را قادر می سازد تا از طریق برنامه تلفن همراه Alarm.com اعلام حضور کنند و از نظر بصری نحوه کار عزیزشان را تأیید کنند. دکمه فراخوانی Wellcam دسترسی به کمک برای یک عزیز را آسان می کند - نیازی به تلفن هوشمند نیست.
Wellcam همچنین می تواند کلیپ های ویدئویی از فعالیت ها را ضبط کرده و آنها را برای یک شبکه ایمنی اضافی به خانواده و مراقبان ارسال کند. هشدارها و کلیپ های ویدیویی به اعضای خانواده و مراقبان می توانند از موقعیت های بالقوه خطرناک یا شرایط خوب مطلع شوند. اعضای خانواده می توانند با نگاهی به برنامه تلفن همراه Alarm.com خود ، با استفاده از ویژگی جدید Highlights ، که به روز رسانی فعالیتهای مهم و کلیپ های ویدیویی در خانه را فراهم می کند ، رفاه و کیفیت زندگی را تأیید کنند.


بینش های سلامتی
Wellness Insights ، یک نشان افتخاری CES Innovation Award ، هوشمندانه کیفیت زندگی را از طریق مجموعه ای از حسگرهای محتاط و دستگاه های هوشمند در خانه کنترل می کند و بینش هایی مبتنی بر هوش مصنوعی را در مورد فعالیت های زندگی روزمره ارائه می دهد. با هشدارهایی درباره تغییرات رفتاری که نشان دهنده مسائل در حال ظهور کیفیت زندگی است ، خانواده و مراقبان می توانند قبل از تشدید مسائل را برطرف کنند.
ردیابی فعالیت شامل رویدادهایی مانند بازدید از آشپزخانه یا حمام ، ورود و خروج از هر اتاق و سطح فعالیت کلی در خانه است. پس از ایجاد الگوی دقیق فعالیت در طی دوره یادگیری اولیه ، سیستم می تواند تغییرات ظریف را شناسایی کند که ممکن است نشان دهنده یک مسئله در حال توسعه باشد. مراقبان و عزیزان می توانند کیفیت کلی زندگی و رفاه را کنترل کنند و در مورد تغییرات هشدارهایی دریافت می کنند تا قبل از اینکه به مشکلی منجر شوند ، می توانند به طور فعالانه مسائل را برطرف کنند.
هشدارها و اعلان ها همچنین می توانند یادآوری هایی را برای مصرف داروها فراهم کنند و تأیید کنند که همه چیز خوب است وقتی عزیزی صبح بیدار است یا بعد از ظهر برای پیاده روی روزانه خود بیرون می رود. علاوه بر این ، خانواده و مراقبان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد طیف وسیعی از شرایط نگران کننده داشته باشند ، از جمله:
دور بودن از رختخواب برای مدت طولانی در شب
باز کردن درب خارج از ساعات عادی
عدم دسترسی به دارو در زمان مقرر
لایینی مولر ، مدیر تندرستی در Alarm.com ، گفت: "دستگاه های سنتی زندگی مستقل به شما اطلاع می دهند در مورد شرایط اضطراری فقط پس از وقوع آن." "با هوشمندی برای تشخیص نگرانی های نوظهور ، Wellness Insights خانواده ها و مراقبان را قادر می سازد تا قبل از وقوع حوادث ایمنی در زندگی مداخله کنند و تعریف مجدد دسته فناوری زندگی مستقل را انجام دهند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب