Wellness Insights | Core Innovation Honoree

فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
Alarm.com در CES یک سری محصولات Wellness که به تازگی در سلامت و سلامتی متمرکز شده اند را معرفی می کند. این پیشنهادات زندگی مستقل جدید موجب محافظت و آرامش خاطر برای خانواده هایی می شود که عزیزانشان به تنهایی زندگی می کنند. Wellness Insights ، یک جایزه Core Innovation Honoree ، از مجموعه حسگرها و تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده برای یادگیری الگوهای فعالیت و تشخیص تغییراتی که می تواند نشان دهنده یک مسئله بهداشتی در حال ظهور یا سایر نگرانی های مربوط به کیفیت زندگی باشد ، استفاده می کند. Alarm.com همچنین Wellcam ، اولین راه حل ویدئویی خانه هوشمند را برای ارتباط خانواده ها و توانمند سازی زندگی سالم و مستقل طراحی کرد.
استیو چازین ، معاون محصول در Alarm.com می گوید: "Wellness Insights و Wellcam می توانند امنیت را به مردم و مواردی که بیشترین اهمیت را دارند گسترش دهند." "ما این امکان را برای مشتریان Alarm.com فراهم کرده ایم که شبکه ایمنی گسترده تری را فراتر از خانه های خود بیندازند و به راحتی می توانند والدین ، ​​فرزندان و حتی حیوانات خانگی را به خوبی مراقبت کنند."
براساس وال استریت ژورنال ، در حال حاضر بیش از 30 میلیون آمریکایی از اعضای خانواده خود مراقبت های بی مزدی ارائه می دهند و پیش بینی می شود تعداد افراد بالغ پیر که برای زندگی در خانه انتخاب می کنند ، به رشد خود ادامه دهد. این امر نیاز به خدمات غیر سرزده و مقرون به صرفه را که می تواند به حفظ استقلال و رفاه شما کمک کند ، افزایش می دهد. در حالی که آگاهی برای دستگاه هایی مانند آویزهای وحشت بالا است ، بسیاری از مصرف کنندگان از اهمیت نظارت بر فعالیت های روزانه و تشخیص مسائل غیر فوری اطلاع ندارند.


ولکم
Wellcam اولین راه حل ویدیویی است که برای توانمند سازی زندگی مستقل ایمن و سالم طراحی شده است. با معرفی Wellcam به خانه یکی از عزیزان و اتصال آن به Wi-Fi ، مشترکان Alarm.com می توانند خدمات امنیت خانه هوشمند موجود خود را گسترش دهند تا از خانواده بیشتری از خانواده محافظت کنند. دوربین دید دید 180 درجه ای Wellcam که در یک اتاق نشیمن یا آشپزخانه قرار دارد ، می تواند فضای زندگی یکی از اقوام دور را کنترل کند و ارتباط مستقیمی بین مشترکان Alarm.com و عزیزانشان فراهم کند.
تماس های صوتی دو طرفه و فیلم زنده مراقبین و خانواده را قادر می سازد تا از طریق برنامه تلفن همراه Alarm.com اعلام حضور کنند و از نظر بصری نحوه کار عزیزشان را تأیید کنند. دکمه فراخوانی Wellcam دسترسی به کمک برای یک عزیز را آسان می کند - نیازی به تلفن هوشمند نیست.
Wellcam همچنین می تواند کلیپ های ویدئویی از فعالیت ها را ضبط کرده و آنها را برای یک شبکه ایمنی اضافی به خانواده و مراقبان ارسال کند. هشدارها و کلیپ های ویدیویی به اعضای خانواده و مراقبان می توانند از موقعیت های بالقوه خطرناک یا شرایط خوب مطلع شوند. اعضای خانواده می توانند با نگاهی به برنامه تلفن همراه Alarm.com خود ، با استفاده از ویژگی جدید Highlights ، که به روز رسانی فعالیتهای مهم و کلیپ های ویدیویی در خانه را فراهم می کند ، رفاه و کیفیت زندگی را تأیید کنند.


بینش های سلامتی
Wellness Insights ، یک نشان افتخاری CES Innovation Award ، هوشمندانه کیفیت زندگی را از طریق مجموعه ای از حسگرهای محتاط و دستگاه های هوشمند در خانه کنترل می کند و بینش هایی مبتنی بر هوش مصنوعی را در مورد فعالیت های زندگی روزمره ارائه می دهد. با هشدارهایی درباره تغییرات رفتاری که نشان دهنده مسائل در حال ظهور کیفیت زندگی است ، خانواده و مراقبان می توانند قبل از تشدید مسائل را برطرف کنند.
ردیابی فعالیت شامل رویدادهایی مانند بازدید از آشپزخانه یا حمام ، ورود و خروج از هر اتاق و سطح فعالیت کلی در خانه است. پس از ایجاد الگوی دقیق فعالیت در طی دوره یادگیری اولیه ، سیستم می تواند تغییرات ظریف را شناسایی کند که ممکن است نشان دهنده یک مسئله در حال توسعه باشد. مراقبان و عزیزان می توانند کیفیت کلی زندگی و رفاه را کنترل کنند و در مورد تغییرات هشدارهایی دریافت می کنند تا قبل از اینکه به مشکلی منجر شوند ، می توانند به طور فعالانه مسائل را برطرف کنند.
هشدارها و اعلان ها همچنین می توانند یادآوری هایی را برای مصرف داروها فراهم کنند و تأیید کنند که همه چیز خوب است وقتی عزیزی صبح بیدار است یا بعد از ظهر برای پیاده روی روزانه خود بیرون می رود. علاوه بر این ، خانواده و مراقبان می توانند اطلاعات بیشتری در مورد طیف وسیعی از شرایط نگران کننده داشته باشند ، از جمله:
دور بودن از رختخواب برای مدت طولانی در شب
باز کردن درب خارج از ساعات عادی
عدم دسترسی به دارو در زمان مقرر
لایینی مولر ، مدیر تندرستی در Alarm.com ، گفت: "دستگاه های سنتی زندگی مستقل به شما اطلاع می دهند در مورد شرایط اضطراری فقط پس از وقوع آن." "با هوشمندی برای تشخیص نگرانی های نوظهور ، Wellness Insights خانواده ها و مراقبان را قادر می سازد تا قبل از وقوع حوادث ایمنی در زندگی مداخله کنند و تعریف مجدد دسته فناوری زندگی مستقل را انجام دهند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 __ _____       
 / _|| ___|      
| |_ |___ \ ___  __ _ 
| _|  \ \/ __| / _` |
| | /\__/ /\__ \| (_| |
|_| \____/ |___/ \__, |
          __/ |
         |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب