Whirlpool نمایشگر | Amazon Alexa و Google Assistant

Whirlpool نمایشگر | Amazon Alexa و Google Assistant
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۴ فروردین ۱۴۰۰
گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است. 
لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در کنار تخت قرار گیرد. این می تواند اطلاعات عمومی را نشان دهد ، با تغییر صفحه روشنایی و انیمیشن ها کاربر را از خواب بیدار کند و دستگاه های خانه هوشمند را کنترل کند. 
Whirlpool نمایشگر هوشمند آشپزخانه را با دستیار Google معرفی کرده است. صفحه نمایش 10 اینچی مقاوم در برابر آب دارای ویژگی های راهنمای دستور العمل Yummly و قابلیت کنترل دستگاه های خانه هوشمند است.
گوگل همچنین رسماً اعلام کرده است که دستیار به زودی بر روی بلندگوهای Sonos One و Sonos Beam فرود خواهد آمد ، که در نهایت بلندگوهای Sonos را به اولین سخنرانان پشتیبانی از Amazon Alexa و Google Assistant در بازار تبدیل خواهد کرد.
سرگرمی در خانه یکی دیگر از مواردی است که گوگل به شدت به آن فشار می آورد. این شرکت به Google Assistant اجازه می دهد با تلویزیون های سامسونگ کار کند و Google Assistant را به گیرنده های DISH’s Hopper و دستگاه های Android TV ساخته شده توسط شرکت هایی مانند سونی ، فیلیپس ، شیائومی و Hisense وارد می کند.
طبق گفته گوگل ، دستیار Google اکنون با بیش از 1600 مارک اتوماسیون خانگی و بیش از 10 هزار دستگاه کار می کند. دستگاه ها و سرویس های جدیدی که از دستیار پشتیبانی می کنند از جمله McAfee’s Secure Home Platform ، LeakSmart Leak and Flood Protection ، Flo by Moen ، Orbit’s B-Hyve ، Rheem’s Econet Smart Thermostat و Instant Pot’s Smart WiFi Programme Pressure Cooker اعلام شدند.


تا حدی دستگاه های مجهز به دستیار Google
گوگل همچنین از پلتفرم جدیدی به نام Google Assistant Connect برای توسعه دهندگان شخص ثالث رونمایی کرده است. ایده این است که به تولیدکنندگان دستگاه اجازه می دهد انواع دیگر اسباب بازی هایی که با Google Assistant کار می کنند را ارائه دهند.
در CES ، Google دستگاهی برای نمایش جوهر E ارائه داده است که اطلاعات مربوط به وضعیت هوا و رفت و آمد از دستیار را نشان می دهد ، اما عملکرد آن مانند یک بلندگوی صفحه نمایش هوشمند کاملاً مجهز نیست. تولیدکنندگان دستگاه می توانند دستگاههایی را ایجاد کنند که فقط برخی از دستیارها را بدون استفاده از قطعات بلندگوی هوشمند کامل مانند میکروفون و بلندگو دارند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب