Wipro Lighting | پروتکل بی سیم | Instruments

Wipro Lighting | پروتکل بی سیم  | Instruments
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ فروردین ۱۴۰۰
Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا موجود ساختمانها.
جیمز پیروت ، مدیر عامل Cresa ، که مسئولیت ابتکار عمل با مدیریت پروژه های دفتر تجاری را بر عهده دارد ، گفت: "در حالی که PoE جدید نیست ، اما پتانسیل برنامه های گسترده و ابتکاری به تازگی مورد توجه قرار گرفته است."
طبق گفته Pirot ، PoE می تواند با انعطاف پذیری ذاتی برای حرکتها ، گسترش ها و تغییرات در آینده ، به کاهش سودمندی و روشنایی در مناطق هدف کمک کند. 
PoE از کابلهای اترنت که قبلاً برای شبکه IT و سرورهای ساختاری مستقر شده اند ، برای انتقال ولتاژ کم به مناطق انتخاب شده ، عمدتا روشنایی ، استفاده می کند. Pirot می گوید ، شبکه اینترنت اشیا along همراه با اطلاعات دیجیتالی که روی آن حرکت می کند از همان "گره" ها استفاده می کنند ، که "امکان گسترش سیستم های مدیریت ساختمان را فراهم می کند و توانایی ردیابی استفاده از محل کار را فراهم می کند." HVAC ، امنیت و بار الکتریکی ممکن است از طریق PoE اجرا شود. " 
سایر کارهای روزمره مانند رزرو اتاق جلسات از راه دور و برداشت نور روز - استفاده از نور خورشید به جای نور الکتریکی برای روشن کردن صحیح فضا - نیز ممکن است با PoE تسهیل شود. 
کوین مکی ، مدیر عامل امنیت توسط سیستم های تجاری Design / Wire Works ، موافق است. "نصب PoE شامل یک رویکرد یکپارچه برای تعیین فناوری مناسب برای هر مشاغل خاص است. پس از اعمال ، بزرگترین مزیت آن ممکن است سهولت استفاده واقعی و دسترسی سریع به اطلاعات بی درنگ باشد. "
Cresa تنها شرکتی نیست که به چشم انداز خوب PoE اعتقاد دارد. فیلیپس ، یکی از بازیگران اصلی صنعت ، همچنین از PoE برای ارائه راه حل های روشنایی در ساختمان های اداری استفاده می کند. Wipro Lighting که طیف گسترده ای از محصولات روشنایی LED و معمولی را در فضاهای تجاری ارائه می دهد - همچنین در PoE شرط بندی می کند. این شرکت برای توسعه راه حل های مبتنی بر PoE با سیسکو همکاری کرده است. 
Wipro Lighting می گوید که علاقه به تصویب روشنایی هوشمند در ادارات و پروژه های شهر هوشمند افزایش یافته است. به همین ترتیب ، این شرکت نمونه کارهایی جدید با راه حل های حسگر و اینترنت اشیا برای پاسخگویی به تقاضا ایجاد کرده است. 
به گزارش اقتصاد اقتصادی ، آنوج ظیر ، رئیس تجارت روشنایی تجاری در Wipro ، گفت: "قدرت در مورد راه حل های اترنت در اروپا و ایالات متحده در حال جلب توجه است. ما چند خلبان در هند انجام داده ایم و افزایش علاقه را شاهد هستیم." 


سایر پروتکل های ارتباطی
چندین پروتکل بی سیم برای کمک به انتقال بسته های کوچک داده در میان دستگاه ها در دسترس است. بین Z-Wave ، Zigbee ، Bluetooth و غیره ، بلوتوث کم مصرف پروتکل محبوب ارتباط بین حسگرها و چراغ ها بوده است. فراگیر بودن ماژول های بلوتوث و هزینه های پایین آنها و همچنین درک بازیکنان از این فناوری از مزایای اصلی بلوتوث است. از آنجا که یک محیط تجاری ممکن است تا هزاران دستگاه متصل به هم داشته باشد ، بلوتوث مش می تواند گزینه ارجح باشد. 
استانداردهای جدید ارتباطی در حال ظهور است. اینشتین ، که برنامه های هوشمند را از طریق فناوری مبتنی بر رادار امکان پذیر می کند ، در CES 2019 نمایش می دهد که چگونه می توان از فناوری آن برای فعال کردن اتوماسیون ساختمان ، مانند نحوه اتوماسیون اتاق های جلسات Texas Instruments استفاده کرد. 
سنسورهای درب رادار mmWave 60 گیگاهرتز برای محاسبه تعداد افراد در اتاق ، تنظیم نور و HVAC متناسب با آن برای بهینه سازی راحتی و عملکرد ، در حالی که مصرف انرژی و هزینه ها را به حداقل می رساند ، نصب شده اند. اینشتین می گوید ، از آنجا که 60 گیگاهرتز به طور گسترده ای در سایر برنامه های ساختمانی استفاده نمی شود ، احتمال تداخل سیگنال کم است.
اندرو بوشی ، معاون رئیس استراتژی و مشارکت ها در اینشتین ، گفت: "باند فرکانسی 60 گیگاهرتز ، پهنای باند مورد نیاز برای سطح دقت و صحت بالاتر از آنچه قبلاً در دسترس بود را فراهم می کند."
در مجموع ، برق بیش از اترنت (PoE) و بلوتوث دو فناوری ارتباطی محبوب برای امکان روشنایی هوشمند در فضاهای اداری بوده اند. با این حال ، پروتکل های جدیدی از جمله ارتباطات خطوط برق (PLC) و رادار در حال ظهور هستند. Li-Fi نیز وجود دارد که از نور برای انتقال داده ها با سرعت زیاد استفاده می کند. این فناوری به طور فعال توسط چندین سازمان در سراسر جهان در حال توسعه است.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب