Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ فروردین ۱۴۰۰
Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های از راه دور و در آینده ، ساده سازی یکپارچه سازی اتوماسیون خانه.
Halo Smart Locks مستقیماً به روتر و تلفن هوشمند هوشمند Wi-Fi موجود صاحبان خانه متصل می شود تا یک خانه هوشمند ساده و ایمن و بدون هاب ، پنل یا سرویس اشتراک شخص ثالث ایجاد کند. از طریق برنامه Kwikset ، صاحبان خانه می توانند از راه دور قفل های Halo Smart خود را از طریق اتصال به اینترنت از هر نقطه دنیا کنترل و کنترل کنند.
چرا به قفل های هوشمند Halo ارتقا دهید:
نصب و راه اندازی آسان طراحی شده است. قفل های هوشمند Halo سازگار با DIY هستند بنابراین صاحبان خانه می توانند قفل را خود نصب کنند. فقط برای راه اندازی به یک شبکه Wi-Fi و برنامه تلفن همراه Kwikset نیاز دارید که برای iOS و Android در دسترس است.
راحتی قفل هوشمند را که در نوک انگشتان شما ارزیابی می کنیم. قفل های Halo Smart خود را از داخل برنامه تلفن همراه بصری کنترل ، نظارت و همگام سازی کنید. صاحبان خانه می توانند به سرعت و به راحتی حداکثر 250 کد کاربری منحصر به فرد تولید کنند ، دسترسی کاربر مهمان را مدیریت کنند ، از راه دور وضعیت قفل را کنترل کنند و از راه دور همه تلفن های هوشمند خود را قفل یا باز کنند.
ویژگی های امنیتی پیشرفته فقط با قفل های هوشمند Kwikset Halo در دسترس است. صاحبان خانه با دانستن صفحه لمسی و صفحه کلید Halo Smart Lock قفل های ثبت شده Kwikset SmartKey Security feel ، از محافظت در برابر روش های ورود و اجبار ورود سریع مانند برداشت قفل ، ضربه زدن به قفل و حملات گشتاور ، احساس امنیت می کنند. نسخه صفحه لمسی همچنین دارای ویژگی ثبت اختراع شده Kwikset SecureScreen ™ است ، از ورود ناخواسته که معمولاً با محصولات صفحه لمسی مرتبط است جلوگیری می کند. با SecureScreen ، از کاربران خواسته می شود قبل از وارد کردن کد دسترسی خود ، دو شماره تصادفی را لمس کنند تا اثر انگشت در سراسر صفحه تشویق شود.
علی آتش ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات ، Kwikset ، می گوید: "محصولات خانه هوشمند دارای Wi-Fi جایی است که می بینیم دسته قفل هوشمند پیشرفت می کند و Kwikset می خواست یک راه حل متصل ساده برای صاحبان خانه ارائه دهد که ما آن را با Halo ارائه داده ایم." مارک های طیف - بخش سخت افزار و بهبود خانه. "Kwikset همچنان به تعهد ما نسبت به مشتریان خود کمک می کند ، و بهترین امنیت را در امنیت مسکونی فراهم می کند. قفل های هوشمند جدید Halo ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند."
قفل های هوشمند جدید در کنار برنامه جدید تلفن همراه Kwikset و قفل هوشمند جدید Bluetooth Aura که گزینه های امنیتی اضافی خانه هوشمند را فراهم می کند ، راه اندازی می شوند.
آتش می گوید: "ما می دانیم که صاحبان خانه هنگام انتخاب قفل های هوشمند گزینه های زیادی برای انتخاب دارند." "قفل های هوشمند دارای صفحه نمایش لمسی و صفحه کلید Halo Wi-Fi Enabled قفل هایی را فراهم می کنند که افراد به دنبال آن هستند - سبک ، دوام محصول ، نوآوری و از همه مهمتر امنیت. قفل های هوشمند راهی آسان و آسان برای صاحبان خانه برای ارتقا به خانه هوشمند ارائه می دهند."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب