همگام سازی زنگ | جلوه های نور خواب

همگام سازی زنگ | جلوه های نور خواب
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۱ فروردین ۱۴۰۰
Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این اولین ادغام ویژگی خواب و بیدار شدن Philips Hue با یک پلت فرم دستیار دیجیتال است. 
از زمان راه اندازی ، ویژگی ها عبارتند از:
همگام سازی زنگ هشدار یکبار مصرف: کاربران می توانند بگویند "Hey Google، Gentle Wake Up روشن" که چراغ های Philips Hue آنها را با هشدارهای صبحگاهی بعدی با دستیار Google همگام می کند. هر بار که کاربر زنگ هشدار خود را بر روی دستیار Google تنظیم می کند ، طبیعتاً چراغ های Philips Hue با اثر طلوع خورشید که از 30 دقیقه قبل شروع می شود ، کاربر را از خواب بیدار می کند.
خواب / بیداری برنامه ریزی شده: کاربران می توانند خواب را با گفتن "سلام گوگل ، چراغ ها را در ساعت 10 شب بخواب" تنظیم کنند ، چراغ ها را به یک صدای گرم نور سفید تغییر دهند که به تدریج در طی سی دقیقه کمرنگ شود. این عملکرد مشابه زمانی که می خواهید بیدار شوید کار خواهد کرد.
اقدام مستقیم: کاربران می توانند از طریق دستیار Google به چراغ های Philips Hue خود دستور دهند که بلافاصله بخوابند و بیدار شوند ، به این معنی که چراغ های Philips Hue روند خواب و بیداری را برای مدت 30 دقیقه مستقیماً فعال می کنند.
فعال سازی چند نفره: دقیقاً مانند برنامه Hue - برنامه Google Home به شما امکان می دهد چراغ های خود را در اتاق های مختلف مدیریت کنید ، به این معنی که می توانید برنامه بیدار شدن از خواب را نه تنها برای اتاق خواب خود ، بلکه برای سایر اتاق ها نیز تنظیم کنید. اتاق خواب کودکان ، اتاق خواب جیمی و غیره.


چه نور می تواند انجام دهد
تحقیقات به طور فزاینده ای نشان دهنده نقش مهمی است که نور در احساس و خواب خوب ما دارد. ملاتونین ، هورمونی که به تنظیم چرخه بیداری و خواب ما کمک می کند ، تحت تأثیر نور قرار می گیرد ، چه این نور طبیعی باشد و چه نور مصنوعی. با داشتن نور مناسب هنگام آماده شدن برای خواب می توانیم خواب بهتری داشته باشیم در حالی که بیدار شدن با نور مناسب می تواند به ما کمک کند تا روز را با انرژی بیشتری شروع کنیم.
در حالی که بسیاری از افراد برای بیدار شدن از خواب به زنگ ساعت احتیاج دارند ، اما با استفاده از نوری که با افزایش تدریجی سطح نور قبل از خاموش شدن زنگ ساعت ، طلوع آفتاب را شبیه سازی می کند ، می توانید رفاه ، خلق و خو و عملکرد شناختی را حتی در اواخر روز بهبود ببخشید.
"خواب نقش مهمی در سلامتی و سلامتی ما دارد ، بنابراین ما خوشحالیم که گزینه دیگری را برای کاربران خود اضافه می کنیم تا به آنها کمک کند قبل از خواب راحت باشند و بیدار شوند به گونه ای که آنها را برای روز آینده آماده کند ، "می گوید دانکن مک کوی ، رئیس مشارکت های فیلیپس هو در Signify.

ویژگی جدید تا مارس 2019 برای همه مصرف کنندگان در کشورهای انگلیسی زبان قابل دسترسی خواهد بود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب