Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۱ فروردین ۱۴۰۰
Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این اولین ادغام ویژگی خواب و بیدار شدن Philips Hue با یک پلت فرم دستیار دیجیتال است. 
از زمان راه اندازی ، ویژگی ها عبارتند از:
همگام سازی زنگ هشدار یکبار مصرف: کاربران می توانند بگویند "Hey Google، Gentle Wake Up روشن" که چراغ های Philips Hue آنها را با هشدارهای صبحگاهی بعدی با دستیار Google همگام می کند. هر بار که کاربر زنگ هشدار خود را بر روی دستیار Google تنظیم می کند ، طبیعتاً چراغ های Philips Hue با اثر طلوع خورشید که از 30 دقیقه قبل شروع می شود ، کاربر را از خواب بیدار می کند.
خواب / بیداری برنامه ریزی شده: کاربران می توانند خواب را با گفتن "سلام گوگل ، چراغ ها را در ساعت 10 شب بخواب" تنظیم کنند ، چراغ ها را به یک صدای گرم نور سفید تغییر دهند که به تدریج در طی سی دقیقه کمرنگ شود. این عملکرد مشابه زمانی که می خواهید بیدار شوید کار خواهد کرد.
اقدام مستقیم: کاربران می توانند از طریق دستیار Google به چراغ های Philips Hue خود دستور دهند که بلافاصله بخوابند و بیدار شوند ، به این معنی که چراغ های Philips Hue روند خواب و بیداری را برای مدت 30 دقیقه مستقیماً فعال می کنند.
فعال سازی چند نفره: دقیقاً مانند برنامه Hue - برنامه Google Home به شما امکان می دهد چراغ های خود را در اتاق های مختلف مدیریت کنید ، به این معنی که می توانید برنامه بیدار شدن از خواب را نه تنها برای اتاق خواب خود ، بلکه برای سایر اتاق ها نیز تنظیم کنید. اتاق خواب کودکان ، اتاق خواب جیمی و غیره.


چه نور می تواند انجام دهد
تحقیقات به طور فزاینده ای نشان دهنده نقش مهمی است که نور در احساس و خواب خوب ما دارد. ملاتونین ، هورمونی که به تنظیم چرخه بیداری و خواب ما کمک می کند ، تحت تأثیر نور قرار می گیرد ، چه این نور طبیعی باشد و چه نور مصنوعی. با داشتن نور مناسب هنگام آماده شدن برای خواب می توانیم خواب بهتری داشته باشیم در حالی که بیدار شدن با نور مناسب می تواند به ما کمک کند تا روز را با انرژی بیشتری شروع کنیم.
در حالی که بسیاری از افراد برای بیدار شدن از خواب به زنگ ساعت احتیاج دارند ، اما با استفاده از نوری که با افزایش تدریجی سطح نور قبل از خاموش شدن زنگ ساعت ، طلوع آفتاب را شبیه سازی می کند ، می توانید رفاه ، خلق و خو و عملکرد شناختی را حتی در اواخر روز بهبود ببخشید.
"خواب نقش مهمی در سلامتی و سلامتی ما دارد ، بنابراین ما خوشحالیم که گزینه دیگری را برای کاربران خود اضافه می کنیم تا به آنها کمک کند قبل از خواب راحت باشند و بیدار شوند به گونه ای که آنها را برای روز آینده آماده کند ، "می گوید دانکن مک کوی ، رئیس مشارکت های فیلیپس هو در Signify.

ویژگی جدید تا مارس 2019 برای همه مصرف کنندگان در کشورهای انگلیسی زبان قابل دسترسی خواهد بود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب