Alarm.com Smart Signal | سیگنال هوشمند

Alarm.com Smart Signal | سیگنال هوشمند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۹ فروردین ۱۴۰۰
Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است.
با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع دهند که در خانه یا محل کار خود به کمک نیاز دارند. آنها همچنین می توانند یک رویداد هشدار را برای تسریع در واکنش اضطراری تأیید کنند یا یک هشدار جعلی را از هرجای دیگر لغو کنند. ایستگاه های نظارتی از این اطلاعات در زمان واقعی برای اعزام سریعتر پلیس ، آتش نشانی یا خدمات فوریت های پزشکی به املاک ، پاسخگویی به طیف وسیعی از موارد اضطراری و کاهش هشدارهای دروغین استفاده می کنند.
Smart Signal که از طریق مشارکت های عمیق Alarm.com در صنعت امنیت توسعه یافته است ، ارزش امنیت حرفه ای را کنترل می کند تا از مالکان خانه و مشاغل بیشتر محافظت کند ، حتی در صورت خلع سلاح سیستم. در کنار سایر نوآوریهای اختصاصی مانند اتصال اختصاصی تلفن همراه ، محافظت در برابر خرابی و سر و صدا و هشدارهای فعالیت غیرمنتظره Alarm.com ، Smart Signal راه حلهای مجهز به Alarm.com را برای ارائه محافظت بی نظیر امکان پذیر می کند.
دان کرزنر ، مدیر ارشد محصولات Alarm.com ، گفت: "نظارت حرفه ای برای سیستم امنیتی اساسی است." "Smart Signal آخرین روشی است که در آن بستر Alarm.com این مقدار را گسترش می دهد تا مشترکان بتوانند به سرعت و به آسانی کمک های ایستگاه نظارت خود را در طی طیف گسترده ای از موارد اضطراری ایمنی زندگی فعال کنند."


ویژگی های سیگنال هوشمند: تأیید ، لغو و وحشت
Smart Signal مشترکین را قادر می سازد تا با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com اطلاعات ضروری اضطراری را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند.
در طی یک رویداد هشدار ، برنامه تلفن همراه Alarm.com اکنون دو دکمه ثابت را نشان می دهد که صاحبان املاک را قادر می سازند زنگ هشدار را تأیید یا لغو کنند.
نگه داشتن دکمه تأیید هشدار به سرعت وضعیت اضطراری را تأیید می کند و ایستگاه نظارت را قادر می سازد تا در پاسخ آنها تسریع کند. نگه داشتن دکمه Alarm Cancel به ایستگاه نظارت سیگنال می دهد که این یک هشدار اشتباه است. هنگامی که مشترک به سمت پایین پیمایش می کند ، دکمه ها در بالای برنامه "پین شده" باقی می مانند و به آنها امکان می دهد قبل از پاسخ دادن ، تغذیه ویدیو یا تصاویر حسگر تصویر خود را بررسی کنند.
Smart Signal همچنین شامل Panic Panic در برنامه است. با انتخاب و نگه داشتن دکمه Panel Panic در برنامه Alarm.com ، مشترکان می توانند از پنل امنیتی سیگنال وحشت را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند ، که این سیگنال را به محل اموال خود متصل می کند. گزینه Silent Panic برای هر پانل امنیتی در سیستم عامل Alarm.com در دسترس است. Audible Panic (که باعث ایجاد آژیر پنل نیز می شود) و همچنین گزینه های Fire، Police و Medical panic بسته به نوع پنل امنیتی در دسترس هستند.
کرک برونداج ، مدیر کل Link Interactive گفت: "ما از Smart Signal هیجان زده ایم زیرا این ویژگی ویژگی دیگری به ما می دهد که راه حل های امنیتی هوشمند ما را متمایز می کند و به سرویس نظارت حرفه ای ارزش می بخشد." "مشتریان ما می خواهند از طریق برنامه تلفن همراه خود همه کارها را انجام دهند و این ویژگی منحصر به فرد از Alarm.com کنترل و محافظت بیشتری را در اختیار انگشتان آنها قرار می دهد. از آنجا که این یک ارتقا رایگان است ، به ما فرصتی می دهد تا به مشتریان فعلی خود نشان دهیم که چگونه خدمات آنها هوشمندتر می شود و با گذشت زمان امنیت بیشتری دارند. "


توسعه یافته با شرکای صنعت
برای فعال کردن ایستگاه های نظارتی برای تشخیص سیگنال های تولید شده توسط کاربر ، از سیگنال های تولید شده توسط ماشین ، Alarm.com با همکاری گروه های صنعتی و شرکای ایستگاه نظارت ، پروتکل ها و استانداردهای جدید سیگنالینگ را توسعه می دهد. به لطف این نوآوری ها ، ایستگاه های نظارتی می توانند سریعاً سیگنالهای تولید شده توسط کاربر را شناسایی کنند تا پاسخ آنها را در اولویت قرار دهند و هشدارهای دروغین را کاهش دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _    ____       
| |   / ___|      
| |__ / /___ ____ ___ 
| '_ \ | ___ \|_ / / _ \ 
| | | || \_/ | / / | (_) |
|_| |_|\_____//___| \___/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب