Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد

Alarm.com Smart Signal کنترل خانه هوشمند و مشاغل را افزایش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۹ فروردین ۱۴۰۰
Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است.
با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع دهند که در خانه یا محل کار خود به کمک نیاز دارند. آنها همچنین می توانند یک رویداد هشدار را برای تسریع در واکنش اضطراری تأیید کنند یا یک هشدار جعلی را از هرجای دیگر لغو کنند. ایستگاه های نظارتی از این اطلاعات در زمان واقعی برای اعزام سریعتر پلیس ، آتش نشانی یا خدمات فوریت های پزشکی به املاک ، پاسخگویی به طیف وسیعی از موارد اضطراری و کاهش هشدارهای دروغین استفاده می کنند.
Smart Signal که از طریق مشارکت های عمیق Alarm.com در صنعت امنیت توسعه یافته است ، ارزش امنیت حرفه ای را کنترل می کند تا از مالکان خانه و مشاغل بیشتر محافظت کند ، حتی در صورت خلع سلاح سیستم. در کنار سایر نوآوریهای اختصاصی مانند اتصال اختصاصی تلفن همراه ، محافظت در برابر خرابی و سر و صدا و هشدارهای فعالیت غیرمنتظره Alarm.com ، Smart Signal راه حلهای مجهز به Alarm.com را برای ارائه محافظت بی نظیر امکان پذیر می کند.
دان کرزنر ، مدیر ارشد محصولات Alarm.com ، گفت: "نظارت حرفه ای برای سیستم امنیتی اساسی است." "Smart Signal آخرین روشی است که در آن بستر Alarm.com این مقدار را گسترش می دهد تا مشترکان بتوانند به سرعت و به آسانی کمک های ایستگاه نظارت خود را در طی طیف گسترده ای از موارد اضطراری ایمنی زندگی فعال کنند."


ویژگی های سیگنال هوشمند: تأیید ، لغو و وحشت
Smart Signal مشترکین را قادر می سازد تا با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com اطلاعات ضروری اضطراری را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند.
در طی یک رویداد هشدار ، برنامه تلفن همراه Alarm.com اکنون دو دکمه ثابت را نشان می دهد که صاحبان املاک را قادر می سازند زنگ هشدار را تأیید یا لغو کنند.
نگه داشتن دکمه تأیید هشدار به سرعت وضعیت اضطراری را تأیید می کند و ایستگاه نظارت را قادر می سازد تا در پاسخ آنها تسریع کند. نگه داشتن دکمه Alarm Cancel به ایستگاه نظارت سیگنال می دهد که این یک هشدار اشتباه است. هنگامی که مشترک به سمت پایین پیمایش می کند ، دکمه ها در بالای برنامه "پین شده" باقی می مانند و به آنها امکان می دهد قبل از پاسخ دادن ، تغذیه ویدیو یا تصاویر حسگر تصویر خود را بررسی کنند.
Smart Signal همچنین شامل Panic Panic در برنامه است. با انتخاب و نگه داشتن دکمه Panel Panic در برنامه Alarm.com ، مشترکان می توانند از پنل امنیتی سیگنال وحشت را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند ، که این سیگنال را به محل اموال خود متصل می کند. گزینه Silent Panic برای هر پانل امنیتی در سیستم عامل Alarm.com در دسترس است. Audible Panic (که باعث ایجاد آژیر پنل نیز می شود) و همچنین گزینه های Fire، Police و Medical panic بسته به نوع پنل امنیتی در دسترس هستند.
کرک برونداج ، مدیر کل Link Interactive گفت: "ما از Smart Signal هیجان زده ایم زیرا این ویژگی ویژگی دیگری به ما می دهد که راه حل های امنیتی هوشمند ما را متمایز می کند و به سرویس نظارت حرفه ای ارزش می بخشد." "مشتریان ما می خواهند از طریق برنامه تلفن همراه خود همه کارها را انجام دهند و این ویژگی منحصر به فرد از Alarm.com کنترل و محافظت بیشتری را در اختیار انگشتان آنها قرار می دهد. از آنجا که این یک ارتقا رایگان است ، به ما فرصتی می دهد تا به مشتریان فعلی خود نشان دهیم که چگونه خدمات آنها هوشمندتر می شود و با گذشت زمان امنیت بیشتری دارند. "


توسعه یافته با شرکای صنعت
برای فعال کردن ایستگاه های نظارتی برای تشخیص سیگنال های تولید شده توسط کاربر ، از سیگنال های تولید شده توسط ماشین ، Alarm.com با همکاری گروه های صنعتی و شرکای ایستگاه نظارت ، پروتکل ها و استانداردهای جدید سیگنالینگ را توسعه می دهد. به لطف این نوآوری ها ، ایستگاه های نظارتی می توانند سریعاً سیگنالهای تولید شده توسط کاربر را شناسایی کنند تا پاسخ آنها را در اولویت قرار دهند و هشدارهای دروغین را کاهش دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
 ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ال جی از لباسشویی و خشک کن هوشمند جدید با قابلیت کنترل صدا در CES رونمایی می کند

ال جی اعلام کرد که در CES 2019 از مجموعه واشر و خشک کن نسل بعدی خود با ظرفیت های بزرگ و قابلیت دستیار صوتی رونمایی خواهد کرد.  واشر و خشک کن TWINWash ، که برنده جایزه نوآوری CES 2019 است ، اواخر این ماه اولین بار در لاس وگاس ظاهر خواهد شد.  واشر و خشک کن TWINWash مجهز ...  ادامه مطلب 
MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019
 ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

MicroVision برای نمایش فناوری فرافکنی با کنترل صدا در CES 2019

MicroVision ، یک شرکت فناوری اسکن اشعه لیزر در فهرست Nasdaq ، اعلام کرد که در CES 2019 یک فناوری نمایش پیش بینی که تجربه استفاده صاحبان بلندگوهای هوشمند را تعریف می کند ، به نمایش می گذارد.  این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که از "محصولات جدید برای هوش مصنوعی یا دستگاه های متصل به ...  ادامه مطلب 
کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است
 ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

کاشی ویدئویی Savant اکنون با محصولات ویدیویی IP در دسترس است

Savant از افزودن کاشی کاری فیلم با وضوح بالا به خط تولید IP Video خود خبر داده است. IP Video Tiling اکنون در ماژول های ورودی و خروجی IP Video Savant (با پردازش ویدئو) تعبیه شده است و می تواند بدون هزینه اضافی یا تجهیزات ویژه مورد نیاز ارائه شود. ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر مجتمع ها اکنون می ...  ادامه مطلب 
AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند
 ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

AirTies با Broadcom در Wi-Fi 6 همکاری می کند

پیش از CES 2019 ، AirTies از همکاری راهبردی با Broadcom برای راه حل های شبکه خانگی خبر داده است. به طور خاص ، نرم افزار Wi-Fi هوشمند AirTies از قبل با درایورهای Wi-Fi 6 Broadcom تلفیق خواهد شد و اپراتورها راحت تر می توانند راه حلهای AirTies را به دروازه های شخص ثالث برسانند. علاوه بر این ، AirTies از چیپست های Broadcom Wi-Fi 6 در کلاس جدیدی ...  ادامه مطلب 
چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند
 ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

چراغ ها به طور فزاینده ای در ساختمان های اداری به نقاط داده تبدیل می شوند

دفاتر هوشمندتر می شوند. در عصر اینترنت اشیا ، دستگاه ها و تجهیزات مختلف اداری همه به اینترنت متصل می شوند. این امر برای روشنایی نیز اعمال می شود ، که دیگر نه فقط به عنوان یک نور ، بلکه همچنین به عنوان یک نقطه جمع آوری داده عمل می کند که دما ، رطوبت ، سطح نور ، ...  ادامه مطلب