کهربا به کنترل دیجیتالی برق در واقعیت اصلی نزدیک می شود

کهربا به کنترل دیجیتالی برق  در واقعیت اصلی نزدیک می شود
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۵ مرداد ۱۳۹۹
Amber Solutions ، شرکت جوان سیلیکون که اخیراً یک سوئیچ AC و DC   معرفی کرده است که امکان کنترل دیجیتالی برق در معماری حالت جامد را ممکن می سازد ، در حال پیشرفتی شگرف است تا این کنترل را به یک واقعیت اصلی تبدیل کند.
این شرکت اعلام کرد که یک برنامه هدف با درآمد و شش تفاهم نامه را امضا کرده است که سه مورد از آنها در جریان بحران Covid-19 به منظور کشف شرایط ، اهداف ، توسعه و شرایط قرارداد امضا شده است.
این شرکت همچنین اعلام کرده است که مدلهای نمایشی کامل و کاملاً کاربردی مبتنی بر حالت جامد یا محصول پیش تولید را برای طیف وسیعی از دسته ها که شامل سوئیچ های دیمر هوشمند لمسی خازنی چند منظوره و خروجی هوشمند است ، تکمیل و به سر انجام رسانده . قابل قطع برنامه ریزی Din Rail (اروپا) و قطع کننده مدار NEMA (US).
"ترکیبی از ابتکارات توسعه داخلی و همسایه ما در حال نوآوری یک فناوری بنیادین زندگی مدرن است که در بیش از 50 سال از نظر مادی تغییر نکرده است ، و این سریعتر از آن اتفاق می افتد که هر کس چند سال پیش تصور می کرد ،" گفت: بنیانگذار ،  و مدیر عامل شرکت کهربا تار کیسی. "شرکای ما می دانند که پیشرفت های امبر فراتر از ارائه گزینه جدید فناوری برای حل مسائل مهم و پرهزینه است که سالها بر صنعت تأثیر گذاشته است."
چشم انداز کهربا و همکارانش برای ارتقاء عمده فروشی تمام نقطه انتهایی برقی در هر ساختمان ، تا حالت جامد با هوش تعبیه شده بسیار قانع کننده هستند. وی افزود: "ما اولین مزیت متحرک را برای شرکای خود در یک بازار با آدرس قابل تحویل داریم که در سراسر جهان گسترده است و مدت طولانی برای تحول است. ما درهای جدیدی از فرصت برای سرمایه گذاران آینده نگر ، تولید کنندگان محصولات الکتریکی ، توسعه دهندگان شخص ثالث ، فروشندگان ، معماران ساختمان و توسعه دهندگان - و همچنین مشتریان نهایی استفاده می کنیم. "
کهربا دارای پنج حق ثبت اختراع است که 36 پرونده برای نوآوری های سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین مجوز سطح مؤلفه UL برای یکی از پیشرفت های اصلی آنها ثبت شده است. "نمونه کارها از فناوری های امبر کهربا با استفاده از فناوری اطلاعات پیشرفته هوش مصنوعی و اتصال اینترنت بین اشیاء (IoT) در هر محصول الکتریکی که نیاز به تبدیل AC به DC یا سوئیچینگ AC دارد ، می توانند صنایع جهانی محصولات برق و الکترونیک را مختل کنند." کیسی قول داد  نوآوری اصلی امبر یک سیستم قدرت جامد قابل برنامه ریزی است و دارای یک مسیر مشخص برای تراشه سیلیکون است. سیستم کهربا منحصر به فرد جریان برق را به صورت دیجیتالی کنترل می کند و این امکان را می دهد تا یکپارچه سازی اطلاعات منحصر به فرد در ساخت محصولات برق و زیرساخت ها برقرار کند. این راه حل به جهانی جایگزین کاربردی بسیار ایمن تر ، قابل اطمینان تر و چشمگیری باهوش تر برای اجزای الکترو مکانیکی دوران 1970 که در محصولات زیربنایی الکتریکی استاندارد است ، می پردازد.
کیسی تأکید کرد: "استانداردهای فعلی صنعت به محصولات دارای قطعات متحرک مکانیکی متکی هستند که می توانند قوس الکتریکی خطرناکی ایجاد کنند و آتش سوزی را آغاز کنند ، دچار خستگی و شکستگی شوند ، یا حتی به دلیل عدم وجود هوشمندی در دستگاه های مدرن ، حتی بدون نیاز به سفر شوند." "شرکای محصولات الکتریکی ما ارزش فوق العاده ای را در این امر می بینند که هوش بومی Amber در معماری حالت جامد ، راه حل هایی را برای مشکلات صنعت واقعی ارائه می دهد ، مانند از بین بردن مزاحمت های AFCI و GFCI ، چراغهای LED کم نور ، لرزش کمتر ، محافظت از افزایش بدون قربانی در همه تولید برق و حتی سیم های برق ، ایمنی الکتریکی بدون قوس الکتریکی ، آگاهی از انرژی قوی در ساختمانها که باعث کاهش یا حتی از بین رفتن قدرت فانتوم و موارد دیگر می شوند. "
سرعت آهسته سنتی بازار برای افزودن قابلیت های مدرن اکنون با دستاوردهای امبر از بین می رود. وی افزود: "دقیقاً مانند روشی که تلفن های هوشمند مدرن قابلیت های بی شماری از ارتباطات را با یک محصول واحد ترکیب کرده اند ، راه حل های فعال شده با کهربا می توانند تقریباً سنسورها یا ابزارهای IoT را با هم ادغام کنند. ما یک جهش بزرگ به جلو در اطلاعاتی که می تواند به ساختمان ها منتقل شود ، در پشت زیرساخت های برقی قادر خواهیم کرد. "
کیسی توضیح داد: چاشنی مخفی امبر توانایی آن در تنظیم دیجیتالی قدرت در حالی است که برنامه های نرم افزاری و الگوریتم های یادگیری ماشین در معماری حالت جامد را در خود جای می دهد.
یکی از مهمترین مزایای کهربا برای تولید کنندگان و سازندگان تراشه های سیلیکون این است که محصولات دارای قدرت کهربا دارای هوش بومی هستند تا بتوانند قدرت را بصورت پویا و مستقل از نیازهای ورودی یا خروجی مدیریت کنند. به عنوان مثال ، کهربا می تواند با قدرت ورودی از 60 ولت به 260 ولت کار کند ، و به صورت پویا آن را به ولتاژ خروجی مورد نیاز تبدیل می کند. یک دستگاه واحد SKU در همه جای زمین کار خواهد کرد.
همان فن آوری هسته کهربا در حالت جامد ، یک سیستم مدیریت انرژی با اندازه کوچکتر را ارائه می دهد ، که فضا را برای ویژگی های قابل ملاحظه ای بیشتر در همان ردپای محصول استاندارد و کاهش هزینه ها باز می کند. چنین کاهش ضریب فاکتور و گسترش ویژگی های بسیار مورد نیاز ، این امکان را فراهم می کند که هر نقطه انتهایی الکتریکی - پریزها ، سوئیچ های نوری ، قوطی های روشنایی ، لامپ ها و موارد دیگر - به یک گره IoT فوق العاده هوشمند تبدیل شده و با بقیه سنسورها و سیستم های هوشمند ساختمان ارتباط برقرار کند. هر گره می تواند تنوع قوی تری از عملکردها را ، همانطور که توسط تولید کنندگان یا کاربران نهایی تعیین می شود ، فراهم کند تا از هر سوکت یا سوئیچ برقی ، مقدار بسیار بیشتری را ارائه دهد. چنین سنسور ساختمان و منظر کنترلی ، که در شبکه الکتریکی ساختمانها یکپارچه شده ، ارزش سیستمهای هوشمندسازی ساختمانهای مسکونی و تجاری را بطور چشمگیری افزایش می دهد.
برای ساخت و ساز و صنایع برق ، فناوری های امبر هر جنبه ای از یک پروژه را از نظر مقررات دولتی گرفته تا انتظارات مشتری مختل می کنند. برخی از مقررات ایمنی فعلی به فن آوری های ناقص تکیه می کنند که باعث افزایش ایمنی می شوند ، اما به دلیل طراحی ناقص ، اغلب به پیمانکاران نیاز دارند که کامیون را برای تعیین مشکل در سایت خود سوار کنند ، سالانه میلیون ها دلار هدر می دهند. با کنترل کامل حالت برق در امبر ، این نقص ها از بین می روند ، بنابراین مشاغل می توانند زمان تلف شده را از بین برده و ارزش بهتری را به مشتریان ارائه دهند.
راه حل های حالت جامد امبر نیز نظم بزرگی از ایمنی نسبت به راه حل های فعلی دارند و می توانند قدرت زنده را تا 3000 برابر سریعتر از سفر قطع کننده فیزیکی قطع کنند. انجام این کار بدون هیچ گونه قسمت متحرک به معنای آن است که اساساً خطر آتش سوزی از بین می رود زیرا فرصتی برای قوس الکتریکی وجود ندارد (مشترک با قطع کننده های جریان و سوئیچ های روشنایی) که می تواند به بیش از 30،000 درجه فارنهایت برسد. علاوه بر این ، هر رویدادی که در یک نقطه پایانی با کهربا اتفاق می افتد برای ردیابی و تجزیه و تحلیل کاربر ثبت می شود و این امکان را دارد که هشدارهای فشار را برای رویدادهایی مانند سفرهای قطع کننده مدار یا عبور از آستانه های دما ارسال کند.
فن آوری های کهربا هر دستگاه و سیستم الکتریکی موجود را بهبود می بخشد و به گونه ای طراحی شده است که با طیف گسترده ای از سیستم های اتوماسیون و کنترل موجود سازگار باشد. علاوه بر این ، نقاط انتهایی Amber را می توان در زمان واقعی از طریق سرویس ابری Amber کنترل کرد ، سازندگان را قادر می سازد تا ضمن تشویق شیوه های بهتر مصرف انرژی ، راه حل های خانگی شخصی هوشمند خود را نیز توسعه دهند.
راه حل کهربا همچنین به روزرسانی های خارج از برنامه را فعال می کند. اگر یک تولید کننده و کهربا راهی برای بهبود ایمنی یا کاهش ضایعات انرژی حاصل از یک محصول پیدا کنند ، می توانند هر واحد نصب شده موجود را بدون هیچ گونه ساخت و ساز یا ضایعات محصول به روز کنند. علاوه بر این ، درهای بعدی برای فروش های بعدی ارتقاء برنامه نویسی که امکان دستیابی به عملکردهای جدید را فراهم می کند ، فراهم می کند و به صاحبان مشاغل یک جریان جدید بالقوه درآمد می دهد.
کیسی در پایان گفت: "دستاورد کهربا از لحاظ ماهیت تاریخی است و بهترین فرصت تنها برای ارتقاء سریع ، ایمن و ارزان زیرساختهای الکتریکی موجود هر ساختمان را به یک معماری با حالت جامد و با هوشمندی تعبیه شده ارائه می دهد." "به این فکر کنید که این برای سرمایه گذاران ، شرکا ، تولید کنندگان و مشتریان چه معنی دارد. این انقلاب بزرگ بعدی در برق است که توماس ادیسون را شگفت زده می کند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب