مزایای عملیاتی | PAC Residential Cloud | The Bunker

مزایای عملیاتی | PAC Residential Cloud | The Bunker
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ فروردین ۱۴۰۰
شورای الینگ که در قلب غرب لندن واقع شده است ، به ساکنان و مشاغل چهارمین بخش بزرگ پایتخت خدمات می دهد. شورای الینگ با دارا بودن نمونه کارهای گسترده مسکن و تعهد به حفظ امنیت هرچه بیشتر ساکنان ، از استفاده از راه حل ابتکاری کنترل دسترسی مبتنی بر ابر PAC سود می برد. 
بخش الیینگ لندن شامل هفت شهر بزرگ است - ایلینگ ، اکتون ، گرینفورد ، هانول ، نورتولت ، پریوال و ساوتهال - و شورای الینگ وظیفه ارائه خدمات متنوعی به 350،000 نفر از ساکنان منطقه است. این کشور متعهد است ضمن اطمینان از صرفه جویی در هزینه ، عملکرد خود را بهبود بخشد ، و یک بخش اصلی از آن تهیه مسکن با کیفیت مناسب است که از بالاترین استانداردهای ممکن برخوردار باشد.


کمک در منزل
علاوه بر انجام تخصیص املاک ، تعمیرات ، جمع آوری اجاره ، خدمات بی خانمانی و مدیریت املاک ، شورای الینگ وظیفه تأمین امنیت و ایمنی مستأجران ساکن در بلوک های مسکونی 300+ را بر عهده دارد. 
Daljit Gill مدیر خدمات الکتریکی در شورای Ealing است و اظهار نظر می کند ، "هنگامی که نوبت به مدیریت نمونه کارها مسکن چند سایت می رسد ، شورای Ealing مزایای فناوری کنترل دسترسی را از نظر توانایی ما برای دستیابی م toثر به اطلاعات ، صدور و پیکربندی کلیدهای مهم تشخیص می دهد. و وضعیت اشغال را بررسی کنید. ما به عنوان مشتری باسابقه PAC ، PAC Residential Cloud را به عنوان قطب مرکزی سیستم کنترل دسترسی خود انتخاب کردیم که در حال حاضر حدود 1100 در و 500 کنترل کننده را شامل می شود. "


تفکر بلند آسمان
در طی چند سال گذشته ثابت شده است که ابر در تغییر ، طراحی ، پیکربندی و استفاده از فناوری کنترل دسترسی تغییر دهنده بازی است. ابر مسکونی PAC به سازمان ها امکان می دهد تا از راه دور سیستم های کنترل دسترسی خود را مدیریت و نظارت کنند. در همین حال ، کنترل کننده های PAC که به عنوان بخشی از سیستم Ealing Council استفاده می شود از پلت فرم خدمات رادیویی بسته (GPRS) عمومی استفاده می کنند که ابزاری سریعتر و مقرون به صرفه برای اتصال سایتهای از راه دور از طریق شبکه تلفن همراه است.
سام فلاورز ، مدیر فروش منطقه ای در PAC ، توضیح می دهد ، "دالجیت و تیمش می توانند به مسائل فنی بپردازند ، با مدیریت fob کلیدی مقابله کنند ، موارد تشخیصی را بررسی کنند ، وضعیت سیستم را مشاهده کنند ، سیستم را تنظیم و تنظیم کنند و به گزارش ها و گزارش های رویداد دسترسی پیدا کنند - همه از یک مکان دور بدون وجود ابر ، مشکلات و مشکلاتی توسط افراد مستقر در دفتر برطرف می شود که بدیهی است محدود کننده است و می تواند منجر به تاخیر در پاسخ شود. ما همچنین یک برنامه آموزش آنلاین کامل ارائه می دهیم تا به مشتریان کمک کنیم تا از سیستم های خود بهترین استفاده را ببرند و پشتیبانی کامل فنی داشته باشند. " 
دالجیت گیل در پاسخ به این س howال که چگونه PAC Residential Cloud زندگی روزمره زندگی او را راحت تر می کند ، پاسخ می دهد ، "من می توانم با استفاده از رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود از هرجایی که اتفاق می افتم به مشکلات اتصال ، مدیریت سیستم و عیب یابی بپردازم. این نه تنها راحت است ، بلکه باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود ، زیرا برای ورود به سیستم مجبور نیستم وارد دفتر شوم. دو نفر از همکاران من نیز اجازه استفاده از سیستم را از راه دور دارند - اگرچه در صورت لزوم می توانیم با حداکثر 15 مدیر دسترسی داشته باشیم - فقط با دسترسی به اطلاعاتی که مستقیماً به نقش آنها مربوط می شود ، به هر شخص دسترسی داریم یکی از ویژگی های اصلی سیستم قابل کنترل بودن کامل است ، به این معنی که هر فعالیتی را می توان در زمان واقعی کنترل کرد و مستقیماً از طریق رمز عبور منحصر به فرد خود به یک کاربر خاص ردیابی کرد. "


مرکز جلو
شورای الینگ کاملاً به مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) پایبند است و سیاست محکم محافظت از داده ها را اجرا کرده است. PAC Residential Cloud با The Bunker ، یک شریک قابل اعتماد PAC ، که مراکز داده انگلستان در سنگرهای هسته ای سابق واقع شده و دارای استاندارد ISO 27001 برای مدیریت امنیت اطلاعات هستند ، میزبانی می شود.
PAC Residential Cloud همچنین مزایای کمتری را به شورای Ealing ارائه می دهد. سام فلاورز اظهار نظر می کند ، "داده های جمع آوری شده توسط سیستم کنترل دسترسی می تواند برای صدور هشدار در صورت عدم استفاده از دکمه کلیدی ساکن در یک دوره خاص استفاده شود ، شناسایی الگوهای رفتاری که می تواند فعالیت غیرقانونی را نشان دهد ، اگر کسی پرچم گذاری کند در حال اجاره دادن یک ملک است یا حتی تشخیص اینکه یک مستاجر از یک کلید واژه شبیه سازی شده استفاده می کند یا خیر. اگر هشدار فعال شود ، می توان تدابیری را برای غیرفعال کردن یک fob کلیدی خاص اتخاذ کرد. علاوه بر این ، PAC Residential Cloud همچنین با محدود کردن فعل و انفعالات فیزیکی ، در حالی که هنوز یک پاسخ سریع و م effectiveثر را ممکن می سازد ، به شورای الینگ کمک کرده است تا در طی همه گیری ویروس کرونا ، روال معمول خود را انتخاب کند. "


به جلو نگاه کن
علاوه بر بهره مندی از مزایای عملیاتی ابر مسکونی PAC ، شورای الینگ همچنین در حال برنامه ریزی برای انتقال خود به سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر پروتکل کاملاً اینترنتی (IP) با ارتقا به کنترلرهای دسترسی دیجیتال 512DCi PAC است. دالجیت گیل نتیجه گیری می کند ، "نصب PAC 512DCi به ما امکان می دهد تا از طریق سرمایه گذاری در ابر مسکونی PAC ، بهره وری عملیاتی را به حداکثر برسانیم. ما همچنین قادر خواهیم بود از خوانندگان PAC با فرکانس بالا OPS MIFARE DESFire EV1 ، که برای مطابقت با استاندارد رمزگذاری پیشرفته (AES) 128 بیتی آزمایش شده اند ، استفاده کنیم. این امر بیشتر احتمال کلون سازی fob را کاهش می دهد و اطمینان حاصل می کند که مستاجران ما از بهبود سطح امنیت بهره مند می شوند. "
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        _   _____ 
       | |  / __ \
 _  _  __ _ | |__ `' / /'
| | | | / _` || '_ \  / / 
| |_| || (_| || |_) |./ /___
 \__, | \__,_||_.__/ \_____/
 __/ |           
 |___/           
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب