م Compلفه ها و چالش ها در مدیریت ناوگان در آسیا

م Compلفه ها و چالش ها در مدیریت ناوگان در آسیا
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
با ورود هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین ، قطعاً نشانه هایی از پیشرفت های جدید در صنعت مدیریت ناوگان وجود دارد. اگرچه این می تواند راه های جدیدی را در آینده باز کند ، برخی از م componentsلفه های اساسی همچنان یکپارچه هستند.
استفانی وولکر ، معاون شرکت راه حل های فروش Enterprise در Geotab ، گفت: "به طور کلی ، telematics پایه معمولاً به تاریخ ، زمان و مکان حرکت خودرو اشاره دارد." "بسیاری از ناوگان دریایی می دانند که این داده ها برای مدیریت نیازهای ناوگان آنها کافی است ، با این حال ، ناوگان زرنگ و دانا به زودی ارزش داده های پیشرفته را پیدا می کنند که می تواند مستقیماً از رایانه خودرو استخراج شود."
به عنوان مثال ، نقص در موتور تقریباً بلافاصله روی نرخ MPG خودرو (مایل در هر گالن) تأثیر دارد. با توجه به اینکه رفع کد خطای متوسط ​​90 روز طول می کشد ، ناوگان می تواند در یک MPG غیربهینه حداکثر تا یک ربع سال بدون اطلاع از آن کار کند.
وولکر ادامه داد: "به عنوان مثال دیگر ، اطلاع سریع از برخورد مشکوک می تواند زمان پاسخ را بسیار کوتاه کند." "باز هم ، تفاوت بین telematics ناوگان و پیشرفته توسط نیاز ناوگان برای حل مشکلات خاص خارج از نقاط روی نقشه ایجاد می شود."


تفاوت های صنعت
بسته به صنعت و محل ، شرایط نیز تغییر می کند. به عنوان مثال رفتگرهای خیابان هشت معیار مختلف در رابطه با جاروها ، جاروبرقی ها و آب دارند که باید مورد بررسی قرار گیرند تا به شهرداری نشان داده شود که جاده ها به درستی تمیز شده اند.
از طرف دیگر ، حمل کنندگان مواد زائد ممکن است مجبور باشند ثابت کنند که کجا زباله جمع شده است تا بتواند در محل دفن زباله شهرستان تخلیه شود. نقشه مسیر کامیون و محل قرارگیری هر تراکم سطل زباله در یک مورد استفاده مانند این مورد نیاز است. " "Semis در ایالات متحده باید تا 16 دسامبر 2019 به یک راه حل ELD مجاز مجهز شود. این سیستم ها از telematics ساخته شده و چرخه های رانندگی و استراحت رانندگان را برای بهبود ایمنی بزرگراه ها کنترل می کنند. همانطور که می بینید هر صنعت نیازهای منحصر به فرد خود را برای یک راه حل telematics دارد. "


چالش های صدمه زدن به فرزندخواندگی
موضوعات مختلفی وجود دارد که ناوگان هنگام استقرار telematics باید به آنها بپردازند.
اول و مهمترین ، ناوگان باید از telematics به عنوان ابزاری برای ایجاد ارزش در یک سازمان استفاده کنند. Telematics نباید به عنوان "برادر بزرگ" دیده شود یا مورد استفاده قرار گیرد ، اگرچه ویژگی هایی مانند گزارش از راه دور برخورد تلفنی به ناوگان این فرصت را می دهد تا نشان دهد دقیقاً آنچه در حادثه رخ داده است اغلب بی گناهی یک راننده را ثابت می کند. Gaurav 
نصب در گذشته کمی مانع ایجاد می کرد اما دستگاه های جدید پلاگین OBD (تشخیص داخلی) بسیاری از این موانع را برطرف می کند. اکثر راه حلهای مدرن telematics مبتنی بر cloud هستند و نیاز به زیرساختهای گسترده IT را از بین می برند. ناوگان همچنین باید نحوه مدیریت تمام داده هایی را که تلماتیک می تواند ارائه دهد ، در نظر بگیرند.
وولکر گفت: "گفته قدیمی این است که شما نمی توانید فیل را کامل بخورید ، اما می توانید به عنوان یک سری گام های کوچکتر ، هدف را به پایان برسانید." "من بیشتر ناوگان را تشویق می کنم که با استفاده از داده های ساده telematics شروع به کار کنند و سرعت ، حالت بیکار و ورود و خروج را مدیریت کنند ، سپس بعداً برگردند و یاد بگیرند که چگونه از داده پیشرفته موتور برای بهبود مصرف سوخت ، پیگیری مسیر و غیره استفاده کنند. یک راه حل هوشمند telematics می تواند رشد با کاربران؛ با افزایش مهارت های مدیریت داده آنها ، telematics می تواند داده های قابل استفاده تری را ارائه دهد. "


وضعیت منحصر به فرد در آسیا
به گفته گوراو کومار ، بنیانگذار Cyrrup ، که راه حل های مدیریت ناوگان در هند را ارائه می دهد ، سرعت کند تغییر سیاست های عمومی در منطقه می تواند نگران کننده باشد. این مسئله اغلب در اقتصادهای نوظهور مطرح می شود زیرا آنها با گسترش سریع و هجوم سرمایه گذاری کنار می آیند. از دیگر چالش ها این است که مشتریان متقاعد نشده اند که سرمایه گذاری در فناوری جدید به دلیل هزینه ها ارزش آن را دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
             
             
 ___ _ __  ___  ___ 
/ __|| '_ \ / _ \ / _ \ 
\__ \| | | || (_) || (_) |
|___/|_| |_| \___/ \___/ 
             
             
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب