تفاوت های صنعت | چالش های صدمه زدن به فرزندخواندگی

تفاوت های صنعت | چالش های صدمه زدن به فرزندخواندگی
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
با ورود هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین ، قطعاً نشانه هایی از پیشرفت های جدید در صنعت مدیریت ناوگان وجود دارد. اگرچه این می تواند راه های جدیدی را در آینده باز کند ، برخی از م componentsلفه های اساسی همچنان یکپارچه هستند.
استفانی وولکر ، معاون شرکت راه حل های فروش Enterprise در Geotab ، گفت: "به طور کلی ، telematics پایه معمولاً به تاریخ ، زمان و مکان حرکت خودرو اشاره دارد." "بسیاری از ناوگان دریایی می دانند که این داده ها برای مدیریت نیازهای ناوگان آنها کافی است ، با این حال ، ناوگان زرنگ و دانا به زودی ارزش داده های پیشرفته را پیدا می کنند که می تواند مستقیماً از رایانه خودرو استخراج شود."
به عنوان مثال ، نقص در موتور تقریباً بلافاصله روی نرخ MPG خودرو (مایل در هر گالن) تأثیر دارد. با توجه به اینکه رفع کد خطای متوسط ​​90 روز طول می کشد ، ناوگان می تواند در یک MPG غیربهینه حداکثر تا یک ربع سال بدون اطلاع از آن کار کند.
وولکر ادامه داد: "به عنوان مثال دیگر ، اطلاع سریع از برخورد مشکوک می تواند زمان پاسخ را بسیار کوتاه کند." "باز هم ، تفاوت بین telematics ناوگان و پیشرفته توسط نیاز ناوگان برای حل مشکلات خاص خارج از نقاط روی نقشه ایجاد می شود."


تفاوت های صنعت
بسته به صنعت و محل ، شرایط نیز تغییر می کند. به عنوان مثال رفتگرهای خیابان هشت معیار مختلف در رابطه با جاروها ، جاروبرقی ها و آب دارند که باید مورد بررسی قرار گیرند تا به شهرداری نشان داده شود که جاده ها به درستی تمیز شده اند.
از طرف دیگر ، حمل کنندگان مواد زائد ممکن است مجبور باشند ثابت کنند که کجا زباله جمع شده است تا بتواند در محل دفن زباله شهرستان تخلیه شود. نقشه مسیر کامیون و محل قرارگیری هر تراکم سطل زباله در یک مورد استفاده مانند این مورد نیاز است. " "Semis در ایالات متحده باید تا 16 دسامبر 2019 به یک راه حل ELD مجاز مجهز شود. این سیستم ها از telematics ساخته شده و چرخه های رانندگی و استراحت رانندگان را برای بهبود ایمنی بزرگراه ها کنترل می کنند. همانطور که می بینید هر صنعت نیازهای منحصر به فرد خود را برای یک راه حل telematics دارد. "


چالش های صدمه زدن به فرزندخواندگی
موضوعات مختلفی وجود دارد که ناوگان هنگام استقرار telematics باید به آنها بپردازند.
اول و مهمترین ، ناوگان باید از telematics به عنوان ابزاری برای ایجاد ارزش در یک سازمان استفاده کنند. Telematics نباید به عنوان "برادر بزرگ" دیده شود یا مورد استفاده قرار گیرد ، اگرچه ویژگی هایی مانند گزارش از راه دور برخورد تلفنی به ناوگان این فرصت را می دهد تا نشان دهد دقیقاً آنچه در حادثه رخ داده است اغلب بی گناهی یک راننده را ثابت می کند. Gaurav 
نصب در گذشته کمی مانع ایجاد می کرد اما دستگاه های جدید پلاگین OBD (تشخیص داخلی) بسیاری از این موانع را برطرف می کند. اکثر راه حلهای مدرن telematics مبتنی بر cloud هستند و نیاز به زیرساختهای گسترده IT را از بین می برند. ناوگان همچنین باید نحوه مدیریت تمام داده هایی را که تلماتیک می تواند ارائه دهد ، در نظر بگیرند.
وولکر گفت: "گفته قدیمی این است که شما نمی توانید فیل را کامل بخورید ، اما می توانید به عنوان یک سری گام های کوچکتر ، هدف را به پایان برسانید." "من بیشتر ناوگان را تشویق می کنم که با استفاده از داده های ساده telematics شروع به کار کنند و سرعت ، حالت بیکار و ورود و خروج را مدیریت کنند ، سپس بعداً برگردند و یاد بگیرند که چگونه از داده پیشرفته موتور برای بهبود مصرف سوخت ، پیگیری مسیر و غیره استفاده کنند. یک راه حل هوشمند telematics می تواند رشد با کاربران؛ با افزایش مهارت های مدیریت داده آنها ، telematics می تواند داده های قابل استفاده تری را ارائه دهد. "


وضعیت منحصر به فرد در آسیا
به گفته گوراو کومار ، بنیانگذار Cyrrup ، که راه حل های مدیریت ناوگان در هند را ارائه می دهد ، سرعت کند تغییر سیاست های عمومی در منطقه می تواند نگران کننده باشد. این مسئله اغلب در اقتصادهای نوظهور مطرح می شود زیرا آنها با گسترش سریع و هجوم سرمایه گذاری کنار می آیند. از دیگر چالش ها این است که مشتریان متقاعد نشده اند که سرمایه گذاری در فناوری جدید به دلیل هزینه ها ارزش آن را دارد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب