چالش های فروش ابر | Sumit Aggarwal

چالش های فروش ابر | Sumit Aggarwal
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
ذخیره سازی نظارت بر ابر در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به طور فزاینده ای محبوب شده است زیرا به کاهش هزینه های زیرساخت و صرفه جویی در فضا کمک می کند. در هند ، ارزش بازار خدمات ذخیره سازی ابری عمومی 1.4 میلیارد دلار در سال 2017 بود و انتظار می رود تا سال آینده به بیش از 4 میلیارد دلار برسد. در حالی که این یک رشد خارق العاده برای یک اقتصاد در حال ظهور است ، سهم ذخیره سازی نظارت تصویری در این حداقل است.
در حقیقت ، در هند ذخیره سازی نظارت تصویری مبتنی بر ابر هنوز یک فناوری در حال ظهور است که هنوز تصویب گسترده ای نشده است.


چالش های فروش ابر
Sumit Aggarwal ، بنیانگذار سیستم های i2V ، اشاره کرد که بخش مسکونی و مشاغل کوچک در حال حاضر عمده مشتریان ذخیره سازی نظارت تصویری مبتنی بر ابر هستند. به دلایل زیادی مشتریان متوسط ​​و پیشرفته همچنان از ابر دور می مانند.
سومیت آگروال
پایه گذار
سیستم های i2V
نگرانی های مربوط به پهنای باند: ارتباطات اینترنت در هند هنوز به خوبی بازارهای بالغ نیست. طبق اوکلا که سرعت اینترنت را در سراسر جهان مانیتور می کند ، هند در رده 69 دنیا با سرعت پهنای باند و 109 سرعت اینترنت همراه است. علاوه بر این ، موارد خرابی نیز وجود دارد. زیرساخت های هند هنوز دارای مشکلاتی هستند که باعث قطع شدن اینترنت به دلیل بلایای طبیعی مانند گردباد می شوند.
نگرانی های امنیتی: برای مشتریان متوسط ​​به بالا ، امنیت داده های تولید شده یک نگرانی اساسی است. ذخیره آن روی ابر به معنای ارسال اطلاعات به سیستم ذخیره سازی شخص ثالث است. در حالی که بیشتر ارائه دهندگان راه حل های ذخیره سازی ابری جهانی ، حریم خصوصی و محافظت از داده ها را تضمین می کنند ، امکان نظری دسترسی اشخاص ثالث ناخواسته به داده ها مشتریان را از استفاده از آنها منصرف می کند.
با توجه به گفته این موارد ، چندین مورد وجود دارد که به گفته آگرووال ، مشتریان به دلیل مزایایی که در زمینه هند ارائه می دهد ، ذخیره سازی ابری را انتخاب کرده اند.


چه چیزی مشتریان هندی را به سمت ابر جذب می کند؟
پاوان دسای ، مدیرعامل MitKat Advisory ، اشاره کرد که اکثر سازمانهای خارج از بخش IT از ذخیره سازی ابری بهره مند می شوند. شرکت های فناوری اطلاعات در حال حاضر راه حل های ذخیره سازی خود را در محل دارند و به فضای شخص ثالث نیاز ندارند. با این حال ، برای شرکت های مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل ، مهمان نوازی و غیره ، ذخیره سازی عامل دیگری است که آنها باید در آن سرمایه گذاری کنند.
دسایی خاطرنشان کرد: "اتخاذ گسترده تری از راه حل های مبتنی بر ابر قطعاً اتفاق می افتد ، اما زمان بر است." "عدم آگاهی و باورهای غلط رایج دلیل اصلی عدم تمایل در حال حاضر است. تلاش بیشتر برای آموزش مشتریان لازم است "
مشتریان باید درک کنند که راه حل های نظارتی غالباً سیستم های تشنه داده هستند. با ادامه افزایش تعداد دوربین ها و حسگرها در سیستم های امنیتی ، میزان داده های تولید شده رو به افزایش است. اگر همه این داده ها برای مدت زمان معقولی نیاز به حفظ داشته باشند ، مشتریان به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج دارند که فضای فیزیکی زیادی را در محل آنها اشغال خواهد کرد. راه حل های ابری این مشکل را حل می کنند.
آگگاروال با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در فضای ابری باید ابزاری برای تبدیل CAPEX به OPEX تلقی شود ، افزود: وقتی نگرانی درباره حریم خصوصی وجود دارد ، برخی از مشتریان درخواست می کنند که داده ها در داخل کشور ذخیره شود ، در حالی که دیگران با ذخیره اطلاعات در هر مکانی خوب هستند.


مزایای دیگر
جدا از مزایای ذکر شده در بالا ، چیزی که نیاز به ذکر خاصی دارد راه حل های تحلیلی ویدئویی مبتنی بر ابر است. چندین شرکت در هند وجود دارد که از قبل این راه حل را ارائه می دهند. هند به طور سنتی تولید کننده قدرتمندی از راه حل های نرم افزاری بوده و به نظر می رسد این ترجمه در قالب صنعت راه حل تحلیلی به صنعت امنیت فیزیکی تبدیل شده است.
به گفته آگرووال ، با وجود این مزایای فنی ، باید با چالش های پهنای باند و سایر نگرانی ها مانند قطع برق برخورد شود. این کشور شاهد افزایش تعداد مراکز داده است و این می تواند دلیل دیگری برای توسعه بیشتر در بخش ذخیره سازی ابر باشد. در نهایت ، این می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.


شرکت های خارجی در اینجا چه کاری می توانند انجام دهند؟
در بخش مسکونی ، چندین تولید کننده دوربین بین المللی DIY وجود دارند که فضای ذخیره سازی ابری خود را برای هزینه های اشتراک ارائه می دهند. در خانه ها ، این گزینه ایده آل است زیرا نیاز به تاسیسات پیچیده را برطرف می کند.
کسانی که قصد ورود به بخش سازمانی را دارند باید بتوانند مشتری را از مزایای هزینه متقاعد کنند و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را کاهش دهند. آوردن سرورهای آنها به هند قطعاً اقدامی است که باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب