آیا فضای ذخیره سازی ابری برای امنیت در هند محبوبیت دارد؟

آیا فضای ذخیره سازی ابری برای امنیت در هند محبوبیت دارد؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
ذخیره سازی نظارت بر ابر در بسیاری از کشورهای توسعه یافته به طور فزاینده ای محبوب شده است زیرا به کاهش هزینه های زیرساخت و صرفه جویی در فضا کمک می کند. در هند ، ارزش بازار خدمات ذخیره سازی ابری عمومی 1.4 میلیارد دلار در سال 2017 بود و انتظار می رود تا سال آینده به بیش از 4 میلیارد دلار برسد. در حالی که این یک رشد خارق العاده برای یک اقتصاد در حال ظهور است ، سهم ذخیره سازی نظارت تصویری در این حداقل است.
در حقیقت ، در هند ذخیره سازی نظارت تصویری مبتنی بر ابر هنوز یک فناوری در حال ظهور است که هنوز تصویب گسترده ای نشده است.


چالش های فروش ابر
Sumit Aggarwal ، بنیانگذار سیستم های i2V ، اشاره کرد که بخش مسکونی و مشاغل کوچک در حال حاضر عمده مشتریان ذخیره سازی نظارت تصویری مبتنی بر ابر هستند. به دلایل زیادی مشتریان متوسط ​​و پیشرفته همچنان از ابر دور می مانند.
سومیت آگروال
پایه گذار
سیستم های i2V
نگرانی های مربوط به پهنای باند: ارتباطات اینترنت در هند هنوز به خوبی بازارهای بالغ نیست. طبق اوکلا که سرعت اینترنت را در سراسر جهان مانیتور می کند ، هند در رده 69 دنیا با سرعت پهنای باند و 109 سرعت اینترنت همراه است. علاوه بر این ، موارد خرابی نیز وجود دارد. زیرساخت های هند هنوز دارای مشکلاتی هستند که باعث قطع شدن اینترنت به دلیل بلایای طبیعی مانند گردباد می شوند.
نگرانی های امنیتی: برای مشتریان متوسط ​​به بالا ، امنیت داده های تولید شده یک نگرانی اساسی است. ذخیره آن روی ابر به معنای ارسال اطلاعات به سیستم ذخیره سازی شخص ثالث است. در حالی که بیشتر ارائه دهندگان راه حل های ذخیره سازی ابری جهانی ، حریم خصوصی و محافظت از داده ها را تضمین می کنند ، امکان نظری دسترسی اشخاص ثالث ناخواسته به داده ها مشتریان را از استفاده از آنها منصرف می کند.
با توجه به گفته این موارد ، چندین مورد وجود دارد که به گفته آگرووال ، مشتریان به دلیل مزایایی که در زمینه هند ارائه می دهد ، ذخیره سازی ابری را انتخاب کرده اند.


چه چیزی مشتریان هندی را به سمت ابر جذب می کند؟
پاوان دسای ، مدیرعامل MitKat Advisory ، اشاره کرد که اکثر سازمانهای خارج از بخش IT از ذخیره سازی ابری بهره مند می شوند. شرکت های فناوری اطلاعات در حال حاضر راه حل های ذخیره سازی خود را در محل دارند و به فضای شخص ثالث نیاز ندارند. با این حال ، برای شرکت های مراقبت های بهداشتی ، حمل و نقل ، مهمان نوازی و غیره ، ذخیره سازی عامل دیگری است که آنها باید در آن سرمایه گذاری کنند.
دسایی خاطرنشان کرد: "اتخاذ گسترده تری از راه حل های مبتنی بر ابر قطعاً اتفاق می افتد ، اما زمان بر است." "عدم آگاهی و باورهای غلط رایج دلیل اصلی عدم تمایل در حال حاضر است. تلاش بیشتر برای آموزش مشتریان لازم است "
مشتریان باید درک کنند که راه حل های نظارتی غالباً سیستم های تشنه داده هستند. با ادامه افزایش تعداد دوربین ها و حسگرها در سیستم های امنیتی ، میزان داده های تولید شده رو به افزایش است. اگر همه این داده ها برای مدت زمان معقولی نیاز به حفظ داشته باشند ، مشتریان به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج دارند که فضای فیزیکی زیادی را در محل آنها اشغال خواهد کرد. راه حل های ابری این مشکل را حل می کنند.
آگگاروال با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در فضای ابری باید ابزاری برای تبدیل CAPEX به OPEX تلقی شود ، افزود: وقتی نگرانی درباره حریم خصوصی وجود دارد ، برخی از مشتریان درخواست می کنند که داده ها در داخل کشور ذخیره شود ، در حالی که دیگران با ذخیره اطلاعات در هر مکانی خوب هستند.


مزایای دیگر
جدا از مزایای ذکر شده در بالا ، چیزی که نیاز به ذکر خاصی دارد راه حل های تحلیلی ویدئویی مبتنی بر ابر است. چندین شرکت در هند وجود دارد که از قبل این راه حل را ارائه می دهند. هند به طور سنتی تولید کننده قدرتمندی از راه حل های نرم افزاری بوده و به نظر می رسد این ترجمه در قالب صنعت راه حل تحلیلی به صنعت امنیت فیزیکی تبدیل شده است.
به گفته آگرووال ، با وجود این مزایای فنی ، باید با چالش های پهنای باند و سایر نگرانی ها مانند قطع برق برخورد شود. این کشور شاهد افزایش تعداد مراکز داده است و این می تواند دلیل دیگری برای توسعه بیشتر در بخش ذخیره سازی ابر باشد. در نهایت ، این می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند.


شرکت های خارجی در اینجا چه کاری می توانند انجام دهند؟
در بخش مسکونی ، چندین تولید کننده دوربین بین المللی DIY وجود دارند که فضای ذخیره سازی ابری خود را برای هزینه های اشتراک ارائه می دهند. در خانه ها ، این گزینه ایده آل است زیرا نیاز به تاسیسات پیچیده را برطرف می کند.
کسانی که قصد ورود به بخش سازمانی را دارند باید بتوانند مشتری را از مزایای هزینه متقاعد کنند و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را کاهش دهند. آوردن سرورهای آنها به هند قطعاً اقدامی است که باعث ایجاد اطمینان در مشتریان می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
  _ _   _     
 (_)| |  | |     
  _ | |__ | |_  ___ 
 | || '_ \ | __| / _ \ 
 | || |_) || |_ | (_) |
 | ||_.__/ \__| \___/ 
 _/ |          
|__/          
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب