Genetec Streamvault را در APAC راه اندازی کرد

Genetec Streamvault را در APAC راه اندازی کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۳ اسفند ۱۳۹۹
A&S اخیراً با فیلیپ اویمت ، مدیر مشارکت استراتژیک در Genetec صحبت کرده و در آنجا او همکاری جدید شرکت خود را با دل و اینتل برای تولید و ارسال واحدهای Streamvault در آسیا معرفی می کند. Genetec Streamvault مجموعه تجهیزات سخت افزاری کلید-چرخشی این شرکت است که با VMS ، مرکز امنیت ، از پیش ساخته شده است.
اویمیت می گوید: "شما می توانید آن را Streamvault 2.0 بنامید." دستگاه های Streamvault مدتی است در آسیا در دسترس هستند و در آمریکای شمالی تولید و تهیه شده اند.
همکاری جدید ما با Dell و Intel به این معنی است که ما اکنون دستگاه ها را از طریق کارخانه Dell در مالزی مونتاژ ، تکمیل و آزمایش می کنیم و Dell مستقیماً از این نرم افزار روی دستگاه تصویر می گیرد. این یک مدل جدید و ساده تر را فراهم می کند که با پشتیبانی سخت افزاری و تدارکات دل Dell در منطقه بهبود می یابد ".
Streamvault دارای طیف گسترده ای از راه حل ها ، مناسب برای بسیاری از تنظیمات ، از یک مقیاس کوچک تا مقیاس بزرگ پروژه های دولتی یا دولتی است. طبق گفته اویمیت ، بیشترین علاقه و علاقه تاکنون به مشتریانی بوده است که از امنیت سایبری ، نصب استاندارد و پشتیبانی چرخه عمر طولانی مدت برای محصول طرفداری می کنند. اینها عمدتا شهرها و دولت ها ، فرودگاه ها ، زیرساخت های مهم ، مراکز داده و آژانس های اجرای قانون بوده اند. "این مزیت زمانی بازی می شود که مکان های زیادی داشته باشید. با استفاده از Streamvault ، تکرار مراحل نصب در هر مکان آسان است. این به این معنی است که شما همچنین می توانید پشتیبانی را استاندارد کنید و به شما برتری می دهد در شرایطی که 3 مجتمعگر مختلف 3 سایت را برای همان سرویس گیرنده مستقر می کنند ، هر کدام Genetec را نصب می کنند ، اما نه دقیقاً به همان روش ، که می تواند در جاده ها مشکلاتی ایجاد کند. " او توضیح داد.
راه حل های سخت افزاری Genetec با در نظر گرفتن امنیت سایبری ، استاندارد سازی و سهولت استفاده طراحی شده اند. "منطقی این است که به مشتریان اجازه دهیم نرم افزار ما را به روشی کارآمدتر مصرف کنند. Streamvault وسیله اصلی در دستیابی به این هدف است. "اویمیت توضیح می دهد.
Streamvault چندین مزیت اصلی را در مقایسه با تجارت خارج از سرور قفسه ارائه می دهد ، عمدتا: سهولت و سازگاری در تنظیمات (چون همه واحدها از قبل در کارخانه تصویربرداری شده اند) یک نسخه از قبل سخت شده که امنیت سایبری بهتری ارائه می دهد و سیستمی طراحی شده برای ارائه کارایی. "ما بیش از 200 پیکربندی منحصر به فرد از جمله ردیف 1 ، آنتی ویروس اکتشافی مبتنی بر یادگیری ماشین برای اطمینان از یک سیستم ایمن سایبری از قبل سخت شده بصورت آنلاین یا آفلاین داریم. این به 10 تا 11 ساعت کار صرفه جویی شده برای پیکربندی و ایمن سازی سیستم توسط یکپارچه تبدیل می شود. این سیستم همچنین برای انجام کارهای بیشتر با تعداد کمی سرور و در اندازه کوچکتر یا فاکتور شکل 225 درصد عملکرد بهتر از سرورهای تجاری طراحی شده است. Streamvault همچنین دارای 5 سال گارانتی و خدمات روز بعد در مقایسه با 3 سال گارانتی استاندارد لوازم استاندارد و خارج از قفسه است.
Ouimette بر سیستم زیست محیطی شرکایی که برای ساختن این راه حل تأکید کرده اند تأکید می کند: Genetec ، Dell و Intel به عنوان یکی از مهمترین تمایزات "اعتماد به اکوسیستم و زنجیره تأمین شرکای ما برای ما مهم است و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که شریک باشیم و این محصول را با شرکتی مانند Dell توسعه دهید ، با داشتن صنعت پیشرو در پروتکل های انعطاف پذیری زنجیره تامین ، محصولات را به گونه ای تولید کند که امنیت سایبری را به خطر نیندازد. "
Genetec Streamvault جدید را در اواخر ماه ژوئیه در APAC معرفی کرد و ابتدا در ژاپن ، کره ، هند ، استرالیا و نیوزیلند و جنوب شرق آسیا تمرکز کرد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
       _    
       | |    
 __ _ _ __ | |_ ____
 / _` || '__|| __||_ /
| (_| || |  | |_ / / 
 \__,_||_|  \__|/___|
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب