مسئله نگهداری | دوربین های نصب شده اما ضبط نمی شوند

مسئله نگهداری | دوربین های نصب شده اما ضبط نمی شوند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پس از برنامه های شهر هوشمند ، یکی از پروژه های مورد انتظار در هند پروژه های شهر ایمن است. چندین نگرانی در مورد ایمنی عمومی اخیراً علاقه به آنها را افزایش داده است. دولت های مرکزی و ایالتی تعدادی از برنامه ها را اعلام کرده اند که قرار است شهرهای هند را ایمن تر و هوشمندتر کند.
اما برنامه های شهر امن هند تا کجا عملی شده است؟ Siddharth Mehta ، مدیر ATOS ، توضیح داد که در حین قفل شدن COVID-19 ، بیشتر پروژه ها متوقف شدند ، اما اکنون که اقتصاد و مشاغل باز شده است ، کار دوباره شروع شده است. بنابراین اگر اجرای پروژه اصلی ترین نگرانی نیست ، چیست؟


مسئله نگهداری
راجیو ماتور ، مدیرعامل سرویس امنیتی V4 و مشاور منطقه ای آسیا برای جوایز برجسته عملکرد امنیتی (OSPA) ، در گفتگو با asmag.com ، با اشاره به اینکه شهرها برای اجرای ایمن تر پروژه ها شلوغ تر می شوند ، ضروری است. اما مشکلات وقتی بوجود می آیند که چندین سازمان دولتی درگیر شوند و اختیارات آنها با هم همپوشانی دارد.
ماتور توضیح داد: "به عنوان مثال ، در دهلی ، چندین پروژه نظارت عمومی در حال اجرا است." "برخی از اینها در مکانهایی مانند بازارها ، برخی در جاده ها ، مناطق مسکونی و غیره است. دولت ایالت برخی از این پروژه ها را انجام می دهد. برخی دیگر توسط پلیس گرفته می شوند ، در حالی که شهرداری ها حتی بیشتر از این استفاده می کنند. چالش اصلی این است که تصمیم بگیریم کدام آژانس مسئولیت نظارت و نگهداری را پس از نصب به عهده بگیرد. "
غالباً به دلیل تغییرات سیاست ها و کارنامه کاری ، اجرای پروژه به تاخیر می افتد. در حالی که این خود یک چالش است ، اما پس از اتمام یک پروژه مالکیت مالکیت کسی حتی بیشتر نگران کننده است.
ماتور ادامه داد: "من یک پروژه را برای شما مثال می زنم که در آن دولت دهلی با چندین انجمن ساکنین رفاه (RWA) پروژه های دوربین مدار بسته را برنامه ریزی کرد." "حاملان دفتر RWA هر ساله تغییر می کنند. هنگامی که رهبری تغییر می کند ، س questionsالاتی درمورد اینکه چه کسی از امور نگهداری ، هزینه های برق و غیره مراقبت می کند ، وجود دارد. "
به طور خلاصه ، چالش اصلی شهرهای امن در هند اجرای خود پروژه نیست ، بلکه مسئولیت نگهداری و نگهداری یک پروژه پس از نصب است. جالب اینجاست که این تا حدودی با سیذارت مهتا ، مدیر ATOS مطابقت دارد ، زیرا او توضیح داد که بیشتر پروژه های نظارت بر شهر در کشور به خوبی اجرا شده است.


دوربین های نصب شده اما ضبط نمی شوند
موضوع تعمیر و نگهداری و تعمیرات توسط Jacob Koottummel ، مشاور ELV در Techwise ، که از نزدیک با دولت ایالتی کرالا در قسمت جنوبی کشور همکاری کرده است ، برجسته شد. او از شهر محل اقامت خود مثالی زد.
کوتوتومل گفت: "من در کوچی ، شهری در کرالا زندگی می کنم و یکی از مناطق پر رفت و آمد این شهر تقاطع ویتیلا است." "حداقل حدود 40-50 دوربین در آن منطقه وجود دارد که 20-25 دوربین توسط دستگاه های دولتی مانند پلیس یا مدیریت ترافیک نصب شده است. امروز هیچ کدام کارساز نیستند. این امر به چند دلیل اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، وقتی کار در جاده وجود دارد ، دوربین ها از اولین مواردی هستند که باعث آشفتگی می شوند. کابل ها به گونه ای گذاشته می شوند که اولین چیزی است که تحت تأثیر قرار می گیرد. "
مسئله بعدی این است که باتری های UPS دوربین ها در برابر سرقت محافظت نمی شوند. باتری ها عنصر جذابی برای سارقان و اشرار هستند ، اما کوتوتمل می گوید که اغلب اینها حتی امنیت اساسی ندارند. سرقت بر روی سیستم های بی سیم که برای ارتباط بین خطوط نصب شده اند نیز تأثیر می گذارد.
کوتوتومل ادامه داد: "حتی گاهی اوقات من دیده ام که آنتن های سیستم های بی سیم پیچ خورده اند تا کار نکنند." "مشکل این است که در اینجا جنبه های اساسی امنیتی در نظر گرفته نشده است. کسی وظیفه دارد دوربین را به صورت قراردادی نصب کند و آنها آن را نصب می کنند ، اما هیچ سیستمی برای نظارت بر نصب یا اطمینان از نگهداری از آن پس از نصب وجود ندارد. "


نیاز به استاندارد
اغلب هیچ استانداردی برای آژانس های مختلفی که دوربین نصب می کنند وجود ندارد. این از قابلیت همکاری جلوگیری می کند ، که چالش دیگری برای اطمینان از عملکرد دوربین های امن شهر است. به گفته کارشناسان ، آنچه بیشتر از همه مورد نیاز است ، نیاز به آژانس ای است که استفاده از سیستم های نظارتی را در کشور ممیزی و استاندارد کند.
کوتوتمل آن را خلاصه کرد و گفت: "غالباً ، در صورت نیاز به برگزاری یک روز تحلیف یا یک مراسم عمومی ، یک پروژه عجله می شود." "اما هیچ مرحله ای برای بررسی اینکه آیا سیستم به درستی نصب شده است یا به خوبی حفظ می شود وجود ندارد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
    _        
   | |       
 ___ | |_  ___ __ __
 / _ \| __| / _ \\ \/ /
| __/| |_ | __/ > < 
 \___| \__| \___|/_/\_\
            
            
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب