عدم نگهداری ، پروژه های شهر امن هند را آزار می دهد

عدم نگهداری ، پروژه های شهر امن هند را آزار می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پس از برنامه های شهر هوشمند ، یکی از پروژه های مورد انتظار در هند پروژه های شهر ایمن است. چندین نگرانی در مورد ایمنی عمومی اخیراً علاقه به آنها را افزایش داده است. دولت های مرکزی و ایالتی تعدادی از برنامه ها را اعلام کرده اند که قرار است شهرهای هند را ایمن تر و هوشمندتر کند.
اما برنامه های شهر امن هند تا کجا عملی شده است؟ Siddharth Mehta ، مدیر ATOS ، توضیح داد که در حین قفل شدن COVID-19 ، بیشتر پروژه ها متوقف شدند ، اما اکنون که اقتصاد و مشاغل باز شده است ، کار دوباره شروع شده است. بنابراین اگر اجرای پروژه اصلی ترین نگرانی نیست ، چیست؟


مسئله نگهداری
راجیو ماتور ، مدیرعامل سرویس امنیتی V4 و مشاور منطقه ای آسیا برای جوایز برجسته عملکرد امنیتی (OSPA) ، در گفتگو با asmag.com ، با اشاره به اینکه شهرها برای اجرای ایمن تر پروژه ها شلوغ تر می شوند ، ضروری است. اما مشکلات وقتی بوجود می آیند که چندین سازمان دولتی درگیر شوند و اختیارات آنها با هم همپوشانی دارد.
ماتور توضیح داد: "به عنوان مثال ، در دهلی ، چندین پروژه نظارت عمومی در حال اجرا است." "برخی از اینها در مکانهایی مانند بازارها ، برخی در جاده ها ، مناطق مسکونی و غیره است. دولت ایالت برخی از این پروژه ها را انجام می دهد. برخی دیگر توسط پلیس گرفته می شوند ، در حالی که شهرداری ها حتی بیشتر از این استفاده می کنند. چالش اصلی این است که تصمیم بگیریم کدام آژانس مسئولیت نظارت و نگهداری را پس از نصب به عهده بگیرد. "
غالباً به دلیل تغییرات سیاست ها و کارنامه کاری ، اجرای پروژه به تاخیر می افتد. در حالی که این خود یک چالش است ، اما پس از اتمام یک پروژه مالکیت مالکیت کسی حتی بیشتر نگران کننده است.
ماتور ادامه داد: "من یک پروژه را برای شما مثال می زنم که در آن دولت دهلی با چندین انجمن ساکنین رفاه (RWA) پروژه های دوربین مدار بسته را برنامه ریزی کرد." "حاملان دفتر RWA هر ساله تغییر می کنند. هنگامی که رهبری تغییر می کند ، س questionsالاتی درمورد اینکه چه کسی از امور نگهداری ، هزینه های برق و غیره مراقبت می کند ، وجود دارد. "
به طور خلاصه ، چالش اصلی شهرهای امن در هند اجرای خود پروژه نیست ، بلکه مسئولیت نگهداری و نگهداری یک پروژه پس از نصب است. جالب اینجاست که این تا حدودی با سیذارت مهتا ، مدیر ATOS مطابقت دارد ، زیرا او توضیح داد که بیشتر پروژه های نظارت بر شهر در کشور به خوبی اجرا شده است.


دوربین های نصب شده اما ضبط نمی شوند
موضوع تعمیر و نگهداری و تعمیرات توسط Jacob Koottummel ، مشاور ELV در Techwise ، که از نزدیک با دولت ایالتی کرالا در قسمت جنوبی کشور همکاری کرده است ، برجسته شد. او از شهر محل اقامت خود مثالی زد.
کوتوتومل گفت: "من در کوچی ، شهری در کرالا زندگی می کنم و یکی از مناطق پر رفت و آمد این شهر تقاطع ویتیلا است." "حداقل حدود 40-50 دوربین در آن منطقه وجود دارد که 20-25 دوربین توسط دستگاه های دولتی مانند پلیس یا مدیریت ترافیک نصب شده است. امروز هیچ کدام کارساز نیستند. این امر به چند دلیل اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، وقتی کار در جاده وجود دارد ، دوربین ها از اولین مواردی هستند که باعث آشفتگی می شوند. کابل ها به گونه ای گذاشته می شوند که اولین چیزی است که تحت تأثیر قرار می گیرد. "
مسئله بعدی این است که باتری های UPS دوربین ها در برابر سرقت محافظت نمی شوند. باتری ها عنصر جذابی برای سارقان و اشرار هستند ، اما کوتوتمل می گوید که اغلب اینها حتی امنیت اساسی ندارند. سرقت بر روی سیستم های بی سیم که برای ارتباط بین خطوط نصب شده اند نیز تأثیر می گذارد.
کوتوتومل ادامه داد: "حتی گاهی اوقات من دیده ام که آنتن های سیستم های بی سیم پیچ خورده اند تا کار نکنند." "مشکل این است که در اینجا جنبه های اساسی امنیتی در نظر گرفته نشده است. کسی وظیفه دارد دوربین را به صورت قراردادی نصب کند و آنها آن را نصب می کنند ، اما هیچ سیستمی برای نظارت بر نصب یا اطمینان از نگهداری از آن پس از نصب وجود ندارد. "


نیاز به استاندارد
اغلب هیچ استانداردی برای آژانس های مختلفی که دوربین نصب می کنند وجود ندارد. این از قابلیت همکاری جلوگیری می کند ، که چالش دیگری برای اطمینان از عملکرد دوربین های امن شهر است. به گفته کارشناسان ، آنچه بیشتر از همه مورد نیاز است ، نیاز به آژانس ای است که استفاده از سیستم های نظارتی را در کشور ممیزی و استاندارد کند.
کوتوتمل آن را خلاصه کرد و گفت: "غالباً ، در صورت نیاز به برگزاری یک روز تحلیف یا یک مراسم عمومی ، یک پروژه عجله می شود." "اما هیچ مرحله ای برای بررسی اینکه آیا سیستم به درستی نصب شده است یا به خوبی حفظ می شود وجود ندارد."
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب