Arlo توافق با Securitas را برای ادغام راه حل SmartCloud SaaS اعلام کرد

Arlo توافق با Securitas را برای ادغام راه حل SmartCloud SaaS اعلام کرد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۴ مرداد ۱۳۹۹
شرکت Arlo Technologies توافق نامه ای با شرکت  Securitas Security Services USA برای ادغام Arlo SmartCloud در سکوی نظارتی Securitas USA به امضا رسانده . Arlo SmartCloud ، نسخه SaaS از Arlo Smart است که هم اکنون به عنوان بخشی از راه حل های دوربین امنیتی Arlo مستقر شده است ، Securitas را قادر می سازد با اضافه کردن دوربین های Arlo کنترل از راه دور  ، خدمات محافظتی خود را تقویت کند. مشتریان تجاری Securitas همچنین می توانند به دوربینهای امنیتی مجهز به Arlo SmartCloud هوش مصنوعی از جمله Arlo Pro 3 یا Arlo Go تکیه کنند تا بتوانند به صورت کارآمد خدمات Remote Guarding را به سایتهایی ارائه دهند که دارای ترافیکی ناچیز و ناشناخته هستند ، با پروتکل های فشار پیشرفته که به کاربران امکان می دهدنظارت بیشتری به محیط اطراف خود اعم از  افراد ، وسایل نقلیه ، بسته ها یا حتی حیواناتی  که ممکن است مورد آزار و اذیت قرار گیرند داشته باشند .
آقای" 
Tejas "، مسئول محصولات SVP و مدیر اطلاعات اصلی Arlo گفت: "Arlo SmartCloud اکوسیستم های شریک امنیتی را با قدرت پیشرفته ترین فناوری دید در کامپیوتر و یک ابر ویدیوی ایمن ، مقیاس پذیر و کاملاً مدیریت شده میسر میسازد ."Securitas "از نظر افراد ، دانش و فناوری و همچنین بهترین سیستم های محافظتی یکپارچه همراه با امکاناتی  خارق العاده ای را  به ارمغان می آورد. ما واقعاً از همکاری با آنها هیجان زده هستیم ، که در نهایت باعث کنرل بیشتر بر روی افراد و همچنین تامین امنیت مکان ها شده  و آرامش خاطر را به مشتریان می بخشد. "
سرویس محافظت از راه دور Securitas با بهره گیری از  افسران آموزش دیده ویژه ، کار در مرکز عملیات ملی Securitas درشارلوت واقع در کارولینای شمالی ، و تجزیه و تحلیل پیشرفته داده ها توسط  افسران ، کاربران را را نسبت به فعالیت ناخواسته مجموعه آگاه میسازد  . افسران می توانند با استفاده از یک جریان زنده از طریق بستر ابری Arlo ، وضعیت را بررسی کرده و تعیین کنند که در صورت نیاز مأمورین سیار Securitas یا یک آژانس ایمنی عمومی را به محل مشتری اعزام نمایند . Securitas با استفاده از دوربین های امنیتی Arlo Pro 3 ، اکنون می تواند برای شروع جریان های مستقیم نگهبانان ، از سکوی واکنش استفاده کند.
Securitas قصد دارد از خدمات SmartCloud Arlo برای استقرار سرویس جدید Remote Guarding Go (RGGo) خود استفاده کند. Securitas RGGo یک راه حل امنیتی کاملاً در دسترس برای راه اندازی آسان از طریق محافظت از راه دور Securitas و Guarding Mobile ، که بزرگترین ردپای تلفن همراه در آمریکای شمالی است ، برای بررسی هرگونه فعالیت و تعیین سطح پاسخ مناسب ارائه می دهد. یکی از برنامه های اصلی RGGo کنترل بیماری کروناست ، که در آن تعداد زیادی ساختمان و دارایی بدون نظارت رها می شوند. Securitas با استفاده از RGGo و Arlo SmartCloud برای اطمینان از وقوع حوادث و اقدامات آنها نظارت خواهد داشت .
با استفاده از دوربین های Arlo Go ، سرویس RGG Sec Secasas به طیف گسترده ای از صنایع از جمله حمل و نقل ، رستوران ها و مهمان سرا ها ، ادارات دولتی ، مدیریت املاک و مستغلات و مدیریت املاک ، خرده فروشی و امور مالی / بانکی از مشتریان کمک خواهد کرد.
Koldo Eceiza ، معاون رئیس شرکت ، راه حلهای فناوری در Securitas گفت: "RGGo یک فرمت طبیعی از قابلیت های پیشرو در زمینه کنترل از راه دور در صنعت است." "RGGo نصب و راه اندازی فوق العاده آسان ، قیمت گذاری بسیار رقابتی ، آنالیز قوی و ارتباط مستقیمی با مرکز عملیات Securitas دارد. این راه حل ارائه  شده ، با ترکیب فناوری و خدمات نظارت و پاسخگویی ما ، تقاضای زیادی دارد. فقط در 60 روز گذشته بیش از 200 نصب وجود داشته است - سریعترین خدمات راه اندازی ما تا کنون. تکنولوژی فراخوان کردن کردن با Arlo با 160 سال رهبری صنعت ما با شرکتی که در حال تبدیل صنعت دستگاه های هوشمند نظارتی است ، را گرد هم می آورد.
Arlo SmartCloud یک بستر جهانی قدرتمند و کاملاً مدیریت شده با قابلیت های نوآورانه است که برای امنیت ، مقیاس پذیری و ایجاد بستر اطمینان راه اندازی  شده است و می توان به راحتی به عنوان بخشی از خدمات اشتراک پیشرفته برای شرکت های سخت افزاری ، شرکت های خودروسازی ، ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های بیمه ، سازندگان خانه ، اجتماعات هوشمند ، راه اندازی شد. شهرها ، شرکت های امنیتی سنتی و سایر مشاغل مرتبط. Arlo SmartCloud به صورت حرفه ای توسط متخصصان صنعت اداره می شود ، کاربرد آن آسان است و از انعطاف پذیری برای پخش مستقیم ، ذخیره سازی و نظارت رایانه ای پایان گرفته است. این قابلیت ها ، همراه با تعهد حریم خصوصی Arlo و تعهد به امنیت قوی ، Arlo را به عنوان شریک ایده آل برای شرکت هایی مانند Securitas و صنایع متعددی که  به دنبال ایجاد خدمات اشتراکی هوشمند برای مشتریان خود می باشند مبدل می سازد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه