چالش هایی که اکنون به اجرای امنیت هتل در هند آسیب زده است

چالش هایی که اکنون به اجرای امنیت هتل در هند آسیب زده است
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۸ اسفند ۱۳۹۹
هتل های هند به آرامی در حال بازگشایی هستند زیرا صنعت گردشگری ترس از COVID-19 را کنار گذاشته و مشاغل را به جلو سوق می دهد. الزامات امنیتی هتل بیش از هر زمان دیگری است زیرا همه گیری آنها را وادار می کند تا پروتکل های بهداشتی دقیق را رعایت کنند بدون اینکه در مراحل محافظت از مشتریان و دارایی در برابر تهدیدات معمول ، مصالحه ای ایجاد کنند. این بدان معناست که هتل ها نه تنها به راه حل های امنیتی معمول بلکه به دستگاه هایی مانند دوربین های حرارتی نیز احتیاج دارند.

تهدیدهای امنیتی گریبانگیر صنعت هتلداری هند است
آشیش داکان ، مدیر عامل شرکت Prama Hikvision India ، اشاره می کند که نگرانی های اصلی امنیتی در بخش مهمان نوازی هند در طول سال ها ثابت مانده است. اینکه مهمانان باید اقامتی ایمن داشته باشند ، تمام شرایط پذیرایی آنها برآورده شود ، و آنها باید با خوشحالی به خانه برگردند - این هدف اصلی هر واحد مهمان نوازی است.
داکان افزود: "صنعت مهمان نوازی به دلیل نزدیکی با خارجی ها ، مهمانان مشهور و افراد با ارزش خالص برای داشتن حداکثر تأثیر ، همچنان هدف نرم تروریست ها ، افراط گرایان و سندیکاهای جنایی است." "حوادث جرایم جسمی ، سرقت هویت و کلاهبرداری کارت اعتباری برخی از نگرانی های اساسی است. وضعیت همه گیر در حال حاضر ابعاد حیاتی بهداشت و ایمنی را به اکوسیستم مهمان نوازی اضافه کرده است. تهدید مداوم گسترش همه گیر باعث ایجاد روشهای عملیاتی استاندارد سازگار با COVID-19 (SOP) ، دستورالعمل ها و عملیات بدون تماس در کلیه عملکردهای ممکن در بخش مهمان نوازی. "
بخش مهمان نوازی با درک عمومی و تصویر برند رونق می یابد. حتی کوچکترین لغزش در امنیت می تواند کل برند را خراب کند ، نه فقط یک واحد خاص.


5 چالش در اجرای امنیت در هتل ها
چندین مشکل همچنان بر اجرای راه حل های امنیتی در هتل های هند تأثیر می گذارد. در این میان ، پنج مورد زیر نیاز به توجه ویژه ای دارند زیرا اغلب در مورد آنها بحث نمی شود.
1. امنیت بدون ایجاد ترس
راه حل های امنیتی نباید باعث ناراحتی مشتریان در هتل شوند. یکی از اهداف اصلی تجارت هتل ارائه تجربه لذت بخشی به مشتریان است. اگر بیش از حد دوربین مداربسته قرار دهید ، این احتمال وجود دارد که مشتری احساس کند حریم خصوصی او نقض شده است.
داکان توضیح داد: "هنگام اجرای یک پروژه امنیت هتل ، ایجاد تعادل بین نیاز به افزایش امنیت و نیازهای هتل به عنوان یک محیط تجاری و خصوصی ، یک چالش است." "امنیت زیاد همچنین می تواند گاهی اوقات برای مهمانان یک کینه باشد."
 2. کمبود بودجه برای نگهداری
سیستم های اتوماسیون Trident
بسیاری از چالش های اجرای امنیت هتل از طبیعت صنعت ناشی می شود. به عنوان مثال ، روند نصب دستگاه ها نباید به تجربه مشتری آسیب برساند. اما نگرانی های فوری بیشتری در رابطه با بودجه وجود دارد. تونی الکس ، یکی از بنیانگذاران سیستم های اتوماسیون Trident ، یکپارچه سازی سیستم ها (SI) که به طور گسترده با چندین زنجیره مهمان نوازی مهمان پذیر در هند کار کرده است ، توضیح می دهد که بسیاری از مدیریت هتل ها بودجه را فقط برای نصب و نه برای تعمیر و نگهداری سالانه اختصاص می دهند.
الکس توضیح داد: "این بدان معنی است که ممکن است راه حل هایی نصب شود ، اما سیستمی برای نگهداری پیشگیرانه وجود ندارد." "این مشکل حتی در برخی از هتل های زنجیره ای سطح بالا دیده می شود."
3. عدم وجود قوانین مکتوب در مکان های دوربین
الکس اشاره می کند که اگرچه اکثر SI ها و صاحبان هتل ها می دانند که کجا دوربین ها را بدون نقض حریم خصوصی نصب کنند ، اما معمولاً هیچ قانونی تعیین نشده است. این به این معنی است که SI ها هنگام تصمیم گیری در مورد تعیین محل قرارگیری دوربین ، از اختیار خود استفاده می کنند. اگرچه این ممکن است برای یک SI باتجربه خوب باشد ، اما نبود قوانین ثبت شده جای ابهام را فراهم می کند ، که در امنیت غیر قابل قبول است.
4. سیستم های قدیمی
پروژه های جدید هتل از دوربین های IP استفاده می کنند ، اما چندین هتل بزرگ هنوز از سیستم های مداربسته آنالوگ ارتقا نیافته اند. این یک چالش برای SI ها به حساب می آید زیرا گاهی اوقات مدیریت از کیفیت دوربین های قدیمی خود انتظار کیفیت دوربین های مدرن را دارند. الکس می گوید مواردی وجود داشته است که وی مجبور بوده است تلاش و زمان زیادی را صرف افزایش وضوح ویدیوی دوربین های قدیمی کند که فقط برای برنامه های پیشرفته در نظر گرفته نشده اند.
5. عدم وضوح در دوره ماندگاری
مقررات اخیراً به روز شده از هتل ها می خواهد فیلم دوربین مداربسته را به مدت 90 روز حفظ کنند ، اما الکس اشاره می کند که بسیاری از مدیریت هتل ها مطمئن نیستند که این فقط یک راهنما یا دستورالعمل است. از این رو بسیاری از آنها سیاست های خود را برای حفظ تصاویر 90 روز به روز نکرده اند. چنین عدم شفافیت در قوانین کار را برای SI ها دشوارتر می کند.


3 راه حل در امنیت هتل
بخش مهمان نوازی هند شاهد پذیرش مقیاس وسیعی از فن آوری های پیشرفته تحول آفرین ، مانند AI ، IoT و تشخیص چهره در مرحله همه گیری بوده است. داکان اشاره کرد که راه حل های مورد تقاضا مربوط به راه حل های اصلی فناوری امنیتی است. وی راه حل های زیر را فهرست کرد که هم اکنون در بخش مهمان نوازی رواج دارد.

1. سلامت و ایمنی هوشمند
اکنون راه حل هایی برای غربالگری دما ، جریان جمعیت و فاصله اجتماعی مورد نیاز است. این راه حل های هوشمند ایمنی بهداشتی به بازگشایی ایمن واحدهای مهمان نوازی در سراسر هند کمک می کند و مطابق با دستورالعمل های دولت امکان پذیر است.
2. راه حل های امنیتی یکپارچه
افزایش تعداد دوربین های IP از راهکارهای امنیتی یکپارچه پشتیبانی کرده است. امنیت یکپارچه از طریق راه حل ها و برنامه های نوآورانه ، از جمله سیستم های پیشرفته در نظارت تصویری ، کنترل دسترسی ، هشدار نفوذ و بخش های امنیتی محیط ، مدیریت امنیت مهمان نوازی را تقویت می کند. وقتی این راه حل ها با مرکز کنترل و کنترل ادغام می شوند ، نتایج مدیریت امنیت پیشگیرانه بهتری را ارائه می دهند.
3. راهکارهای امنیتی اینترنت اشیا
اینترنت اشیا ((IoT) در حالی که کارایی خدمات را برای مهمانان و سودآوری سهامداران اصلی را به همراه دارد ، روند امنیت هوشمند را در بخش مهمان نوازی فراهم می کند.


نتیجه
ارائه دهندگان راه حل های امنیتی هتل و SI در هند باید با دو نوع چالش کنار بیایند. اول ، ماهیت تجارت مهمان نوازی نیاز به نصب هایی دارد که حداقل دردسر را برای مهمانان ایجاد کند. دوم ، هنوز برای اطمینان از نگهداری صحیح ، نگهداری فیلم و مدیریت حریم خصوصی اهمیتی وجود ندارد. در سمت روشن ، هتل ها از فناوری جدیدی مانند سیستم های مجهز به هوش مصنوعی استفاده می کنند. با افتتاح صنعت پس از COVID-19 ، بسیاری از این راه حل ها بسیار ارزشمند هستند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 _____ _____  ____    
/ __ \|____ | / ___|    
`' / /'  / // /___ _  _ 
 / /   \ \| ___ \| | | |
./ /___.___/ /| \_/ || |_| |
\_____/\____/ \_____/ \__, |
            __/ |
           |___/ 
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب