بازار دوربین مداربسته در سال 2021 چه انتظاری از هند دارد؟

بازار دوربین مداربسته در سال 2021 چه انتظاری از هند دارد؟
فرید هادی زاده
تاریخ:
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
بازار دوربین مداربسته هند هنوز نسبتاً جوان است. اگرچه طی چند سال گذشته تعداد دوربین های دیده شده در شهرهای بزرگ افزایش یافته است ، اما پوشش آنها به سختی ایده آل است. و حتی هنگامی که آنها پوشش کافی را فراهم می کنند ، نگهداری آنها نگران کننده است.
با این وجود ، در مورد اهمیت داشتن دوربین های مدار بسته ، آگاهی فزاینده ای در بین مردم وجود دارد ، زیرا نرخ جرم و جنایت همچنان در سراسر کشور ثابت نیست. شرکت تحقیقاتی Mordor Intelligence انتظار دارد بازار دوربین مداربسته هند بین سالهای 2020 و 2025 با رشد 22.5 درصدی روبرو شود.


افزایش محبوبیت محصولات ساخته شده در هند
دولت هند اخیراً تلاش های خود را برای ارتقا manufacturing تولید در هند افزایش داده است. این امر بسیاری از تولیدکنندگان خارجی را وادار کرده است تا با کمک های قابل توجه تولیدکنندگان داخلی قطعات ، به ساخت دستگاه های مداربسته در هند بپردازند.
سانجیف سهگال ، بنیانگذار و دکتر مداربسته Sparsh توضیح می دهد: "بسیاری از شرکت ها شروع به کشف این موارد در هند کرده اند ، و همه مجبور هستند اکنون این کار را انجام دهند زیرا این امر به بخشی از انطباق تبدیل شده است. "دولت محصولات را به دو گروه L1 و L2 طبقه بندی کرده است. محصولات ساخته شده با استفاده از بیش از 50 درصد از قطعات داخلی تحت L1 قرار می گیرند. آنهایی که بین 20 تا 50 درصد از اجزای محلی استفاده می کنند تحت L2 هستند. برای پروژه های دولتی ، محصولات باید L1 یا L2 باشد و محصول دیگری نمی تواند وارد شود. "
این بدان معناست که تولیدکنندگان خارجی که می خواهند در پروژه های عمومی بزرگ شرکت کنند حداقل مجبورند هنگام استفاده از برخی از قطعات داخلی ، محصولات خود را در هند مونتاژ کنند.


پذیرش بالاتر از فناوری جدید دوربین
تغییرات قابل توجهی در دهه گذشته سخت افزار دوربین مداربسته را شکل داده است و انتظار می رود در سال 2021 نوآوری های مهیج تری پیش رو باشد. آخرین تحقیقات به فیلمبرداری در همه جا ،  و هوش مصنوعی به عنوان برترین فناوری ها اشاره دارد که تأثیر قابل توجهی بر بازارهای تجاری و مصرفی خواهد داشت.
"محاسبه در edge به این معنی است که پردازنده های داخل دوربین به اندازه کافی قدرتمند هستند که پردازش هوش مصنوعی را به صورت محلی انجام می دهند ، در حالی که هنوز هم ویدیو را رمزگذاری و پخش می کنند ، و قادر به انجام همه کارها در مصرف بهینه انرژی هستند تا در بودجه حرارتی محدود یک دوربین آی پی. ” Ashish Dhakan، مدیر عامل شرکت Prama Hikvision India. "تراشه های جدید قادر به انجام تمام پردازش ها بر روی دوربین و ارائه اطلاعات دقیق AI ، بدون نیاز به ارسال داده ها به سرور یا ابر برای پردازش هستند."
سایر فناوری ها و برنامه های در حال ظهور نیز وجود دارد. درک چند بعدی ، UHD ، تصویربرداری با نور کم ، هوش مصنوعی و فناوری ابر ، همه اینها ممکن است در سال 2021 بیشترین افراد را ببیند. ممکن است در سال آینده موارد استفاده بیشتری از چنین راه حل هایی را ببینیم.


استفاده بیشتر از تجزیه و تحلیل ویدئو
هند به طور سنتی در توسعه نرم افزار قدرتمند بوده و این امر به بخش تجزیه و تحلیل ویدئو گسترش یافته است. امروزه ، چندین شرکت کوچک و بزرگ با تهاجم در تلاشند تا الگوریتم های پیشرفته ای را که اغلب توسط مشتریان در سراسر جهان استفاده می شود ، توسعه دهند. در بازار امنیت هند ، پذیرش تجزیه و تحلیل ویدئو و آگاهی از اهمیت آن در حال افزایش است.
داکان گفت: "با پیشرفت دوربین IP و نرم افزار هوشمندتر ، تجزیه و تحلیل ویدیو قدرتمندتر و امیدوارکننده تر شده است." "شروع از تشخیص چهره بصورت خودکار در همه جا ، تشخیص شماره پلاک خودرو و شمردن اشیا  تا تشخیص در یک منطقه و سرعت و جهت وسایل نقلیه در حال حرکت. مجموعه جدیدی از فناوری های تحول پذیر AI (هوش مصنوعی) ، Blockchain ، IoT (اینترنت اشیا) و Big Data چشم اندازهای جدیدی را برای توسعه دهندگان نرم افزار ایجاد کرده است. "


افزایش استفاده از تشخیص چهره برای ایمنی عمومی
به ویژه شناسایی چهره ، به دلیل افزایش استفاده در پروژه های امنیت عمومی ، بحث عمیق تری را می طلبد. گزارش ها حاکی از آن است که 16 سیستم مختلف شناسایی چهره در مناطق مختلف کشور توسط دولت های ایالتی مرکزی و مختلف مستقر شده اند ، در حالی که 17 سیستم دیگر در مرحله استقرار هستند.
سهگل خاطرنشان کرد: "راه آهن در حال حاضر از چند دوربین نظارتی استفاده می کند که از این تعداد ، چند دوربین در ورودی و خروجی نیز برای تشخیص چهره استفاده می شود." "سایر مکانها ها مانند فرودگاه ها نیز از آنها استفاده می کنند ، و با رفتن به جلو ، حتی راه آهن مترو ممکن است شروع به شناسایی چهره کند. همچنین با اجرای آزمایشی در مرز نپال ، اخیراً آنها برای امنیت مرزها مورد توجه قرار می گیرند. "


اهمیت بیشتر برای امنیت سایبری
اکنون آگاهی جهانی از اهمیت امنیت سایبری در سیستم های دوربین مدار بسته وجود دارد. سهگل خاطرنشان کرد که دولت هند اخیراً امنیت سایبری مخابرات را به عنوان یک عامل مهم اعلام کرد. وزارت مخابرات دوربین مداربسته را برای پروژه های نظارت عمومی تهیه می کند و این سیستم های نظارتی را تحت بررسی قرار می دهد. هرگونه سیاست امنیت سایبری که دولت قصد دارد در مورد محصولات مخابراتی اعمال کند ، در مورد دستگاه های مدار بسته نیز اعمال خواهد شد.
سهگل ادامه داد: "اخیراً از فروشنده ای برای پلیس دهلی مجوز امنیت سایبری خواسته شد." "دولت قبلاً انطباق با کیفیت زیرساخت ها را در نظر گرفته است. وقتی چارچوبی برای سیاست گذاری در نظر گرفته شد ، ما معتقدیم که همه باید از آن پیروی کنند. "


تأکید بیشتر بر آموزش
آموزش های امنیتی منطقه ای است که هند هنوز به آن اهمیت چندانی نداده است. راجیو ماتور ، مدیرعامل سرویس امنیتی V4 ، معتقد است که مهارت بالایی در نیروی کار و تغییرات روش آموزش وجود خواهد داشت.
ماتور توضیح داد: "در ده ماه گذشته ، مأموران امنیتی یا عملیات امنیتی از نظر تیم نیروی انسانی عملکرد بسیار خوبی داشته اند." وی افزود: "آنها بیش از مشخصات خود عمل کرده اند ، چه این یک نظارت بر کنترل بهداشت باشد و چه اقدامات ناشی از همه گیری که اکنون بخشی از امنیت شده است."
در سال 2020 ، حفاظت مجدد COVID-19 مسئولیتی بود که ناگهان با کمترین آموزش به محافظین امنیتی تحمیل شد. در سال 2021 ، آموزش برای نگهبانان امنیتی شامل اقدامات محافظت در برابر COVID-19 یا هر بیماری دیگری است که ممکن است در آینده نگران کننده باشد.


نتیجه گیری: مقررات و همه گیری برای ایجاد تغییر
به طور خلاصه ، بازار امنیت و دوربین مداربسته هند در سال آینده شاهد مقررات بیشتری خواهد بود ، خصوصاً مربوط به ساخت محلی و امنیت سایبری. مشتریان با افزایش آگاهی از مزایای خود ، به جستجوی سخت افزار و نرم افزار بیشتر ادامه می دهند. سرانجام ، با تأکید بر آموزش برای مدیریت نگرانی های COVID-19 ، ایمنی به بخشی جدایی ناپذیر از مشخصات متخصص امنیت تبدیل می شود.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
 ______    _____ _____ 
|___ /    | ___|| _ |
  / /  ___ |___ \ | |_| |
 / /  / _ \   \ \\____ |
./ /  | (_) |/\__/ /.___/ /
\_/   \___/ \____/ \____/ 
              
              
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود
 ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

پشتیبان جدید دستیار Google در CES 2019 رونمایی می شود

گوگل ویژگی ها و دستگاه های جدیدی را برای فعال کردن برنامه Google Assistant در زمینه خانه هوشمند ، از جمله سرگرمی در خانه و آشپزخانه ، اعلام کرده است.  لنوو یک دستگاه صفحه نمایش لمسی 4 اینچی به نام Smart Clock ایجاد کرده است ، دستگاهی که از صفحه نمایشگر هوشمند مجهز به دستیار Google طراحی شده تا در ...  ادامه مطلب 
شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

شرکت ها نسبت به استفاده از اترنت برای نصب چراغ های هوشمند اطمینان دارند

Cresa ، یک شرکت املاک و مستغلات تجاری بین المللی که متمرکز بر مشاور مستاجر است ، دیروز اعلام کرد که ابتکاری را آغاز کرده است - با مشارکت کنندگان در صنعت املاک و مستغلات و متخصصان صنعت ساختمان - برای توسعه روش های استفاده از استانداردهای Power over Ethernet (PoE) در جدید یا ...  ادامه مطلب 
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند
 ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Philips Hue دستورات صوتی دستیار Google را به ویژگی های روشنایی اضافه می کند

Signify با Google همکاری کرده است تا توانایی استفاده از دستورات صوتی با دستیار Google را برای فعال کردن جلوه های نور خواب و بیدار با استفاده از قابلیت Philips Hue به مصرف کنندگان ارائه دهد که عملکرد نور مطلوب را برای پیچیدن قبل از خواب و بیدار شدن از خواب طبیعی تکرار می کند. . این ...  ادامه مطلب