کلید توسط آمازون | قفل های Emtek هوشمند می شوند

کلید توسط آمازون | قفل های Emtek هوشمند می شوند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ اسفند ۱۳۹۹
دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند.
محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure مایکروسافت کار خواهند کرد ، که به گفته Hampton می تواند مزایایی مانند "ذخیره سازی فوری مقیاس" و "افزایش حریم خصوصی داده" را فراهم کند.
این شرکت می گوید ، مصرف کنندگان ، سازندگان و بازسازی کنندگان ذینفعان اصلی هستند زیرا دستگاه های Hampton به سرعت به کانال های خرده فروشی و توزیع کننده منتقل می شوند.
همپتون در حال حاضر قفل های هوشمندی را ارائه می دهد و قصد دارد چراغ های امنیتی ، کلیدهای روشنایی و سایر لوازم متصل را راه اندازی کند. همپتون می گوید ، Video Coach و Security Lights که به زودی راه اندازی می شود "یک سیستم روشنایی بیرونی خانه هوشمند پیشرفته را ارائه می دهد که ترکیبی از طراحی عالی و با کیفیت نمایشگاه است."
مایکروسافت چشم انداز مثبتی را از آینده متصل اعلام کرد. تام دیویس ، مدیر برنامه اصلی Azure IoT ، گفت: "مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به محصولات خانگی متصل مراجعه می کنند تا بصیرت واقعی ، راحتی و سرگرمی را در زندگی روزمره خود فراهم کنند."


کلید توسط آمازون
به نظر می رسد ورود هوشمند اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آمازون به تازگی مجموعه ای از محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را در CES 2019 اعلام کرده است.
روهیت شریواستاوا ، مدیر کل Key توسط آمازون ، گفت: "ما با ایده تحویل بسته در خانه شروع کردیم و به سرعت فهمیدیم که مشتری های ما از کنترل اصلی که مهمترین مکان خود را - خانه هایشان به آنها می دهد ، آرامش خاطر و لذت می برند." .
Key to Key by Amazon برنامه ای است که به کاربران اجازه می دهد با باز کردن قفل دستگاه های شخص ثالث از راه دور ، به آنها دسترسی دهند. گفته می شود Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt ، که در CES رونمایی شد ، اولین قفل هوشمند Wi-Fi است که می تواند از طریق برنامه Amazon’s Key کنترل شود.
چمبرلین گروپ همچنین با آمازون همکاری کرد تا امکان دسترسی به گاراژ را با Key فراهم کند. درب بازکن گاراژ Chamberlain اکنون با استفاده از برنامه Key قابل کنترل است. کاربران می توانند گاراژ را از برنامه کنترل و باز و بسته کنند.
Ring شرکت دیگری است که Key را در محصولات هوشمند خود ادغام کرده است. مشتریان Ring می توانند قفل های هوشمند سازگار با Key خود را قفل و قفل کنند.
آمازون با ارائه یک فوب هوشمند برای رانندگانی که بسته ها را به املاک تجاری تحویل می دهند ، یک برنامه تجاری را نیز معرفی کرد. صاحبان ساختمان و مدیران می توانند بدون حضور در سایت ، به افراد تحویل دهنده اجازه دسترسی دهند. این برنامه با اکثر سیستم های دسترسی ساختمان کار می کند.


قفل های Emtek هوشمند می شوند
Emtek ، یک سازنده قفل مسکونی سطح بالا ، به زودی برای دستیابی به ویژگی های هوشمند با کمک آگوست هوم ارتقا می یابد. هر دو شرکت تحت قفل ساز Assa Abloy قرار دارند. Emtek در همان مسیر Yale قفل Assa Abloy دیگر قرار دارد ، که ماژول اتصال اوت را برای هوشمند سازی قفل های خود در نظر گرفته است.
اکنون کاربران قفل Emteck می توانند قفل را از برنامه خانه هوشمند آگوست کنترل کنند. همچنین این قفل با دستیار Google ، Amazon Alexa و Apple HomeKit کار خواهد کرد.


ییل ، ​​آگوست و رینگ همکاری می کنند
ییل در CES اعلام کرد که قفل های Z-Wave آن به زودی با Ring Alarm متصل می شوند. و آگوست هوم در حال کار بر روی چیزی مشابه برای اتصال برخی از قفل های خود با Ring است.
جیسون ویلیامز ، رئیس مسکونی یل می گوید: "از طریق این ادغام با Ring ، مشتریان ییل و آگوست می توانند از یک سیستم دسترسی کاملاً متصل بهره مند شوند که قفل های هوشمند ما با سایر محصولات که خانه آنها را ایمن و مطمئن نگهداری می کند همگام شوند." گروه
با این ادغام ، قفل ها و سیستم هشدار به صورت همگام کار می کنند. هنگامی که در باز می شود ، سیستم هشدار به طور خودکار خلع سلاح می شود. و هنگامی که درب قفل می شود ، سیستم هشدار مسلح خواهد شد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی
 ۰۸ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

بهترین روش ها برای تجزیه و تحلیل ویدیو در حمل و نقل عمومی

تجزیه و تحلیل ویدیو در عمودهای مختلف به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم های نظارت تصویری تبدیل شده است. در حمل و نقل عمومی ، ادغام تجزیه و تحلیل ویدئو به دلیل دشواری های اجرای آنها ، کمی کندتر است. با این حال ، اپراتورهای بیشتر و بیشتر امکان استفاده از تجزیه و تحلیل برای امنیت فعال ...  ادامه مطلب 
Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

Johnson Controls مدیریت مدرن Metasys 10.0 را منتشر کرد

Johnson Controls از عرضه Metasys 10.0 که برای ارائه مدیریت واحد تر ساختمان طراحی شده است ، خبر داد. این آخرین نسخه Metasys اتوماسیون ساختمان دقیق تر ، پاسخ سریعتر به آلارم های حساس و یکپارچه سازی های جدید با سیستم های تشخیص حریق ، امنیت و روشنایی را در اختیار کارکنان تاسیسات قرار داده است - همه اینها از یک ...  ادامه مطلب 
ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

ژاپن در توسعه هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه عقب است: گزارش

بر اساس گزارش "هوش مصنوعی در آسیا و اقیانوسیه" منتشر شده توسط Tractica در حالی که ژاپن در زمینه رباتیک پیشرو بوده است ، دستیابی به هوش مصنوعی تا حدودی به تأخیر افتاده است. با وجود این واقعیت که ژاپن یکی از بزرگترین بودجه تحقیق و توسعه در جهان را دارد (سالانه 165 میلیارد دلار ...  ادامه مطلب 
آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

آمازون الکسا از مهارت های صوتی طولانی تر و تکنیک های خودآموزی پشتیبانی می کند

آمازون الکسا به روزرسانی های جدیدی را برای توسعه دهنده شخص ثالث منتشر کرده است ، از جمله زمان مهارت صوتی طولانی تر و توانایی یادگیری خودکار ، که می تواند موارد استفاده بیشتری را برای دستیار صوتی به همراه داشته باشد. آمازون محدودیت زمانی مهارت صوتی را از ...  ادامه مطلب 
راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود
 ۰۷ تیر ۱۴۰۰
 فرید هادی زاده

راه حل انرژی خانه Sense با Google Assistant ادغام می شود

سنس ، سنسور بست آن در صفحه برق میزان مصرف برق را کنترل می کند و کنترل برنامه لوازم خانگی را امکان پذیر می کند ، اعلام کرد که دستگاه آن اکنون با دستیار Google و همچنین پلاگین های هوشمند Belkin Wemo و TP-Link Kasa سازگار است. کاربران دستیار Google اکنون می توانند دستوراتی مانند "از Sense بپرسید اگر اجاق من ...  ادامه مطلب