شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۰۲ اسفند ۱۳۹۹
دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند.
محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure مایکروسافت کار خواهند کرد ، که به گفته Hampton می تواند مزایایی مانند "ذخیره سازی فوری مقیاس" و "افزایش حریم خصوصی داده" را فراهم کند.
این شرکت می گوید ، مصرف کنندگان ، سازندگان و بازسازی کنندگان ذینفعان اصلی هستند زیرا دستگاه های Hampton به سرعت به کانال های خرده فروشی و توزیع کننده منتقل می شوند.
همپتون در حال حاضر قفل های هوشمندی را ارائه می دهد و قصد دارد چراغ های امنیتی ، کلیدهای روشنایی و سایر لوازم متصل را راه اندازی کند. همپتون می گوید ، Video Coach و Security Lights که به زودی راه اندازی می شود "یک سیستم روشنایی بیرونی خانه هوشمند پیشرفته را ارائه می دهد که ترکیبی از طراحی عالی و با کیفیت نمایشگاه است."
مایکروسافت چشم انداز مثبتی را از آینده متصل اعلام کرد. تام دیویس ، مدیر برنامه اصلی Azure IoT ، گفت: "مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به محصولات خانگی متصل مراجعه می کنند تا بصیرت واقعی ، راحتی و سرگرمی را در زندگی روزمره خود فراهم کنند."


کلید توسط آمازون
به نظر می رسد ورود هوشمند اخیراً بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. آمازون به تازگی مجموعه ای از محصولات ، ویژگی ها و خدمات جدید پشتیبانی Key توسط آمازون را در CES 2019 اعلام کرده است.
روهیت شریواستاوا ، مدیر کل Key توسط آمازون ، گفت: "ما با ایده تحویل بسته در خانه شروع کردیم و به سرعت فهمیدیم که مشتری های ما از کنترل اصلی که مهمترین مکان خود را - خانه هایشان به آنها می دهد ، آرامش خاطر و لذت می برند." .
Key to Key by Amazon برنامه ای است که به کاربران اجازه می دهد با باز کردن قفل دستگاه های شخص ثالث از راه دور ، به آنها دسترسی دهند. گفته می شود Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt ، که در CES رونمایی شد ، اولین قفل هوشمند Wi-Fi است که می تواند از طریق برنامه Amazon’s Key کنترل شود.
چمبرلین گروپ همچنین با آمازون همکاری کرد تا امکان دسترسی به گاراژ را با Key فراهم کند. درب بازکن گاراژ Chamberlain اکنون با استفاده از برنامه Key قابل کنترل است. کاربران می توانند گاراژ را از برنامه کنترل و باز و بسته کنند.
Ring شرکت دیگری است که Key را در محصولات هوشمند خود ادغام کرده است. مشتریان Ring می توانند قفل های هوشمند سازگار با Key خود را قفل و قفل کنند.
آمازون با ارائه یک فوب هوشمند برای رانندگانی که بسته ها را به املاک تجاری تحویل می دهند ، یک برنامه تجاری را نیز معرفی کرد. صاحبان ساختمان و مدیران می توانند بدون حضور در سایت ، به افراد تحویل دهنده اجازه دسترسی دهند. این برنامه با اکثر سیستم های دسترسی ساختمان کار می کند.


قفل های Emtek هوشمند می شوند
Emtek ، یک سازنده قفل مسکونی سطح بالا ، به زودی برای دستیابی به ویژگی های هوشمند با کمک آگوست هوم ارتقا می یابد. هر دو شرکت تحت قفل ساز Assa Abloy قرار دارند. Emtek در همان مسیر Yale قفل Assa Abloy دیگر قرار دارد ، که ماژول اتصال اوت را برای هوشمند سازی قفل های خود در نظر گرفته است.
اکنون کاربران قفل Emteck می توانند قفل را از برنامه خانه هوشمند آگوست کنترل کنند. همچنین این قفل با دستیار Google ، Amazon Alexa و Apple HomeKit کار خواهد کرد.


ییل ، ​​آگوست و رینگ همکاری می کنند
ییل در CES اعلام کرد که قفل های Z-Wave آن به زودی با Ring Alarm متصل می شوند. و آگوست هوم در حال کار بر روی چیزی مشابه برای اتصال برخی از قفل های خود با Ring است.
جیسون ویلیامز ، رئیس مسکونی یل می گوید: "از طریق این ادغام با Ring ، مشتریان ییل و آگوست می توانند از یک سیستم دسترسی کاملاً متصل بهره مند شوند که قفل های هوشمند ما با سایر محصولات که خانه آنها را ایمن و مطمئن نگهداری می کند همگام شوند." گروه
با این ادغام ، قفل ها و سیستم هشدار به صورت همگام کار می کنند. هنگامی که در باز می شود ، سیستم هشدار به طور خودکار خلع سلاح می شود. و هنگامی که درب قفل می شود ، سیستم هشدار مسلح خواهد شد.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
Black and Decker اولین دستیار مراقبت های بهداشتی و روتر Wi-Fi است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Black and Decker اولین دستیار مراقبت های بهداشتی و روتر Wi-Fi است

بلک اند دکر ، مارک لوازم خانگی معروف به ابزارهای برقی و محصولات بهسازی منزل ، یک دستیار هوشمند مراقبت های بهداشتی برای سالمندان که تنها در خانه زندگی می کنند و یک روتر Wi-Fi که جدا از هم کار می کند یا همراه با دستیار معرفی شده است. دستیار دیجیتال ، پریا ، برای نظارت بر الگوی زندگی ...  ادامه مطلب