Alarm.com Smart Signal کنترل خانه و تجارت هوشمند را افزایش می دهد

Alarm.com Smart Signal کنترل خانه و تجارت هوشمند را افزایش می دهد
فرید هادی زاده
تاریخ:
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
Alarm.com Smart Signal ، ویژگی سیگنالینگ اضطراری برنامه تلفن همراه را که صاحبان املاک را قادر می سازد اطلاعات مهم را مستقیماً به ایستگاه نظارت خود منتقل کنند ، معرفی کرده است.
با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com ، صاحبان املاک هم اکنون می توانند با هشدار وحشت به متخصصان امنیتی اطلاع دهند که در خانه یا محل کار خود به کمک نیاز دارند. آنها همچنین می توانند یک رویداد هشدار را برای تسریع در واکنش اضطراری تأیید کنند یا یک هشدار جعلی را از هرجای دیگر لغو کنند. ایستگاه های نظارتی از این اطلاعات در زمان واقعی برای اعزام سریعتر پلیس ، آتش نشانی یا خدمات فوریت های پزشکی به املاک ، پاسخگویی به طیف وسیعی از موارد اضطراری و کاهش هشدارهای دروغین استفاده می کنند.
Smart Signal که از طریق مشارکت های عمیق Alarm.com در صنعت امنیت توسعه یافته است ، ارزش امنیت حرفه ای را کنترل می کند تا از مالکان خانه و مشاغل بیشتر محافظت کند ، حتی در صورت خلع سلاح سیستم. در کنار سایر نوآوریهای اختصاصی مانند اتصال اختصاصی تلفن همراه ، محافظت در برابر خرابی و سر و صدا و هشدارهای فعالیت غیرمنتظره Alarm.com ، Smart Signal راه حلهای مجهز به Alarm.com را برای ارائه محافظت بی نظیر امکان پذیر می کند.
دان کرزنر ، مدیر ارشد محصولات Alarm.com ، گفت: "نظارت حرفه ای برای سیستم امنیتی اساسی است." "Smart Signal آخرین روشی است که در آن بستر Alarm.com این مقدار را گسترش می دهد تا مشترکان بتوانند به سرعت و به آسانی کمک های ایستگاه نظارت خود را در طی طیف گسترده ای از موارد اضطراری ایمنی زندگی فعال کنند."


ویژگی های سیگنال هوشمند: تأیید ، لغو و وحشت
Smart Signal مشترکین را قادر می سازد تا با استفاده از برنامه تلفن همراه Alarm.com اطلاعات اضطراری مهم را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند.
در طی یک رویداد هشدار ، برنامه تلفن همراه Alarm.com اکنون دو دکمه ثابت را نشان می دهد که صاحبان املاک را قادر می سازند زنگ هشدار را تأیید یا لغو کنند.
نگه داشتن دکمه تأیید هشدار به سرعت وضعیت اضطراری را تأیید می کند و ایستگاه نظارت را قادر می سازد تا در پاسخ آنها تسریع کند. نگه داشتن دکمه Alarm Cancel به ایستگاه نظارت سیگنال می دهد که این یک هشدار اشتباه است. هنگامی که مشترک به سمت پایین پیمایش می کند ، دکمه ها در بالای برنامه "پین شده" باقی می مانند و به آنها امکان می دهد قبل از پاسخ دادن ، تغذیه ویدیو یا تصاویر حسگر تصویر خود را بررسی کنند.
Smart Signal همچنین شامل Panic Panic در برنامه است. با انتخاب و نگه داشتن دکمه Panel Panic در برنامه Alarm.com ، مشترکان می توانند از پنل امنیتی سیگنال وحشت را به ایستگاه نظارت خود ارسال کنند ، که این سیگنال را به محل اموال خود متصل می کند. گزینه Silent Panic برای هر پانل امنیتی در سیستم عامل Alarm.com در دسترس است. Audible Panic (که باعث ایجاد آژیر پنل نیز می شود) و همچنین گزینه های Fire، Police و Medical panic بسته به نوع پنل امنیتی در دسترس هستند.
کرک برونداج ، مدیر کل Link Interactive گفت: "ما از Smart Signal هیجان زده ایم زیرا این ویژگی ویژگی دیگری به ما می دهد که راه حل های امنیتی هوشمند ما را متمایز می کند و به سرویس نظارت حرفه ای ارزش می بخشد." "مشتریان ما می خواهند از طریق برنامه تلفن همراه خود همه کارها را انجام دهند و این ویژگی منحصر به فرد از Alarm.com کنترل و محافظت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجا که این یک نسخه رایگان است ، به ما فرصتی می دهد تا به مشتریان فعلی خود نشان دهیم که چگونه خدمات آنها هوشمندتر می شود و با گذشت زمان امنیت بیشتری دارند. "


توسعه یافته با شرکای صنعت
برای فعال کردن ایستگاه های نظارتی برای تشخیص سیگنال های تولید شده توسط کاربر ، از سیگنال های تولید شده توسط ماشین ، Alarm.com با همکاری گروه های صنعتی و شرکای ایستگاه نظارت ، پروتکل ها و استانداردهای جدید سیگنالینگ را ایجاد کرد. به لطف این نوآوری ها ، ایستگاه های نظارتی می توانند سریعاً سیگنالهای تولید شده توسط کاربر را شناسایی کنند تا پاسخ آنها را در اولویت قرار دهند و هشدارهای دروغین را کاهش دهند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
        _____    
       / __ \    
 _  _ _ __ `' / /' __ _ 
| | | || '_ \  / /  / _` |
| |_| || |_) |./ /___| (_| |
 \__,_|| .__/ \_____/ \__,_|
    | |         
    |_|         
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب