Resideo در CES 2019 از درجه جدیدی از راحتی کل خانه رونمایی می کند

Resideo در CES 2019 از درجه جدیدی از راحتی کل خانه رونمایی می کند
فرید هادی زاده
تاریخ:
۲۷ بهمن ۱۳۹۹
در CES 2019 ، شرکت Resideo Technologies جدیدترین ترموستات های هوشمند سری T Honeywell Home خود را معرفی کرده است: T9 و T10 Pro. ترموستات های هوشمند سری T با ویژگی های ابتکاری سنسورهای بی سیم هوشمند ، بدون دردسر به ارائه دمای مطلوب در هر زمان و مکان مورد نیاز کمک می کنند.
مایک نفکنز ، رئیس و مدیرعامل Resideo گفت: "یک خانه هوشمند فقط به اندازه ساختن شما هوشمند است." "جدیدترین سنسورهای اتاق هوشمند ما میزان ترموستات شما را فراتر از راهرو افزایش می دهند و در زمان واقعی با زندگی شما سازگار می شوند تا خانه متصل شده خود را واقعاً یک خانه هوشمند بسازید. آنها وقتی خانه هستید بدون زحمت دما را در هر مکانی کنترل می کنند و هنگامی که در خانه نیستید صرفه جویی در انرژی را به شما ارائه می دهند. "


حسگرهای اتاق هوشمند
طبق تحقیقات Parks Associated ، 56 درصد از مصرف کنندگان بر این باورند که دمای اتاق ناخوشایند بر کیفیت و کمیت خواب آنها تأثیر می گذارد.
جنیفر کنت ، مدیر ارشد Parks Associated گفت: "تقاضا برای ترموستات هوشمند وجود دارد که بتواند به آنها کمک کند هوشمندانه دمای اتاق خواب خود را برای راحتی خواب تنظیم کنند."
ترموستات های هوشمند سری T دارای سنسورهای هوشمند بی سیم هستند که دما و رطوبت را اندازه گیری می کنند و به تعادل نقاط گرم و سرد در خانه کمک می کنند. سنسورهای اتاق هوشمند چندین ویژگی پیشرفته را ارائه می دهند ، از جمله:
افراد تشخیص می دهند. چه خوابیدن ، چه آشپزی و چه آرامش ، وقتی خانواده در خانه حرکت می کنند ، راحتی خانواده را دنبال می کند. ترموستات هوشمند می داند که کدام اتاق ها اشغال شده است و می تواند به طور خودکار آن اتاق را با دمای مورد نظر تنظیم کند.
دامنه بی همتا همه سنسورها به یک اندازه ایجاد نشده اند و سنسورهای اتاق هوشمند Honeywell Home برای ارائه راحتی کامل در خانه محدوده 200 فوت را ارائه می دهند.


طراحی شده برای روز شما
با دانستن اینکه صاحبان خانه در خانه خود آسایش و صرفه جویی در وقت دور بودن از خانه را دارند ، ترموستات های هوشمند سری T می توانند برنامه ریزی ساده ، حصارکشی زمینی و سازگاری با برنامه های پاسخ به تقاضا را ارائه دهند که ممکن است واجد شرایط تخفیف های نرم افزاری باشند. از طریق برنامه Honeywell Home ، صاحبان خانه می توانند:
در هر زمان و در هر زمان دمای مطلوبی را تنظیم کنید و در ساعات مختلف روز چندین اتاق را در اولویت قرار دهید. به عنوان مثال ، والدین می توانند اطمینان حاصل کنند که همه در شب در دمای مناسب می خوابند.
کدام اتاق را در اولویت قرار دهید (به عنوان مثال ، هنگامی که خانواده از اجاق گاز برای تهیه شام ​​استفاده می کنند ، درجه حرارت را در آشپزخانه کاهش دهید) یا از یک دستیار صوتی معروف یا سکوی خانه هوشمند برای تغییر برنامه تنظیم شده استفاده کنید.
برای کنترل و فعال سازی سیستم گرمایشی / سرمایشی منزل از ژئوفیسینگ استفاده کنید و با دمای دلخواه خود به خانه بیایید.
اگر اتاق به دمای خاصی رسید ، مانند سرد شدن بیش از حد مهد کودک در شب ، هشدارها را دریافت کنید.


تجربه کاربری و راه اندازی ساده
Resideo صفحه لمسی تمام رنگی ترموستات را بهبود بخشید تا شباهت زیادی به برنامه تلفن همراه Honeywell Home برای استفاده بصری و ساده تر داشته باشد.
ترموستات هوشمند T9 می تواند خود را با فناوری سنجش سیم پیکربندی کند و شامل یک آداپتور سیم C نیز می شود و نصب خود را بسیار ساده می کند. ترموستات هوشمند T10 Pro به صورت حرفه ای نصب می شود زیرا کنترل رطوبت و تهویه را نیز ارائه می دهد.
جدیدترین ترموستات های هوشمند سری T در بهار امسال در آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود. در زمان راه اندازی ، ترموستات ها با Amazon Alexa و Google Assistant ادغام می شوند.
دیدگاه خود را ارائه دهید
لطفا دیدگاهتان را در فرم زیر درج نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
مطالب بیشتر در این زمینه
Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Kwikset قفل های هوشمند Halo Wi-Fi جدید را به طور انحصاری در CES 2019 معرفی می کند

Kwikset اولین قفل های هوشمند Wi-Fi خود را در CES 2019 معرفی می کند. با پیوستن به مجموعه قفل های هوشمند مارک طراحی شده برای جهانی که در آن زندگی می کنید ، Halo Smart Locks از Wi-Fi برای ایجاد یک تجربه ساده خانه هوشمند و ایجاد سهولت در صاحبان خانه استفاده می کند. کنترل دسترسی ، ویژگی های ...  ادامه مطلب 
ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

ECS فناوری های صوتی DSP را برای تأمین انرژی اسپیکر هوشمند قابل حمل خود انتخاب می کند

گروه DSP اعلام کرد که سیستم های رایانه ای Elitegroup از فناوری های SmartVoice و ULE DSP گروه برای دستگاه قابل حمل جدیدی که دارای رابط کاربری صوتی بدون دخالت DSP (VUI) است استفاده می کند. Elitegroup Computer Systems یک هاب خانگی هوشمند را با میکروفون داخلی و دور الکسا طراحی کرده است ...  ادامه مطلب 
Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند
 ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

Comcast سرویس را برای محافظت از دستگاه های خانگی متصل راه اندازی می کند

Comcast ، ارائه دهنده خدمات تلویزیون ، اینترنت و خانه هوشمند ، سرویس امنیت اینترنتی جدیدی را برای همه دستگاه های متصل در خانه به نام xFi Advanced Security اعلام کرده است.  گفته می شود این سرویس از هوش مصنوعی (AI) برای نظارت و تجزیه و تحلیل ترافیک Wi-Fi در خانه و مسدود کردن خودکار ...  ادامه مطلب 
نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

نوآوری در تأمین راهکارهای خانه هوشمند که در CES2019 نشان داده شده است

Wi-Charge ، همراه با Allegion و Alarm.com ، آینده تأمین انرژی راه حل های خانه هوشمند را در CES نشان می دهد. این تظاهرات نمونه اولیه تکامل قفل هوشمند Schlage را به عنوان بخشی از سیستم امنیتی خانه هوشمند Alarm.com ، با استفاده از فناوری برق بی سیم برد بلند Wi-Charge - نشان می دهد که کاربران می ...  ادامه مطلب 
شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند
 ۰۲ اسفند ۱۳۹۹
 فرید هادی زاده

شرکت ها راه حل های جدید کنترل دسترسی را در CES 2019 معرفی می کنند

دسترسی هوشمند در زمینه اتوماسیون خانه در حال پیشرفت است و نام های بزرگی مانند همپتون ، آمازون ، آگوست هوم و رینگ همه در CES 2019 بهبود قفل های هوشمند یا سیستم های کنترل دسترسی خود را ارائه داده اند. محصولات Hampton اعلام کرد که خانواده Array دستگاه های متصل آن بر روی پلتفرم Cloud Azure ...  ادامه مطلب